خدایا خیلی دلم گرفته

خدایا خیلی دلم گرفته.دیگرازاین تکرار ملال آورز روزها خسته شده ا م.

خدایا توخود می دانی که چه سخت است اگرکه ماهی کوچک اسیرآبی دریا ی بیکران باشد.خدایا تو خود می دانی برای من که همیشه با تو زندگی کرده ام این سیر تکراری روزگار که نا خواسته مرا به کام خود می برد چه قدرملال آور وخسته کننده است.

خدایا آخر چگونه می توان شکوه تورادرزیبایی گل بجوییم درحالی که این تکرار همیشگی اشتیاق خوب دیدن را ازمن گرفته است.چگونه می توانم حمدو ثنای تو رااززبان چکاوک ها بشنوم درحالی این تکرار اشتیاق خوب شنیدن راازمن سلب کرده است..

خدایا می ترسم که اگر به منوال پیش رود دیگر شعله های عشق تو دروجودمن هرروزبی فروغ وبی فروغتر شود.تاجایی که دیگر نه اشتیاقی برای پروازداشته باشم ونه امیدی به رهایی …..

پس ای خدایا مهربان مراازاین تکرار ازاین یکنواختی که همه ی روزهای مرا فرا گرفته است رهایی ده .

خدایا به من اشتیاقی ده تا دوباره چشمانم قادربه دیدن شگوه تو درزیبایی گل ها باشد.

خدایا به من اشتیاقی ده که دوباره بتوانم صدای مناجات تورااززبان چکاوک ها بشنوم.

خدایا به عشقی ده که روزبه زور به تو نزدیک تر شوم……

1,813 نظر

 1. میگن …خدا هست …عشق هست …امید هست …پس زندگی باید کرد .اما الان تو وضعیتی هستم که نه خدا را حس میکنم. نه عشقی دارم ونه امیدی برای زیستن .تو رو به همون خدایی که دیگه امیدی برای موندن واسم نگذاشته قسمتتون
  میدم که جوابمو بدید.
  بگین چرا خدا اینقدر بین بنده هاش فرق میذاره؟بعد هم اسمش و میذارن تفاوت نه تبعیض !چرا هر چی صداش میکنم جوابمو نمیده بعد هم میذارن پای مصلحت و … اخه یکی بگه مصلحت تا کی؟یا تا کی باید صبر کرد؟مگه تا کی تواین دنیای لعنتی هستیم که اینقدر برای یه خواسته باید التماس کنی مگه ما عمر نوح داریم یا صبر ایوب که خدا این طوری دست رد به سینه مون میزنه. الان من ۲۱ سالمه ولی هر روز هزاران بار ارزوی مرگ میکنم که چرا و برای چی به دنیا امدم اصلا با امدن من کدوم چرخه افرینش کامل شده ؟
  مگه نمیگن نا امیدی یکی از دامهای شیطان؟ حالا من بنده, نا امید نا امیدم فکر میکنین تقصیر کیه ؟
  تقصیر من ;منی که هیچ پناهی ندارم و تنها ماوا و ملجاام خداست و خدایی که دریغ از جوابی و نگاهیست به من…

  1. منم مثل توام. تنهای تنها.تنها نبودم ولی شدم درست همون لحظه ای که بهش احتیاج داشتم.ولی هیچ وقت این حرفو در مورد خدا نزن چون خدا هیچ وقت با بندهاش دشمنی نداره.تنها مونس همه ی ما همون خداست.خدا بعضی مو قعها میگه نه ولی مطمین باش که بهترین رو بهت میده.تو کار خدا هیچ وقت شک نکن.

   1. salam khodaye mehraboonam
    inaro to behtar az man midooni vali bazam mikham begam
    man ye nafaro doost dashtam kheili ziyad…onam man0 doost dasht vali nashod be ham beresim …..
    moteasefane har roozam mibinamesh
    vali alan dg doosesh nadaram
    halam asan khoob nist
    to ro mikham
    to ro mikham k biyay0 man0 dar aghooshe garmet begiri 0 enghad navazesham koni k tamame in narahati ha0 ghose ha azam bere

   2. خدا به آدما کاری نداره. ۹۹ در صد مشکلاتمون از خود این آدمهاست . هر کی قدرت داره بهت زور میگه آخرشم اسم خدا رو روش میذاره. خیلی نامردیه . بدتر ازهمه اینکه نمیتونی هیچ کاری بکنی . هیچ کسم پیدا نمیشه که واقعا دوست داشته باشه

   3. خدایا
    بخاطر همه خوبیات ممنونم
    بخاطر خدا بودنت ممنونم
    بخاطر بی همتا بودنت ممنون
    خدایا حس خیلی خوبی دارم
    خوششششششششحالم
    شاید هزار تا دلیل همین امروز واسه بدحال بودنم وجود داره اماااااااااااااااا….
    امروز بی دلیل بی دلیل بی دلیل خوششششششششحالم فقط بخاطر اینکه تو رو دارم و می خوام امروزمو مثل همیشه با تو آغاز کنم.
    خدایا حسی که دارم نصیب همه بکن

  2. مهرنوش جان منم هو سن توام
   تو تنها این حسو نداری،همه ما جوونا این حسو داریم.فقط ب خدا توکل کن مطمئن باش ۱جا ۱جور جوابه اشک و غمتو میده ، اون وقته که به بزرگی و مهربونیش پی میبری
   نا شکری نکن،صبور باش شایا صبر ایوب…

   1. واقعا دیگه ازاسم خدا تنفرم میاد از هرچی نیکیه،ازهرچی انسانیته،ازهرچیزی که میخواهند آدم را قول بزنند والکی بهش امید بدهند دیگر حتی ذره ای شک ندارم که خدایی در کارنیست وطبیعت دنیا به واسطه قانون جنگل اداره میشه.چرا باید یکی تا آخر عمر آه بکشد وحسرت بخورد ویکی دیگر در ناز نعمت و خوشی زندگی کند وبرای اینکه دلیلی برای این استدلال داشته باشند اسمش را بگذارند قسمت ویا لیاقت.به خدایی که دیگر بهش ایمان ندارم قسم میخورم که طبیعت دنیا بر حسب لیاقت خوبی انصاف ودرستی نیست،واین ذات زندگی است که به یکی میبخشد وبه یکی بدبختی هدیه میدهد.
    سالهاست که شب وروز تلاش میکنم سالهاست که آسایش وخوشی ازمن به دور است سالهاست که آه کشیدم وحسرت خوردم وسالهاست که به امید بهتر شدن اوضاع و احوال زندگیم سر میکنم وبه آینده چشم دوخته ام اما نمیدانم آین آینده کجاست که هر چه میگذرد بدتر بدتر میشود صبح علی الطلوع خانه را ترک میکنم وشب به خانه برمیگردم خیلیها را میشناسم که بدون هیچ تلاش وزحمتی از خوشی زیاد خسته شده اند وهرروز خدا در ناز ونعمت زندگی میکنند کجاست این خالق کافر بی دین بی عدالت که یکی را زجر میدهد ودیگری را خرج.خدایا چرا عذابم میدهی چرا نفس کشیدن را هم برایم زیاده میپنداری خدایا مگر من چه خطایی کرده ام خدایا جانم را نمیگیری وراحتم نمیکنی.خدایا این چه عدالتی است که مردن را هم برایمان دست نیافتنی میپنداری.دیگر خسته شده ام دیگر بریده ام دیگر کم آوردم دیگر ناامید شده ام دیگر جز مرگ به چیز دیگری نمی اندیشم.دیگر مرگ را شراب شیرینی میپندارم که دوست دارم هرچه سریعتر سر کشم ومست شوم ازشهد پایان یافتن این دنیای چرکین غبار آلود.هرکتاب ورمان ومقاله ای که به ذهنتان بیاید در باره امید به زندگی وراز موفقیت وراههای کسب در آمد وحرفه وشغل وفن وفنون پولدار شدن وپول درآوردن مطالعه کرده ام.همیشه هم به کمترین قناعت کرده ام وآرزوهای دست نیافتنی درسر نپروردم اما چه کنم که این فلک در افتاده بامن.بددردی است درد بی پولی وفقر ونیاز.
    ۳۳سالمه هیچوقت دست از تلاش وکار بر نداشته ام از آنروزی که یادم می آید وعقلم میرسد کار کردم وتلاش نمودم،مهندس کامپیوتر هستم و۸سال است که ازدواج کرده ام پدرفقیر وبی سوادی دارم که اززندگی فقط لذت نعشگی را میفهمد وبس.تنها ارثی ازاوبرای من وسایربچه باقی مانده اعتیاد است .البته خدارو شکر ماعلیرغم این کسافت کاریهای پدر ازاین گند وکسافت به دوریم.نیتوانید تصور کنید من چه میگویم چون احوالم را تجربه نکرده اید،در دورافتاده ترین شهر کشور زندگی میکنیم ودر پایین ترین وفقیر ترین محله اش.بایک دختر شیرپاکی ازدواج کرده ام که با همه هستی ونیستی من ساخته است وبا گشنگی و تشنگی من ساخته ا ست فوق لیساانس است واز دانشگاه سراسری فارغ التحصیل شده است ۴سال است که بیکار است به دلیل بدهی به دانگاه وعدم تسویه هنوز مدرکش را دریافت نکرده است.شاید برایتان خنده دار بیاید اما آرزویم داشتن ده میلیون تومان است که بتوان بدهی ووامهای عقب افتاده ام را جبران کنم و راحت شوم دریک منزل صدمتری اجاره ای زندگی میکنیم به دلیل پایین بودن مبلغ اجاره همسرم گفت بهتر است همین جا زندگی کنیم تا زیاد بهمون فشار نیاد یک منزل کلنگی که برای خیلی ها پاگذاشتن داخل آن خانه برایش چندش آور وسخت باشد حتی ظرفشویی واشپزخانه هم ندارد بعد از ۸سال که از زندگی مشترکمان میگذرد بالاخره بافشار اقوام وفامیل بالجبار ناچار به آوردن بچه ای شدیم گفتند با آوردن یک بچه زندگیتان هم شیرین میشود وهم براتون خوش شانسی میاره همه چی درست میشه من خیلی اصرار کردم که من به این خدای بی عدالت ایمان ندارم و ازش خیلی وقته ناامید شدم اما هی گفتند که ناامید شیطان است اکنون ۵روز است که بچه دار شده ام صاحب یک پسر شده ام اکنون که این نوشته را مینویسم یاد پسرم افتادم چشمانم خون گریه میکند از هم اکنون میدانم که دستم به خون بی گناهی آلوده شده است وآینده یک انسان بی گناه را تباه ساخته ام کارم تعمیرات موبایل دریک مغازه اجاره ای در زیزمین یک پاساژمیباشد ازصبح اول وقت که مغازه هستم تا وقت نماز شب گاهی تاهفته ها فروشی ندارم ومراجعه کننده ای برای تعمیر.
    سرنوشتم را میبینید حتی این اشک چشمهانم نیز با من خوب تا نمیکند ونمیگذارند که حرف دلم را بزنم.البته این اشکهابا من غریبه نیستند برایم تازگی ندارند همراه همیشه ووفادار گونه های من است.هیچ وقت تنهایم نمیگذارند.
    میدانید چرا از بی عدالتی ونامردی این دنیا مینالم و گله دارم؟من وهمسر وبچه ام که تمام دار وندارمان بیشتر از پنچ میلیون تومان نمیشود وخوشبختیمان با ده میلیون تومان مسجل میشود روزی نیست که در این مملکت اسلام ناب محمدی میلیاردها تومن پول دزدی وغارت نشود.شاید خیلی ها بگویند مرد ناحسابی دزدی و غارت و بی تدبیری مدیران و مسئولان کشور چه ربطی به خدا وعدالت وپیغمبر دارد؟اما مگر همین شماها که این حرفها به ذهنتان آمده به من بگویید ببینم آیا مگر خودتان بارها به این وآن نگفته ایدکه هیچ برگی از درختی بدون اراده خداوند زمین نمی افتد مگر خود شماها نیستید که بارها گفته اید خداوند به همه چیز اشراف دارد وهمه چیز بافرمان وقدرت او تنظیم میشودپس چرا به سرنوشت ما اشراف ندارد یا اگردارد چرا با ما بد تا میکند.
    بااین سرنوشتی که تاکنون این خدای فرضی برای مارقم زده حتی تااخر عمر هم تمام آرزوها و رویاهای مرا برآورده کند برایم جزیک موجود ستمگر وبی تدبیر و بی خاصیت نیست و خیلی وقت است که دلم توان درک او را از دست داده است وبااو وداع کرده است.
    نمیدانم چه باید بگویم دسر ونغذای روزانه ام آه است وحسرت بردلم،وشرمندگی وشرمساری از همسرم که عمرش را به پای من هدر داد ونابود شد وبچه ام که دیگر غمم را افزون تر کرده ودلم پردرد و بیمار که چرا باید به سرنوشت من دچار باید شود.
    فقط خسته ام خسته از بیهوده زیستن وخسته از دشمنی ولجاجت دنیا خسته از بی عدالتی و شرک ورزی دنیا.خسته از خدای خیالی وامید وانتظار توخالی و وعده و سراب.

  3. مهرنوش عزیز شاید هممون به نوعی درگیر این ناامیدی شدیم میدونی چرا چون نمیخواهیم مصلحت خدارو درک کنیم تو از من ده سال کوچکتری شاید ده سال دیگه به حرف من برسی ر….گاهی یه چیزی رو به زور میخواهی اما وقتی بهش میرسی اونقد اونچیز برات تنفر انگیز میشه که باورت نمیشه .گاهی نمیخوای و بهترین رو خدا بهت میده ….من زنی از نسل شما هستم اما بهت میگم نماز بخون و با قران خوندن به خدا نزدیکتر شو شاید بتونی به امید واقعی برسی….ما ادمها دلمون نمیخواد با واقعیت روبرو بشیم چون دلمون میخواد واقعیت همونی باشه که ما بهش فکر میکنیم ….توکل به خدا کن و ازش طلب ارامش کن که بالاترین نعمت است ….موفق باشید l

   1. سلام منم با شما موافقم آرزو خانوم هر لحظه ی زندگی ما میگذره مهم خودمونیم که خوب و بدش میکنیم ناامیدیم یا امیدوارم خوشحالیم یا ناراحت فقط می خوام بگم اراده و ایمان خیلی مهمه باید خودمونو باور داشته باشیم که از اتفاقایی که تو زندگیمون میوفته خسته یا ناراحت نشیم نا امید نشیم
    در آخر میگم امیدتون همیشه خدا باشه مطمئن باشین بی جواب نمی مونین

  4. سلام نمیدونم منم که این مطلبو مینویسم دلم گرفته خیلی گرفته منم ۲۱ سالمه دوست دارم از هوا یه سنگ بیوفته تو سرم بمیرم چشامو ببندم برم فقط بمیرم اگه به خودکشی اعتقاد نداشتم خیلی وقت پیش خودکشی کرده بودم اگه خدا این چند روزه به دادم نرسه معلوم نیست چه بلایی قراره سرم بیاد خدایا دمت گرم دارم گریه میکنم یه نگاهی هم به من بنداز با این که بنده خوبی نیستم ولی لطفتو از من دریغ نکن

  5. اخ گفتی نمی دونم من که همیشه شاهد پیشرفت دوستام هستم وپسرفت خودم . اخه چرا باید دوستاییم که نه نمازی و نه هیچ چیزی وکلا تعطیطلا باید پیشرفت کنند و من که خیلی به این ها معتقدم پسرفت کنم اخه این انصافه تا کی باید صبر کرد نمی دونم

   1. پیشرفت به تلاش بستگی داره . به اینکه اونقد مفید باشی که بتونی به خلق خدا خدمت کنی
    نه نماز و روزه

  6. سلام
   این روزها میگذره اما با درداما میدونم چه کسای کمک کردن بهم وچه کسای با دروغ وظاهربودن کنارم خدایا اگر عدالتت بی نهایته هیچ حقی روضایع نکن هیچ کسی

   1. الهی آمین.تو زندگی مشکلی پیش اومد هنوز که هنوزه تموم نشده منم همینو از خدا خواستم که اونایی که دستم رو گرفتن به حق پنج تن هیچ گرفتاری براشون پیش نیاد. اما دوست عزیزم خدا هست با همین دل پاکی که داری صداش کن. دیر جواب میده اما دست خالی بر نمیگردی امتحان کن. یه بنده گرفتار سراپاتقصیر.

  7. سلام مهرنوش جان عزیز دلم منم دقیقا تو شرایط تو هستم و حتی هم سن خودتم ولی یه وقتایی که میشینم و فکر میکنم میبینم خدا اونقذرا هم که فکر میکنم بد نیست تمام دلتنگیها یی که بهم داده به یک طرف و جاهایی که به جای دستم میتونست مچم روبگیره به هزار طرف من به دلتنگیهام راضیم خیلی زیادن خفه ام کردن ولی بازم ارزش دارن همشون رو از عشقی دارم که دیوونه وار دوسش داشتم و دارم..تو هم باز به خدا اعتماد کن ایشالا حل میشه همه چیز

   1. سلام برب همه اونهایی ک هستن و زندگی میکنن منم روزایی سختی رو گذرروندم بازم خیلی مشکلات هس ولی مشکل هرکی بزرگی برا خودش داره

  8. ما ادما تا وقتی همه چی ارومه فکر خدانیستیم ولی اکه کوچیکترین مشکلی پیش بیاد میریم سر سجاده میشینیمو شروع میکنیم گلایه کردن که چرا خدا.خداخیلی بزرگه ومانمیتونیم اینودرک کنیم اگه دنبال ارامشی دنبال ۱زندگی اروم از خودش بخواخه شاید طول بکشه شاید کم بیاری اما بهش میرسی چون بهش تکیه کردی و خدا هیچوقت بین بنده هاش فرق نمیزاره یکم به زندگی اونای که میگی خوشبختن نگاه کن به حرفم میرسی.منم حالو روزم بهتر از تونیست اما بزار و توکل کن به خوده خدا اگه تاون بخواد هرچیزی ممکنه

  9. میدونی بعضی وقت ها که خدا رو صدا میزنی خدا اینقدر از حرف ها وصدا های تو لذت میبره که میخواد دوباره صداتو بشنوه پس اون چیزی رو که میخوای مطمئن باش در وقتی که خودش صلاح میدونه بهت میده فقط چون باصدای تو عشق میکنه دوست داره صداتوبشنوه پس دیر بهت میده تا صداتوبیشتر بشنوه..خدامیگه من جوری به صدای بندم گوش میدم که انگار فقط این یک بنده رو روی زمین دارم ولی بندم جوری به من حرف میزنه که انگار همه خدای او هستن غیر از من…اگر دوستت نداشت بهت حق زندگی رونمیداد واز روح خودش در تو نمیدمید….کافی ایمان قوی داشته باشی وصبر…خدا از سه طریق بهت ارزوتو میده یا همونی رو که میخوای میده یامیگه یکم صبر کن ودیرتر میده ویا دیرتر میده ولی بهتر از ان چیزی که میخوای..فقط توکل کن وبگو هرچی صلاحته خدا…یاعلی

   1. سلام به همه دوستان امروز خیلی دلم گرفته بود بخاطر همه روزای تکراری عمرم…روزایی که همش امید دارم که اگه بخدا اعتماد کردم و دل از گناه شستم حالا خدا هزار برابرش رابهم میده…اما الان بعد۳سال هیچ نشونه ای ازش ندیدم هر روز تنهاتر …هرروز خسته تر …خدایاآخه کجایی…منی که نگفته اجابتم میکردی حالا چرا سه ساله هرچی زجه میزنم صدامو نمیشنوی دردمو دوا نمیکنی چرا اینقده تنهام…چرا…تو این سه سال همه امیدم به تو بود از دنیا دل شستم به امید کرم تو شدم ولی نمیدونم چرا قبولم نمیکنی خدا من یه بار اشتباه کردم اونم یه انتخاب غلط که واسه هرکسی پیش میاد…چرا اینقد سخت مجازاتم میکنی…تنهام بهت احتیاج دارم تنهام نزار نزار تو تارو پود وجودم بپیچه که همش دروغه خدایی وجود نداره من هنوزم بهت امیدوارم بهت ایمان دارم نزار تنها تراز این بشم…

  10. میدونم چی میگی درکت میکنم ولی میدونی چیه بازم ازش کمک بخواه از صمیم قلب با امید واری ازش بخواه .میدونم که خداجواب دعاهارو میده .

   1. سلام بچه‌ها به خودش قسم که بعضی وقتا که روبرمی گردونه واقعا برمی گردونه و دیگه جواب نمیده. من بعضی اوقات سری به این سایت می‌زنم تا یه کم دلم آروم شه که خیلی مثل من از خدا شکوه دارن، از دنیا سیرن و منتر مرگن. خدا الان و توی این زمان برای من خیلی بی انصافه… متاسفم برای خودم

  11. مهرنوش عزیزم سلام.عزیز دلم شرایط منم دقیقا مثل تو.هم سنم که هستیم انقدر ازدنیا خسته شدم که به آفریدن خدایی که حتی صدامو نمیشنوه شک کردم.وقتی میبینم آدم هایی که از من خیلی بدتر بودن به جاهایی رسیدن کهاصلاارزششوندارن از زندگی ناامید میشم انقدر گریه کردم که الان چند روزه مریض شدم.اونی که چندسال به خاطرش با همه جنگیدم حالا داره میشه برای یکی دیگه دارم روانی میشم چند بار خواستم خودکشی کنم نشده تورو خدا هرکاری کردی به منم بگو دیگه جایی وکسی برام نمونده حالم خیلی بده………….

   1. خدا رو صدا کن عزیزم. منم خسته شدم از زندگی. اما باز دوسش دارم. چون وقتی کسی نیست حرفامو گوش کنه تنها اونو دارم. رفیق تنهایی هامه. بیا همدیگه رو دعا کنیم اینجوری زود برآورده میشه. قربونت .

   2. سلام فریبا ای کاش بعضی از ماها ارزش خودمون را بیشتر میدونستیم این جوری تقصیرا رو گردن کسی دیگه نندازیم ولی خب موقعی که خدا این اختیار رو ب بندش داد میدونس کار دستش میده ولی موقعی ک خودت انتخواب میکنی از خدا طلبکار نشو اینم بدون زندگی جریان داره

  12. منم مثل تو بودم!هرشب به فکر مردن بودم…لز خیابون که رد می شدم ارزوی مردن می کردم !!می گفتم اخه چرا زنده ام !؟هیچ چیز دیگه واسه خوشحال بودن برام نمونده بود!
   این یعنی افسرده شدی! هیچ کس جز خودت قدرت مقابله باهاش رو نداره!برو پیش یه مشاوره
   منتظره معجزه های زندگیت باش!دقیقا وقتی میرسن که انتظارشو نداری….

  13. سلام منم یکیم هم مثل تو..با اینکه ۲۱ سالمه انگار هزاران ساله که ارزوی مرگ میکنم
   بخدا.. بقول شما نه عشقی دارم نه دلی و نه امیدی برای ماندن در این دنیایی کفتی همه چیز این دنیا زورکیه.. هنوزاز این دنیا خیری ندیدم کاش میشد خدای خوبم من که اضافه م رو زمین ور رداری ..کاشکی..این کارو در حق بنده ت بکنی
   اگه جواب برای سوالات پیدا کردی ممنون میشم منم در جریان بزاری ..

   1. اگه اضاف بودی که نمی آفرید پس جای خودتی. اما به اینم فکر کن شاید آدمای مستحق تر از من و تو هم هستند که بعد اونا نوبت ما میرسه. پس منتظر اون لحظه می مونیم. من اوج دلتنگی و ناامیدی به این فکر می کنم.

  14. مهرنوش جان حالا جدا از بحث خدا و دین و مذهب و اینا میدونی این افکار چرت از کجا میان؟تا حالا با خودت فکر کردی که ریشه شونو بسوزنی؟
   بشین با خودت فکر کن ببین میخوای به کجا برسی؟من خودمم مثل توام اگه بیکار باشی این فکروخیالا میاد تو سرت توام حتما یا کاری نداری بیکاری وبیشتر وقتتو خونه میگذرونی یا تو یه کاری (شرکتی جایی) هستی که از کارش راضی نیستی اما قبل هرچیزی باید خودتو دوس داشته باشیو اعتماد بنفس داشته باشی جای اینکه به افکار غلط و ناراحت کننده فکر کنی و انرژیتو حدر بدی برنامه بریز برا رسیدن به خواسته هات همیشه یادت باشه غیرممکن غیرممکنه چون اگه اراده خودت وکمک اون بالایی باشه هیچ چیزی نمیتونه جلوتو بگیره مهمتر از همه اینه که تا تو نخوای یا باخودت لج کنی هیچ چیزی درست نمیشه تو قدم اولتو بردار شروع کن اونوقت اگه خدا کنارت نبود ازش گلایه کن…

  15. نمیدونم جنسیتت چیه الان فقط این مطلبتوخوندم اهل موعضه کردن ونصیحت کردنم نیستم من خودمم یه روزی مث توبوذت مت ۲۵سالم ولی الان چندماه ک خداروشناختم فهمیدم ک چ جاهایی کنارم بوده وندیدمش ب خودت اول ایمان داشته باش بعدن مطمعن باش خدارم پیدلمیکنی

  16. منم خیلی دلم گرفته.مجبورم بغضمو پنهون کنم جلوی خانوادم ولی دیگه دارم می ترکم.چرا مردا این طورین؟؟؟؟؟؟ازشون بیزارم به خدا.

   1. سامانتا میدونی مشکل ت چیه این که دچار افراط و تفریطی این ک از همه مردا متنفر باشی مشکل تو حل نمیشه خودت باید راهت رو با چشم باز انتخواب کنی نه با ازمون و خطا همه ی بار ب دنیا میان و از دنیا میرن اونی نفع میره ک بهتر بتونه از این شانسی ک بهش دادن استفاده کنه تو هم بهتره خودته بسازی خود سازی کن و از تجربیاتت استفاده کن

   1. من برای هر لبخندی ازش تشکر کردم حتی هنوز بعد گذشت مدت ها برا بعضی لبخندا و روزای خوش ازش تشکر میکنم. اما خدا واسه غصه هام و گریه هام جوابی بهم نمیده
    چرا باید به خاطر وضعیت جامعه از اونی که ۴ سال براش جنگیدم بگذرم؟؟؟
    دیگه نه آبرویی برام مونده نه اونی که برا هم میمردیم و میمیریم اما بی پولی دستمونو بسته و مجبورمون کرده هی عروسی رو عقب بندازیم ماه پیشم کلا جدا شدیم 🙁
    از همه متنفرم، خدا هم که اون بالا نشسته به من میخنده 🙁

    1. زهرا بی پولی خیلی سخته ولی سختر از اون اینکه ک ی جوون احساس ضعیف بودن کنه و بدتر از همه اون ک دنبال مقصر بگرده زندگی اگه بر وفق مراد همه بود کره زمین سوراخ میشد تا اون ورش

  17. سلام دوست گلم منم همین حس دارم دارم با این روحیه نامیدم میجنگم میدونی چرا ؟چون فکر میکنم بالاخره جواب این بی رحمی نامیدی میگیرم اونم فقط ازخدا .اگه بدونی چقدر مبارزه میکنم بعد توهم نامید نمیشی چون میبینی همه ادما مشکل دارن اونی برنده که مقاومت کنه پس بیا همه باهم بخندیم تا برنده شیم .

    1. دوست من دلتنگی حس خوبیه که هرکسی لایقش نیست یعنی هر ادمی نمیتونه دلتنگ شه اونایی که دلتنگن یه چیزی دارن که دلتنگ میشن ,,,بخدا آخر بی انصفایه که بگی هنوزم امیدم به خداست,,خدای ما ادمای دلتنگ بزرگتر از خدای آدمای الکی خوشه,,,خدا کوهو میبینه که روش برف میزاره,,,چه خوبه دلتنگی های زیبااااا

     1. فقط ی چیز بهش فکر کنید همه چیزای دنیا مال خداس ،دوسشون داره ،چون همه جیزشه ،مام باید خدا رو دوس داشته باشیم چون همه چیزمونه .ی نفرو ب عنوان سوپرستار زندگی دوس داشته باشین این زندتون میکنه ،شرط میبندم همتون ی ادم سر حالیت ،و خواهید ماند اصلا خوکشی چه معنی داره .همه با این کار از دنیا راحت ولی چه عذابی که نمیکشن یادتون نره عزابارو خود ادما واس خودشو میسازن ،من نه ادم مزهبی ام ن هیچی فقط اول خدا بعد هدفام که مسی باشه رو دوس دارم .من شاید ۲یا۳ سال ازتون کوچیک تر باشین فقط هدف زندگیتون رو جلوی چشماتون بزارید

  18. مهرنوش عزیزم
   میگن هر آنچه از دل برآید بر دل نشیند، میخوام یه چیزیو از ته دلم بهت بگم و اون اینکه من این دوره ای توش هستی و پشت سر گذاشتم اساسی و یه روزی که خیلی دلم از خدا و روزگار گرفته بود درست همون لحظه دست به درگاهش بلند کردم و ازش خواستم که کمکم کنه، میدونی گاهی آدم خودش متوجه نیست، ولی باور کن خدا از همون بالا داره با دل شکستت و حال غمگینت با ناراحتی نگاه میکنه، ولی فقط منتظره یه خواهش زلاله، ازش بخواه و بهش نشون بده که چقدر دوسش داری، من نماز خوندن و قرآن خوندن خیلی کمکم کرد، خیلیییییییییییییییییییی، عزیزم، ماها خاک پای امام حسین نیستیم، اما دردا و غصه های ما در برابر درد امام حسین هیچچچچچچچچچچچچچچ نیست، ولی خدا براشون همه چی بود، همین بسه، با خدا باش و توکل کن و ایمان داشته باش که حواسش بهت هست، فقط مطمئن باش یه موقع هایی یه چیزایی به صلاح آدم نیست که اتفاق بیفته، باور کن، تازه شما سنی نداری، یه عالمه اتفاقای خوب تو زندگی در کنارته، پیشنهاد می کنم آیه دو و سه سوره طلاق و بخونی، خیلی آروم می کنه
   ایشالا هر چیز خوب از خدا میخوای بهت بده و لذت بودن با خدا و آرامش بودن در کنار حضرت حق و با تمام وجودت احساس کنی
   التماس دعا

   1. سلام منم دلم خیلی گرفته هرکس الان منو ببینه متوجه میشه،ولی خودمو بازم خیلی محکم گرفتم که از تا نیفتم ولی خیلی سخته،همه اینایی که بقیه گفتن من یه جا دارم.از خدا هم خیلی خواستم ولی هنوز جواب نگرفتم نمیدونم برا چی شایدم بدونم ولی…اینایی که صبا گفت یه تلنگرایی به آدم میزنه که آره من یه چیزایی رو یادم رفته پس مشکلات من کجا از اونا کجا و بعد از کمی فکر میگم خب آخه همه که یه جور نیستن،همه صبر ایوب ندارن همه ایمان امام حسین رو ندارن،خدا از هرکس به اندازه ظرفیتش میخواد و بعد همینطور سوال پیش می آد و جواب برا خودم جور میکنم بعدم تهش میگم بازم خدا انصاف نیست که ما جوونا اینقدر مشکل داشته باشیم آخه چقدر جوونیم یا کلا چقدر زنده ایم .بس که فکر کردم دیگه هنگ کردم، نه که فقطم فکر کنم تلاشم میکنم که شرایطو عوض کنم ولی همش به در بسته میخوره ولی خدا خودش از همه التماس دعا دارم شدیداً قریبا

  19. ‘میخواهم به تو خیره شوم.تویی که خود را تنهایی بیش نمیدانی.تویی که تمام هستیه وجود عشقت را در ره عشق با جان ودل گذاشتی و به هیچ …فکر نکردی. دلی بسیار دردمند دارم کس خریدارم نیست . بس که تنها ماندم از تو و دستان تو فراموش کردم روزی عاشق بودم و جان سبار تو… راستشو بخوای شاعر نیستم فقط عاشقم…عاشق کسی که همه دنیای منه…نبودش تو زندگیم منو داره داغون میکنه طاقت تنهایی رو ندارم طاقت خیلی چیزها رو ندارم …دوست دارم صدامو بشنوه صدای تنهایی هامو صدایی که همیشه بر از خواهش و تمنای با تو تنها عشقه زندگیم بوده…مریم م دوست دارم به انازه دخترم رمیصا و تنها بسرم حسن جان……..تنهای تنها اما بر از موج عاشقانه

   1. سلام خوبی مهرنوش جان تو یک دختر ۲۱ ساله اینجوری ناله میکنی من چی بگم که بعد از ۱۲ سال زندگی جدا شدم روزی که میخواستم به همسرم برسم اشک میرختم ناله میکردم اصرارهای بیخود میکردم دریغ از اینکه از صلاح خدا غافل بودم الان دوساله که طلاق گرفتم دیگه هیچ علاقه ای به ازدواج ندارم آدم فوق العاده افسرده ای شدم و ایکاش هیچوقت ازدواج نمیکردم شاید الان چنین سرنوشتی ندارم شب و روزم یکی شده زندگیه تکراری دارم حتی حاضر نیستم غذا هم بخورم پس به چیزی که الان داری راضی باش هرچی پیش آید خوش آید.

  20. سلام، منم تنهام ولی خدا جواب نمیده همش تو ذهنم چرا؟؟؟ چرا باید بعضی ها هرچی میخوان داشته باشن ولی ما نه ؟ چرا باید ما آفریده بشیم ولی هیچ دلی
   نباشه که مارو دوست داشته باشه . تنهایی باعث شده به جز سلام و حرفای ضروری با خانوادم صحبت زیادی نکنم هر روز که میگذره حالم بدتر از دیروز. ولی خدا همچنان در سکوت……….
   همه میگن مصلحت ،چرا مصلحت تنهایی سهم ما باشه؟

   1. تنهایی غم بزرگیه ولی احساس تنهایی از خود تنهایی خیلی در د ناکتره خدایا ب تنهایی خودت قسمت میدم تنهامون ندار

    1. حرفت رو قبول دارم واقعا بدترین چیز دنیا احساس تنهایی کردنه خیلی تلخه…حتی تلخ تر از قهوه ی اسپرسو…منم چشیدم:-(

   2. خدا از ما خواسته که دعا کنیم همنشین پیامبر و اولیا الله باشیم پس باید تلاش کنیم که بهش برسیم اینکه ما ایوب نیستیم درست ولی خودمون که هستیم اشرف مخلوقات که هستیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟نیستیم؟؟؟؟؟؟؟؟
    بالاخره هرکسی مشکل داره نمیگم تحملشون آسونه نه نیست اصلا نیس منی که الان اینو میگم بدترین روزها را گذروندم تو غربتی که هیچ کسو جز نامزدم نداشتم وبشدت تنها بودم بانامردی تمام ازش بریدم اونم وقتی که با وقاحت تمام جلوی چشم من با کسی دیگه بود من روحم مرد ولی هیچوقت خم به ابرو نیاوردم وریختم تو خودم که بهش بگم برام مهم نیستی و بگم خوشحالم حتی اگه نباشی…ولی واقعت دلم یه چیز دیگه را میگفت ولی من بیشتر بخاطر اینکه غرورم راله کرد و ولم کرد عذاب کشیدم دو ماه نامزد بودم ولی تا دو سال بعدش عذاب کشیدم تو بدترین شرایط روحی بودم هیچکس حتی نفهمید من چمه وبدتر اینکه حتی مجبور بودم وانمود کنم که خوشحالم خخخخخخخخخخخخخخخخخلی سخت بود خیلییییییییییی ولی خدا را شگر الات۳/۵ ساله که از اون روزا میگذره هنوزم تنهام ولی بازم خدا را شکر میکنم که اون روزای سختم گذشت وهمیشه میگم خدایا همچین روزی را حتی برای دشمنم هم نمیخوام .
    خدایا به همه ی ما جوونا کمک کن کمکمون کن…

  21. یه عمره صداش زدن و ککشم نگزیده من تازگی ها فکر میکنم اونقدر هم بزرگ و بخشنده نیست ما آدم ها خیلی پروبالش دادیم . ما باید مثیکه خودمونو عوض کنیم فک کنم بهتر این باشه بریم و زندگی و دنیا رو بزاریم برا عزیز دردونه هاش…

   1. بله ملیناجون مابایدخدامون روعوض کنیم چون اون خدایی که مامی پرستیم خدایکتانیست خدایی که خودمون ساختیم وانتظارداریم که به سازمادنیاروبچرخونه خدایاممنون که داری ماروبزرگ می کنی

   2. حتی اگه خدایی هم وجود نداشته باشه تو هستی و نفس میکشی با رفتن ت چیزی عوض نمیشه ولی با بودنت و ثابت کردن به همه ک من هستم اگه نتونی ی دنیا رو عوض کنی میتونی دنیای خودت رو عوض کنی

  22. مگه خودت نمیگی ناامیدی کار شیطان پس چرا ناامیدی چرا تابعیت از شیطان رو داری سعی کن به خدا امید داشته باشی چون واسم اتفاق افتاده میگم

   چن شب پیش حالم خیلی خراب بود میخواستم خود کشی کنم اما یه دفه ب سرم زد بلند شم نماز بخونمو ازخدا کمک بخوام بخدا انگار معجزه شدبخدا قسم

   اینقد دلم اروم شد ک نگو تازه اون چیزی ک از خدامیخواستمو پس گرفتم چون توهمون لحظه فهمیدم به نفعم نیست بخدا فقط امید بخدامیتونه دلتواروم کنه

  23. صبر کن
   خدا همیشه با بنده هاشه
   منم
   خیلی وقتا حس تورو دارم
   اما
   بعد از گناه کردن ، بعد از خطا کردن ، بعد از این همه تنهایی ،کسیو ندارم
   فقط
   به خودش پناه میبرم
   اگه با اون حرف نزنیم با کی حرف بزنیم توی این موقع ها؟
   انشاالله موفق باشی

  24. خدا با تمام عظمتش به تو نگاه میکنه و جوابگوت هم خواهد بود فقط قبلش باید بپذیری خدا هر کاری رو میتونه درس کنه از ته قلبت

  25. خدایا امید مهرنوش رو ناامید نکو کمکش کن
   مهرنوش جون از ته دل برات دعا میکنم میدونم حس تنهایی حس شکست حس ترد شدن … آدمارو از خدا دور میکنه چون فقط گلایه میمونه کاش مصلحت خدا برا ما همونی باشه ک دلمون میخواد…

  26. دیونه نشو من هم خدا رو حس میکردم نگام میکرد حتی اگه نگاش نمیکردم اما الا چند وقته نگاشو ازم گرفته حسش نمیکنم اما بازم راضیم به رضای خدا میدونم عیب از خودمه ولی بازم دوسش دارم تو هم اروم باش همه درد دارن باور کن من الا همه چی دارم اما نگاه خدا رو کم دارم دلم لک زده برم کنارش اما بازم میگم شاید اون اینجوری میخواد ازمایشم کنه تو هم صبور باش

  27. منم امیدم از زندگی قط شده هر لحظه ارزوی مرگ میکنم تنهای تنها شدم کسی که دوسش دارم دوستم نداره ..اخه تا کی صبر کنم تا کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   بخدا دیگه خسته شدم قسمت ما هم این بوده 🙁

   1. وقتی ازش دور بشی میفهمی که این دوست داشتن رو تو خودت خواستی یه تلقینه به خودت که زیادی پر وبالش دادی ازش بگذر واگه موقعیتش را داری باهاش حرف بزن درمورد هر چیزی نه دوس داشتنش اون موقع میفهمی اونم یه ادمه مثل همه ی ادمای دیگه تو خودتی که انتخاب کردی اون شخص را همه ی دنیای خودت بکنی بخدای احد و واحد قسم وقتی ازش دور بشی میفهمی هزار تا بهتر از اون میتونست جای اون باشه تو زیادی بهش میدون دادی که یکه تاز میدون قلبت باشه.
    اگه راهی برای رسیدن بهش وجود نداره ازش بگذروهییییییییچچچچچچچچوقت عشق را گدایی نکن اگه یه روزی رفت مطمئن باش چیزی که عذابت میده اینه که چرا اینقدر خودم را تحقیر کردم برای کسی که ارزشش را نداشت
    ویادت باشه این وجود داشتنمون این شخصیتمون یه امانته از طرف خدا کاری نکن که فردا روز اگه گفت با بنده ی من با امانته من چیکار کردی سرت پایین باشه و شرمندش باشی دوست گلم از تهه دلم دعا میکنم راهی راکه من رفتم رو تو نری ودرست انتخاب کنی:-)
    به امید روزی که لبخند زیبا و رضایت زیبنده ی زندگی زیبات بشه عزیزم.

  28. پسرم از خدا چی میخوای دستات حرکت میکنه چشمهات میبینه زیباییها رامیبینه روپاهات می ایستی اگر اینها راداری وفقط گرسنه ای وهم اغوش نداری واینجوری با خدا حرف میزنی خیلی بی انصافی تو هنوز سنی نداری که از خدا ثروت طلب کنی تو باداشتن اینها بیشترین ثروت داری ونمیدونی اگر از عیاشی وچرخیدن وگازدادن درخیابونها وترساندن مردم لذت میبری مفهوم انسانیت /انصاف/رادرک نمیکنی همیشه لذت چیزهایی که داری ببر نه حسرت جیزهایی که نداری وگرنه همیشه درحال حسرت خوردن هستی والله هرگز هرگزحسرت اینکه درسن ۵۰واندی ساله مسکن وهمسرو…ندارمفکر نکردم ولذت سالم بودنم رابردم تنها مزیت غربیها به ما همینه که با اندک داشته ها لذت میبرند وهرگزثروت دیگران را نمیبینن ومقایسه نمیکنند مطمین باش ثروتمندان هم مشکلاتی بدتر ازتودارند وتوبی خبری که حسرت داشته های تورامیخورند این قیافه ظاهرشان تورافریب ندهد من حداقل تا امروز قریب ۳۵قوم وچندین شهر ودیار خارج ازایران وکل ایران رازیروروکردم رسیدم به شعر دل بی غم دراین دنیا نباشه اگرباشه بنی ادم نباشه پسرم تو درکشوری هستی که دران شاعری چون سعدی متولد شد خارج از هر دین ومذهبی داری او مال همه ایرانیها مشترک هست بوستان وگلستان اورابخوان تا بدانی زندگی چیست سعدی گل سرسبد تمام شاعران گذشته حال اینده هست هرکس به زمان خویشتن بود من سعدی اخراازمانم نهج البلاغه ان خظبه های گهربار رامطالعه کن خطبه هایی که جورج زیدان مسیحی میگوید ۲۰۰بار خواندم وهربار تشنه تر از قبل عطش واشتیاقم بیشتر شد فراغتت را تفریح کن هال کن// اماهرگز رحم وانصاف رااز خود دورنکن چون انسانیت فقط دراین دوکلمه خلاصه میشود//شکرکردن بخشیدن درفقر معنا پیدامیکند اگرپول جیبت را درمواقع خیلی ضروری ایثار کردی واز قید ناهار گذشتی وپیاده باجیب خالی چندکیلومتر پیاده تا خونه رفتی حاتم طایی واقعی توهستی لارج واقعی توهستی تواینجور زندگی کن تا لذت دوست داشتن خدانسبت به خودت احساس کنی وانوقت مفهوم ارامش رامیفهمی که ان چندرغاز تو کودکی رااز گرسنگی نجات دادسیر کرد مادری راشاد کرد انوقت میدونی تو باارزش هستی مثمرثمرهستی ویک تار موی تو رابا هزاران تن از افرادمحتکر ومفتخور عوض نمیکنن محتکر ها موردلعنت خدا وبندگان شایسته خداهست ومطمین باش هرگز خوشوقت نیستند اولین مشکل اونها خیانت خانواده انها نسبت به همدیگر هست واالی اخرتوانسان باش ومنصف خوشبخت کسی هست که دیگران راخوشبخت کند رحم وانصاف داشته باشد درهمه زمینه هاپسرم تاامروز اکثر لذتهایی که فکر میکنی یکبار امتحان کردم اما همه انها ذلت بودندنه لذت والله هیج جیز لذت تنها بودن با خدابودن درطبیعت بکر کوه دشت خدارافریاد زدن به نعمتهای او مخلوقات او تفکر کردن درتنهایی تنهایی بااوخلوت کردن حرف زدن لذت نمیدهد رک بگویم اینها همه یک جور بدن دارند بعضی رنگها سیاه زرد سرخ سفیدچاق لاغر تپل وووخلاصه میشوند وزود تموم میشوند و..اینها لذت نیستند همسر به موقع ده سال دیگه/پیامبرما۲۵سالگی ازدواج کردیادمان باشد ما از پیامبر با هوشتر نیستیم/بگیرولذت همسر وشیطنت های بجه لذت هستند نه با رفقا دنبال هرزگی رفتن ووووووووووووو لذت نیستند البته انشالله زود همسر بگیرواز همسر وبالاخص شیطنت

  29. سلام عزیزم,میتونم درکت کنم, جای تو نیستم و نبودم, اما میشه درک کرد,حتما خدا هم درک میکنه. نا امید نباش , با ناامیدی چیزی درست نمیشه قربونت برم . خدا حواسش به همه بنده هاش هست,همین سلامت داری زندگی میکنی بزرگترین نعمته,همین که دردتو غمتو میتونی بیان کنی نعمته,خیلی ها هستن همه این غمهاشون رو میریزن تو خودشون,با درد و مریضی میسازن و بازم به خودش توکل میکنن.. برات آرزوی بهترینهارو میکنم

  30. سلام من ۳۸ ساله با ۷۰ سال تجربه تلخ و شیرین

   فقط میخوام بگم هر چی از خدا میخواید بگین اگه صلاحم هست بهم بده و خدایی ناکرده به زور از خدا چیزی بخوای بهت میده ولی چون سرنوشتت این نبوده و صلاحت این نبوده روزگارت سیاه میشه .

   من ۱۱ سال پسش از خدا چیزی خواستم که بهم نداد شروع کردم به کفر گفتن به خدا فهش بد دادن و بگمان خودم خدا ازم ترسید و بهم داد شش ماه خوش بودم بعد شش ماه شروع شد به یک زندگی بدبختی ، بیچاره گی فلاکت اگه آن روز از خدا مرگ می خواستم روزی یه بار بود ولی طوری شده بود که با دیدن هر شخص آرزوی مرگ می کردم یعنی روز ی ۱۰۰۰ بار ، تا امروز که دارم این تجربه تلخ و براتون مینویسم ولی لابلای همین بدبختی ها یکم فهمیده تر فکر کردم و از خدا چیزی خواستم و این دفه به خدا گفتم خدایا اگه صلاحم بود بهم بده خدا اون خواسته ام رو براورده نکرد و من ناراحت نشدم چون باهاش طی کره بودم . ولی مدتی نگذشت یه چیزی بهم داد که شاید ۱۰ برابر اون خواسته ام برام ارزش داشت و الان خیلی خوشحالم که خدارو شناختم و دارم یواش یواش بهش نزدیک میشم .

   بچه ها به این نکته توجه کنید من یه نفرو سراغ دارم بازور از خدا بچه پسر می خواست به خدا خیلی بی احترامی میکرد و خدا هم بعد ۷ تا دختر بهش یه پسر کاکل زری فلج داد اون بد بخت مو رو میبینه ولی پیچش مو رو نمیبینه ولی خدای مهربون ما همه چی رو میبینه و میگه بد بختی تو رو من دوست ندارم ببینم حالا اگه خودت می خوای بسم اللله .

   یکی دیگه از اونایی که من میشناسم ۱۵ سال با بد بختی و درآمد کم و بچه های زیاد زندگی کرد نمی دونم از کجا دیگه خسته شد و شروع کرد تو شغلش رشوه گرفتن تا ۱ سال رشوه گرفت و گرفت تا تونست یه پرشیای صفر بخره بالاخره دست خانواده مظلوم بدبختشو گرفت و راهی شمال شد و از آنجایی که خدا میدونست اگه این شخص پول داشته باشه براش این اتفاق می افته خودش خبر نداشت . خودش میخواست زندگی شو رقم بزنه ، آقا سر یکی از پیچ های خطر ناک شمال با کل خانواده رفت ته دره ای که درآوردنشون امکان پذیرنبود.

   حالا میخوام بگم از این تجربه های مردم هممون استفاده کنیم و خدمون رو بسپریم دست خدایی که ما رو از خودمونم بیشتر می خواد. امیدوارم خسته نشده باشید. m.l

  31. هرکسی یجوری مشکل داره.به نوعی درگیره.باور کن همه فک میکنن تنها اونا مشکل دارن اما اینطوری نیست.من خودم تنها عشق زندگیمو از دست دادم.خیلی ناراحت و دلگیرم.همش کارم گریه و ناله و اه حسرته.اما هروقت به خدا فک میکنم اروم میشم.منم از خدا گله زیاد میکنم که چرا من و عشقم؟؟؟؟؟؟؟/اما واقعا این تنها من و عشقم نیستیم که جدا شدیم خیلی ها بدتر از من تو این مشکل و بدتراش دارن دست و پا میزنن.من حتی گاهی بدبخت تر از خودمو نمیبینم اما واقعا خدا داره امتحانمون میکنه.شایدم تاوان گناهیو داریم پس میدیم.نمیدونم.بهتره یکم امیدوار باشیم.بقول خودت هنوز ۲۱ سالته.سنی هم نداری.کلی فرصت داری.فقط صبر کن.خدا صبر کننده ها و توکل کننده هارو دوس داره.برای هم دعا کنیم.اینطوری خدا زودتر صدامونو میشنوه.موفق باشی

   1. میدونم مهرداد هیچوقت این متنو نمیخونه.مطمئنم.از همینجا بهش میگم خیلی دوسش دارم.خیلی دلم براش تنگ شده.از دوریش دیگه دنیام جهنمه.کاش برگرده.مهرداد ابوطالبی اصفهانی من عاشقتم.توروخدا از دوستاش هرکی این متنو خوند بهش برسونه.بهش بگه من هیچوقت ازش بدم نمید.هیچوقت نفرینش نکردم.و ارزوم هرجا که باشه خوشبختیشه.خدااااااااااااااااااااااااااااااا بهم پسش بده

  32. سلام.ای بابا عزیزم تو که تازه ۲۱ سالته.من چی بگم ک ۲۹ سالمه ولی تنهای تنهام.بخدا خیلی تنهام.ولی دیگه باورم شده که قسمتم تنهاییه.منم خیلی از خدا خواستم ولی انگار خدا نخواست.منم خیلی خیلی وقتها احساس دلتنگی میکنم.ولی چه میشه کرد..من دیگه بحدی از خدا خواستم حتی تو خواب و بیداری هم داشتم بهش التماس میکردم.دیگه چکار میشه کرد……بازم راضیم به رضای خدا…….

   1. ﺳﻼﻡ ﻣﻨﻢ ﺩﻗﯿﻘﺎ ﻋﯿﻦ ﺷﻤﺎﻡ ﺑﺨﺪﺍ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﺴﺘﻪ ﺍﻡ ﺑﻪ ﺍﻣﺎﻡ ﺣﺴﯿﻦ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﺍﻏﻮﻧﻢ ﭼﺸﻤﺎﻡ ﻫﻤﯿﺸﻪ ~ﺭ ﺍﺷﮑﻪ. ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺨﺘﯽ ﮐﺸﯿﺪﻡ ﺧﯿﻠﯽ ﺯﯾﺎﺩ. ﮔﺎﻫﯽ ﺍﺯ ﺷﺪﺕ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﯽ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻢ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺸﻢ ﺍﮔﻪ ﺯﻧﺪﻩ ﺍﻡ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ~ﺩﺭﻭ ﻣﺎﺩﺭﻣﻪ ﭼﻮﻥ ﺍﮔﻪ ﺑﻤﯿﺮﻡ ﺯﻧﺪﮔﯿﺸﻮﻥ ﺩﺍﻏﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ ،ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﻧﺠﺎﺗﻢ ﺑﺪﻩ ﺍﻣﺎ ﺍﻧﮕﺎﺭ ﻧﻪ ﺍﻧﮕﺎﺭ ﺑﻪ ﺍﻣﺎ ﺣﺴﯿﻦ ﺩﺍﻏﻮﻧﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﺯﯾﺎﺩ …ﺧﯿﯿﯿﯿﻠﯽ ﺣﺎﻟﻢ ﺑﺪﻩ…ﺻﺒﺢ ﻭﺷﺐ ﻓﻘﻂ ﯾﻪ ﮔﻮﺷﻪ ﻧﺸﺴﺘﻢ…ﺍﮔﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﺎﺷﻢ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﮔﺮﯾﻪ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﮔﺮﯾﻪ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻟﺬﺕ ﻣﻨﻪ …ﺧﯿﻠﯽ ﺣﺎﻟﻢ ﺑﺪﻩ ….ﺍﺯ ﺑﺲ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻡ ﯾﻪ ﺗﻮﺩﻩ ﺩﺭﺁﻭﺭﺩﻡ ﺗﻮ ﮔﻠﻮﻡ….

  33. سلام
   وقتی واسم گرفتاری درست میشه که همه در ها قفل میشه و گیر میکنم یا درد بزرگی دارم چند قطره اشک میریزم بعد میگم خدای مهربونم قربونت برم منه گناه کار که ازین بدتر حقمه,چقدر بزرگی که به حرفام گوش میکنی.وقتی میخوای تسلیم شما باشم خب غلط بکنم بنالم و بگم چرا اینجوری شد.ایمان من به شما بیشتر از با چشم دیدن این دنیا و ادم هاست.دردمو بیشتر کن.همینکه سر راهم مشکلات میچینی یعنی نگاهت یسره به منه.من تسلیم شما هر چی بگی چشمه چشمه حتى سوختن در راه شما.اگه شما از اشکم لذت میبرى خب مهربونه من همه غم هاى عالم ماله من.شما فقط ازم راضى باش.

  34. خدایا منم دلم خیلی گرفته. از حرفای مامان و بابام در مورد عشقم.عشقم از اقاجون پول قرض گرفته اما کارش گیر کرده انگار قفلی بهش خرده.اونم دیگه خسته است از اینکه واحدهای اپارتمانش به فروش نرفته.یه عالمه قرض داره اما حتی یه مشتری هم نداره که واحداش رو بفروشه قرض مردم رو بده.اخه اوضاع فروش اپارتمان خیلی خراب شده.خداجون خیلی دعا کردم خیلی ازت خواستم اما چرا اجابت نمیکنی خواسته ام رو.امشب احساس تنهایی کردم.خداجون ازت خواهش میکنم یه مشتری توپ واسش بفرست که حداقل زیان نکنه.داره دیوونه میشه….

  35. منم مل توام ولی نمینونم خدارو کنار بزارم با اینکه ۴۸ ساله شدم و به هیچ خواسته ام نرسیدم ولی نمیتونم کنارش بزارم امید وارم خدا جواب تورو بده

  36. همین که به این چیزها فکر می کنی به خدا، به شیطان به دامهاش یعنی خدا خیلی هواتو داره قدر بدون خیلی اصلا بی خیال این چیزها تو زندگی هستن. تو تو راهی فقط الان زدی تو جاده خاکی از جاده خاکی برگرد تو راه اصلی. خیلی سخته می دونم من خودم هر روز مثل الا کلنگ تو مسائل دینی دارم بالا و پایین می شم یک روز بدم یک روز خوبم ولی فهمیدم عیب از منه نه اون. خیلی ناشکری کردم تا حالا خیلی بی احترامی کردم تا حالا من تجربه کردم به تو هم می گم تو تجربه ای که من کردم رو تکرار نکن تو به خدا و تصمیماتش و خوبیش شک نکن. تو راهی که من رفتم نرو. آخرش می رسی به شرمندگی، خجالت و افسوس.

  37. ﺳﻼﻡ ﺧﺪﺍﯾﺎ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺨﺘﯽ ﮐﺸﯿﺪﮒ ﻧﮕﻮ ﮐﻪ ﻧﺪﯾﺪﯼ …ﺩﯾﺪﯼ ﺍﻣﺎ ﺩﻡ ﻧﺰﺩﯼ….ﺷﮑﺴﺘﻢ…ﺩﺍﻏﻮﻭﻭﻭﻭﻭﻧﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﺯﯾﺎﺩ….ﻧﮕﻮ ﮐﻪ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﯽ….ﻓﻘﻂ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﭼﺮﺍﺍﺍﺍﺍ….ﺑﻪ ﺍﻣﺎﻡ ﺣﺴﯿﻦ ﺩﯾﺪ ﭼﯽ ﮐﺸﯿﺪﻡ….ﺍﺯ ﺑﭽﮕﯽ ﺗﺎ ﺍﻻ ﻥ….ﻓﮑﺮ ﮐﺮﺩﻡ ﯾﻪ ﻣﺪﺕ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﻭﺿﺎﻉ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﻣﺎ ﺑﺪﺗﺮ ﺷﺪ ﺧﺪﺍﯾﺎﺍﺍﺍ ﭼﺮﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍ ﮔﻨﺎﻫﻢ ﭼﯿﻪ….ﺩﯾﺪﯼ ﮐﻪ ﭼﻘﺪﺭ ﻧﺎﻣﺮﺩﯼ ﺩﯾﺪﻡ……ﺩﯾﺪﯼ ﮐﻪ ﻗﻬﺮ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﺎﻫﺎﺕ ﭼﺮﺍ ﯾﻪ ﺑﺎﺭ ﻣﻨﺘﻤﻮ ﻧﮑﺸﯿﺪﯼ……ﮔﻨﺎﻫﻢ ﭼﯿﻪ ﮐﻪ ﻣﺠﺎﺯﺍﺗﺶ ﺍﯾﻨﻪ….ﺗﻮ ﭼﺮﺍ ﯾﻪ ﺑﺎ ﻧﮕﻔﺘﯽ ﺑﺴﻪ …..ﺧﺪﺍﯾﺎ ﺧﯿﻠﯽ ﺣﺎﻟﻢ ﺑﺪﻩ ﻣﯿﺪﻭﻧﻢ ﮐﻪ ﻣﯿﺒﯿﻨﯽ….ﺗﻮﺭﻭﻗﺮﺁﻥ ﻧﺠﺎﺗﻢ ﺑﺪﻩ..ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﯽ ﮔﻨﺎﻫﻢ ﺩﻟﻢ ﻋﺠﯿﺐ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﻫﺮﺭﻭﺯ ﮔﺮﯾﻪ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺨﺘﯽ ﮐﺸﯿﺪﻡ ﺧﺪﺍﯾﺎ ﺩﯾﺪﯼ ﮐﻪ ﭼﻪ ﺁﺩﻣﺎﯾﯽ ﺑﺎﻫﺎﻣﻮﻥ ﭼﻄﻮﺭ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﮐﺮﺩﻥ….ﻧﺠﺎﺗﻢ ﺑﺪﻩ…. 

  38. سلام.
   نمیخوام برات نقبش آدمای با ایمانو بازی کنم. وقتی که اسم خدا رو میاری از ته دلت بخواه نه با زبون. خدا دوست داره بنده های خوبش ازش بخوان. نا امید نباش. درد من خیلی سنگینتر از این حرفاست. منم دارم دعا میکنم. نبینم دیگه نا امید باشی. نمازتو بخون و دستاتو ببر بالا و اونجور دعا کن که عرشش به لرزه بیفته. پاشو یاعلی

  39. خیلی از ماها تقریبا مثل همیم ما خدایی رو دوست داریم که هرچی میخواییم اوکی کنه و اگه چیزیم که به امانت میده هیچ وقت پس نگیره .نه اون خدایی رو که عشق کرده که واسه چند ده سالم که شده رفاقتمونو امتحان کنه راستشو بگم ما اصلا بدمون میاد که خدا امتحانمون کنه…… پس خدای بیچاره چیه مارو میخواد به رخ فرشته ها بکشه؟ البته اینم بگم که اگه ما در خواستی ام از خدا داریم یه پایه حسمون اینه نکنه که جوابمونو نده! این بی احترامی به خداس .مثل اینه که یه چیزی و از کسی بخوای ولی قبل از این که طرف بخواد جواب درخواستتو بده بپری وسط حرفشو بگی (ولی فکر نکنم ماله لین حرفها باشی ها….! )واسه همتون دعا میکنم بعدشم واس خودم که هرچی رو میخواد ازمون بگیره بگیره چون اختیارشو داره. ولی اختیار عشقشونداره این حق خداست که عاشق ما باشه وحق ماست که عشقشو درک کنیم.بیان اینو یاد بگیریم(خدا عاشق من و من معشوق بازیگوش او هستم)

 2. نمی دونم چی بگم
  اینو به خودم میگم می بینی یه وقت یکی رو دوست داری ولی اون نمی دونه ولی اصلا حواسش به تو نیست
  الان من با خدا اینطورم
  می دونم دوست داره ولی کاری به کارش نداره
  اول خدا عاشق ماست
  ولی وقتی دید فقط مال خودشی
  بعد میشه معشوقت
  و بتید ناز بکشی
  من انطور فکر میکنم
  یا درست یا غلط
  ولی امیدوارم خود هیچ وقت رهام نکنه
  ناامید از چی هستی؟
  از زندگی؟
  از همه چی؟
  به این فکر کن تهش میمیری همین!!!
  اینا همش بازیه
  همش بازیه
  سعی کن خوب بازی کنی
  سخته می دونم
  من هم اینطور بودم
  خیلی چیزا رو نمیشه اینجا گفت دوست عزیز
  ولی به این فکر کن که یه روز میری توی آغوش خدا
  همین!!!!!

 3. می خوام چندتا توصیه به مهرنوش کنم. اگه مثمرثمر بود که خدر رو شکر،اگر جواب نداد که باز هم عیبی نداره. چون چیزی از دست ندادی.
  توی دنیا خیلی افراد هستند که پول ندارند،همدم ندارند و حتی یک خانداه ای که بهشون تکیه کنه ندارند اما امید و ایمان دارند.همیشه منترظند تا یک اتفاق خوب براشون بیفته و واسه رسیدن به این امر تلاش می کنند. پس:
  با عرض پوزش می خوام بهت بگم مشکل از خودته. با خودت رودرباستی نداشته باش. ببین کجای کارت لنگ میزنه.از صحبتات اینطور برمیآد که ایمانت به خدا از بین رفته اما باز هم بهت میگم توی دنیا افراد زیادی بودن و هستند که با وجود مشکلات زیاد که چندتا شو گفتم، ایمان و امید دارند و بدون این سنت خداست که هر کس آرزوی سالمی داشته باشه تا به آرزوش نرسه از این دنیا نمیره.
  یادت باشه بهترین کار ،داشتن یه همدم خوبه.ترجیحاً همسرت و اگر نداری کسی رو که دارای این ویژگی هست پیدا کن. اینطوری می تونی بفهمی که یک همدم خوب کسی هستش که قبل از اینکه باهاش جور بشی،امتحانش کنی.
  به امید پاک شدن ناامیدیها….

  1. خدا صدای منم نمیشنوه.نمیخوام بنده ناشکری باشم خیلی وقتا دستم گرفته ولی هیچ وقت أروزهامو برأورده نکرده به قول بچه ها نه عشقی دارم نه همدمی نه امیدی.نمیدونم چرا درست وقتی که انقدر امیدوارم خدا دست رد به سینه ام میزنه و ناامیدم میکنه.چرا وقتی خودش میگه از تو حرکت از من برکت چرا وقتی میگه بهم توکل کن بقیه اش بامن چرا وقتی میگه بخوان مرا تا اجابت کنم بازم جوابم نمیده.قبول دارم که مشکل از منه.شاید بنده خوبی نباشم ولی بازم رحمان و رحیمی خدا کجاست پس؟عمرم به امید اینکه هرچی بهم نداد و ازم گرفت میخواد بهترش بده گذشت ولی چیز بهتر که نه حتی اندازه خودش هم بهم نداد.دیگه خسته شدم دیگه حتی به زبونم نمیاد دعا کنم چون میدونم مثل همیشه بی اثره.

  1. سلام به همگی بیاین با این دید نگاه کنیم که همه زندگیشون حتما یه مشکلی دارن مطمعن باش شک نکن.پس دلیلی به ناشکری نداره بیاید به داشته هاتون نگاه کنید چرا همیشه ما ادما نداشته هامون فکر میکنیم.عمر خیلی کوتاهه پس ارزش غصه خوردن نداره امروز هستیم و فردا نیستیم پس غصه برا چیه از داشته هات لذت ببر.

 4. سخت خیلی سخته اما میشه به خدا نزدیکتر شد تا زودتر به خواسته هات برسی دیدی وقتی با دوستی خیلی صمیمی هستیم هر کاری رو ممکنه ازش بخوایم و اونم انجام میده خدا هم اینطوریه اگه خودمونو بهش نزدیک کنیم و حرفشو گوش کنیم هر چی بخوایم میده اما اگه ازش دور بشیم میشه مثل یه آدم غریبه که نمیشه ازش توقع کمک داشت. واسه همهتون آرزوی خوشبختی دارم.

  1. درسته خیلی سخته. سخته اینکه هر شب به امید فردایی بلند شی که ببینی اونیکه دوسش داری . اونیکه داره باهات غریبه نوازی میکنه و برام یه دنیای خیالی ددرست کرده در کنارت م باشه . سخته حتی بخوای بیش خودت فکر کنی که حتی خدا هم صداتو نمیشنوه . حتی همه اونهایی هم که دم از دوست داشتن و عشق میزنند بهت بیتوجهی کنند…خدایا من با عشق و دوست داشتن به دنیا اومدم طاقت……ندارم

 5. kheili sakhte ye donya nyiaz bashi amma kasi natoone behet komak kone
  kheili sakhte ke faryad bekeshioo khoda faghat gooshesho bekharoone
  kash yekam adame behtary boodam ta khoda sedamo mishnid
  amma hamash taghsire khodame
  khodaia midoonam pashimooni badtarin gonahe
  pashimoonam nakon
  man behet niiaz daram
  komakam kon

 6. zendegi kheili sakhtar az oni hast ke beshe fekresho kard vaghti tamame arezohat tabdil be sarab mishe vaghti kasio ke dosesh dari baz az ye modat mifahmi ke faghat mikhad azat soe estefade bokone vaghti bege age az lahaze mali komakam koni faghat bahat mimonam vaghti khodet moshkel jesmi dashte bashi baghti az talash kardan khaste beshio be hich natijei naresi vaghti to hich jami ja nadario majbori khodeto be zor be digaran vasl koni baghti hamishe ye boghz to gelot bashe vaghti bebini javoniyo zibait dare hadar mishe onvaght mibini cheghad zendegi sakhte

 7. سلام بر همه دوستان
  این چند خط که مینویسم خوب روش فکر کنید و تو همه لحظه های زندگی بکار ببرینش.اوکی
  میگن کسانی که خدا رو دوست دارن هیچ وقت نمیگن خدا چرا اینطوری شد خدا چرا اونطوری شد.پس میگوییم خدا میدونم داری منو امتحان و آزمایش میکنی که ازت زده بشیم نه خدا بدتر از این هم بلا سرم بیاری ازت زده نمیشم من تو رو دوست دارم من ازت رونده نمیشم بعد ببینید چه درهایی تو زندگی روتون باز میشه.همه تون رو دوست دارم:-D

 8. منم مثل فرنوشم /حرفای دلمو گف هم عقیده ام باهاش /خدا فقط تو میتونی بهم کمک کنی /من همیشه به خودت توکل کردم این بار مثل همیشه تنهام نذار من فقط ۲۲سالمه

 9. خداوندا نگذار که از تو فقط نامت را بدانم و نگذار که از تو تنها مشق کردن اسمت را به یاد داشته باشم. همواره در من جاری باش، همانگونه که خون در رگهایم جاری است. خداوندا از تو میخواهم که هرگز در بیابان هولناک زندگی، تنها و بی یاور رهایم نسازی. از تو میخواهم که در کوره راه پر پیچ و خم زندگی، تنهایم نگردانی که همواره محتاج وجودت میباشم………… آمین

 10. خیلی دلم گرفته ای خدا دیگه توانشو ندارم که بتونم روی پاهام وایسم عشقمو خیلی دوست دارم خدایا قسمت میدم به همین ماه عزیز از من نگیرش التماست میکنم

 11. پروردگار مهربان من، از دوزخ این بهشت رهایی ام بخش! در اینجا هر درختی مرا قامت دشنامی است و هر زمزمه ای بانگ عزایی و هر چشم اندازی سکوت گنگ و بی حاصلی رنجزای گسترده ای. در هراس دم می زنم، در بیقراری زندگی می کنم و بهشت تو برای من بیهودگی رنگینی است. هیچ کس، هیچ چیز در اینجا “به خود” هیچ نیست. “بودن من” بی مخاطب مانده است. من در این بهشت، همچون تو در انبوه آفریده های رنگارنگت تنهایم. “تو قلب بیگانه را می شناسی که خود در سرزمین وجود بیگانه بوده ای!” “کسی را برایم بیافرین تا در او بیارامم…

 12. خدایا سلام خیلی دوست دارم وخیلی دلم گرفته -خیلی خسته ام خداجونم کمکم کن توی همه مشکلات خدا جونم خیلی دوست دارم الهی و ربی من لی غیرک(خدایا جز شما کسی ورا ندارم)

 13. خدایا خدای خوب و مهربونم دیگه نمیدونم باید چی بگم و از کجا بگم دیگه حتی امیدم رو به زنده بودن از دست دادم ای خدای من تو تنها و تنها امید منی ای خدای خوبم واسه این بنده ی پر تقصیرت یه فکری بکن تو رو به اونایی که پیشت آبرو دارن قسمت میدم

 14. سعی کن هیچ چیزی رو به زور از خدا نخوای اخه بعدش بدجوری پشیمون می شی، بذار خدا به صلاح خودش ارزوهاتو براورده کنه نه از روی خواهش های تو. منم مثل تو دوست داشتم ارزوم براورده شه و ملتمسانه از خدا می خواستم اما….
  ای کاش نمی خواستم
  فقط همین

  1. بعضی وقتها فقط مرگ می تونه مشکلات رو حل کنه که اونم خدا ازمون دریغ می کنه
   میگه بمون و زندگی کن
   سختی بکش
   و بار گناهاتو بیشتر کن
   خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

 15. سلام . من دلم خیلی گرفته بود از تهمتی که بهم زدن و آبرویی که ازم ریخته شد اگرچه یه سری اشتباه از خودم بود اومدم نت که سر از اینجا در آوردم / مطلبهاتون به نظرم خیلی سطحی میاد چقدر به دنیا و زندگی نگاه معمولی دارین اینگار خدا فقط وجود داره واسه اینکه هر چی شما دلتون می خواد دو دستی بذار جلوتون / بابا خودتون حق بندگی رو براش به جا آوردین که اینقده از خدا طلبکارین / فکر کردین کجای کارین چقدر ادب بندگی رو به جا آوردین / بعضی از این دلنوشته ها توش اهانت هم بوده من نمیدونم بعضی ها به کدوم کار خوبشون تو دنیا افتخار میکنن که به خودشون جرات میدن اینجوری به خدا بی احترامی کنن/ اینم یادتون باشه نا امیدی از شرک هست و بزرگترین گناهه / اگه سعی کنیم خدا رو بهتر بشناسیم بهتر میتونیم زندگی کنیم یادمون هم باشه خدا وسیله رسیدن به چیزهایی که دوست داریم نیست / خوش باشین /بای

 16. من با اینکه چند بار برام اتفاقهای بدی افتاد هیچ وقت نگفتم خدایا جرا اینجوری شد چون تو خیلی از موردهاش خودم سهل انگاری کردم بهتره به اطرافمون بیشتر توجه کنیم اگه هم یه وقتی یه مشکلی پیش اومد اگه واقعا خودمون رو خالص کنیم بعد نماز از خدا بخوایم کمک کنه امکان نداره خدا تنهامون بذاره من که تا حالا نشده از خدا کمک بخوام خدا کمکم نکنه / توجه کنیم که ریگی تو کفشمون نباشه /خدا خیلی مهربونه/ دوستون دارم

 17. delam gerefte,darammimiram khoda sedamo nemishnavi?delet baram nemisuze? cheghad bas sakhti bekesham?man faghat 18salame.!!!!!!! ba in senam enghad ehsase bad bakhti mikonam,khodaya chizio ke mikham bem nemidi hade aghal 1kari kon faramushesh konam khodaaaaaaaaaaa.daram divone mishaaaam

 18. منم مثل شما بودم همه چیزمو ازدست داده بودم از زندگی از همه چیز خسته شده بودم ولی بعداز۵ماه خدا دستمو گرفت زنگیموتغییر دادالان خیلی خوشبختم.فقط اینو میخوام بگم که فقط به خداتوکل کن اگه چیزی رو بهت نمیده حتما مصلحتیه من تجربه کردم.

 19. خدا هیچ وقت بنده هاشو تنها نمذاره همیشه کناره مون فقط باید بهش توکل کنی بهش اعتماد کنی بخدا اعتماد کنید

 20. خدای خوبم امروز دلتنگ تر از همیشه باز به تو پناه میبرم که تو پناهگاه تمام تنهایی هام هستی، خدایا حال منو فقط تو درک می کنی. خودت می دونی که چقدر از این روزگار دلم گرفته و چقدر حالم خرابه. خدایا مثل همیشه از تو کمک می خوام…

 21. سلام خداجونم،بعضی از نظرا رو دیدم از توهینا دلم شکست خجالت کشیدم میدونم دلشون گرفته ولی میتونستن یه جور دیگه بگن،آره خدا جونم دلم منم گرفته احساس افسردگی دارم یا شایدم نگران آیندمم امشب شب اربعین دوست دارم گریه کنم تا شاید خالی شم ولی میدونی که من هیچ وقت گریه نمی کنم،نمی دونم چی بگم تو که مشکلات منو میدونی ولی خدا جونم خیلی دوستت دارم ازت میخوام اول از همه به مریضا شفا بدی،بعد سلامتی به پدر و مادرم بده خدایا میدونی بعد از تو تنها دلخوشیم اونان ،بعدشم خدایا دعا های ما بندهاتو جواب بده،خدایا خیلی دوستت دارم دلم گرفته خودت کمکم کن خواهش میکنم خدایا همیشه بهم لطف داشتی همیشه کمکم کردی بازم کمکم کن تنهام نذار خدایا دلم خیلی برا حسن تنگ شده ولی الان دو سال ندیدمش هر کارم میکنم فراموشش نمی کنم خودت اگه مصلحته یه کاری کن ببینمش روم نمیشه بگم بهم برسیم خدا جونم وسط سینم یه چیزی انگار گیر کرده داره میترکه کمکم کن خیلی دوستت دارم

 22. در بدترین روزها امیدوار باش که همیشه زیباترین باران از سیاهترین ابرها میبارد

 23. می خوام بدونی الان که دارم این مطلبو می نویسم خودم هم خیلی دلم گرفته و برای خواسته هام هم چند سالی هست که دعا می کنم اما هنوز براورده نشدن اما همیشه به خودم می گم:مگه من برا خدا چیکار کردم که ازش انتظار بیشتر اینها رو داشته باشم واقعا ما برا خدا چیکار می کنیم؟نماز می خونیم؟روزه میگیریم؟حجابمون رو رعایت می کنیم؟
  اره شاید همه این کارا رو انجام بدیم اما همش رو واسه دل خودمون انجام دادیم.نماز خونیدم که وجدانمون راحت باشه(کیه که عاشقانه فقط به خاطر خود خدا نماز بخونه و همه حواس و دلش پیش خدا باشه؟)
  روزه گرفتیم چون جو گیر شدیم. حجابمون رو رعایت کردیم اما یه عالمه منت سر خدا گذاشتیم.(شاید کسایی باشن که مصداق این حرفای من نباشن اما من راجع به اکثر جونای مثل خودم حرف می زنم.)
  حالا با این اوصاف توقع هم داریم که هرچی خواستیم عینأ انجام شه.
  بابا نعوذباالله اگه خودت جای خدا بودی اصلا اجازه می دادی این جور بندهات نفس بکشن چه برسه به این که با این همه نعمت و مهربونی بازم ازت متوقع باشن.

 24. نوشتهای مسعود انقدر وقیحانه بود که بعد خوندن چند خط ابتدایی اش اصلا به خودم اجازه ادامه رو ندادم آقا یا خانم مدیر سایت حواستون به نوشته ها باشه این طوری که هر کی هرچی خواست بنویسه که نمی شه من گزارش تخلفتون رو هم اعلام می کنم حواستون باشه اینجا مملکت اسلامی در عین آزادی هیچ کس حق توهین به مقدسات به خصوص خدا رو نداره!اولش فقط مطلب مهرنوشو خونده بود که نظر دادم اما حالا حالم از سایتتون بهم می خوره!دیگه نمییام.

 25. خدا تنها معشوقی است که عاشقانی دارد که هیچ یک از بودن دیگری ناراضی نیست و هیچگاه یکی از آنها معشوقش را تنها برای خود نمی خواهد

  1. سلام
   در لحظه های سخت زندگی خدا رو وقتی کنار خودت می بینی
   دلت سرشار از زندگی میشه
   موفق باشی
   به زیبایی فکر کن

    1. دوست داشتن مگه ازآسمون میاد پایین وقتی که با کسی رابطه داری کم کم میفهمی که دوسش داری و این رابطه یعنی که فرست دوسداشتن و دوست داشته شدن رو داشتی و داری رسیدن یعنی چی اینجا؟

 26. اگر انسانها بدانند فرصت باهم بودنشان چقدر محدود است محبتشان نسبت به یکدیگر نامحدود می شود.

 27. خداوندا!
  تو می‌دانی‌ که انسان بودن و ماندن
  در این دنیا چه دشوار است،
  چه رنجی ‌می‌کشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است
  خداوندا…!

 28. خدایا کفر نمی‌گویم، پریشانم،
  چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!

  مرا بی ‌آنکه خود خواهم اسیر زندگی ‌کردی.

 29. یک لحظه فکرم رو از همه چی خالی کردم
  خودم بودم و خدا
  به نتایج جالبی رسیدم
  ….
  بیشتر مشکلات زندگی ما از حاشیه های بی ارزش زندگی هست
  وقتی ذهن رو از قید این بند ها آزاد کنیم
  اونوقت خدار رو با درک بالایی در کنار خودمون می تونیم ببینیم

 30. در دلم دلتنگی ام را

  در سکوتم حرف های ناگفته ام را

  در لبخندم غصه هایم را

  دل من چه خردسال است…

  ساده می نگرد

  ساده می خندد

  ساده می پوشد

  دل من از تبار دیوارهای کاهگلی است!

  ساده می افتد

  ساده می شکند

  ساده می میرد…

 31. عزیزم تقریبا خیلی ها حس تورو دارن منم جزوی از اونام یه مشکل بزرگ واسم پیش اومدو کل زندگیم عوض شد اما بازم میگم حتما حکمتیه و بالاخره زندگی روی خوشش رو به من نشون میده چون مطمعنم تا خدا هست امید هست خدا عاشق بندهاشه فقط میخواد ما به سمتش بریم.عزیزم رحمت خدا ممکن است تاخیر داشته باشد ام حتمی است…..برات ارزو میکنم تمام لحظه های زندگیت سرشار از شادی بشه.

 32. khoda
  mishe mano on ro be ham beresoni?
  age hamechi momkene
  mishe arezomam baravarde beshe
  in ke khsohbakhtamo shaki tosh nis
  in ke moshkelatiam ke be vojod omade hame dase khdoam bode ham shaki nis
  azat gele nadaram chon ke masole eshtebahatamam
  ba in hesab ham hata khoshbakhtam
  chon shayad badtarin sharayete man arezoye digari bashad
  pas khodaya man na toro motaham mikonam na kasi ro balke khodamo
  vali vase residan be khasam azat komak mikham
  yaari mikham
  hata ke hamrahi ham mikham
  mishe be arezom beresam
  mishe in raazo kashf konam?
  hata imanam ham ghaviiitar konam
  mishe vaghty be arezom miresam ba movafeghato nezarato zemanate to beresam?
  mishe bargarde?
  yani mishe az khoshhali gerye konam
  midoni esmesho chi mizaram?
  God’s Surprise

 33. slm 2staye aziz manam me3 hamatun kheili delam gerefte!ehsas mikonam hish kio nadaram hata khodam bam ghahre….to in 2nya ye bazande va yw shekast khorde bhshtar nistam!!daram bi hadafo dalil zendegi mikonam…bishtar az har chiz az khidam motenaferam…az in ke che rahat farib khordam az cin ke che sade del bakhtam!!az hichi shans nayavordam!na az pedar na az eshgh na az 2ost na az…. in roza bishtar az har chizi be larg fek mikonamo 2onbale ye rahi va3 rahaeeam! be bon bast khordam!ka30 ro ke 2sesh vdaram 2sam nadare va in yani marg! khoda ke ba man ghahre shoma azash bekhain ta javabamu bede!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111

  1. سلام عزیزم
   یک کلام ختم کلام
   خدا از تو حرکتی بسمت خودش میخواد،وقتی قدمای تو رو ببینه دوان دوان بسمتت میاد
   این تجربه ای که تو روزایی که درها تند تند بصورتم میخوردو بسته میشد کسب کردم

 34. سلام ای پروردگارپاک بی همتاخدایاجزتوآیامهربانی هست؟خدایادارم مینویسم چون ایمان دارم که میخونی من داغونه داغونم حس وحالم خوب نیست احساس میکنم تازه فهمیدم که چرارفت خدایایارویاورش باش خدایاکمکمون کن خدایااگه صلاح میدونی دل مخالفارونرم کن من دیگه ازهمه کس وهمه چیزدل بریدم شدم مثله دیونه هاخدایایه راه جلوی پام بذار.نذارتنهابمونم .دارم دق میکنم همه کسم همه ی وجودم اونه .خداجون صدامومیشنوی؟آره مطمینم که میشنوی پس دوباره باهام حرف بزن وجوابه این سوالاموبده؟

 35. خدایا آخه من کی تو رو گم کردم/چرا پیدات نمیکنم؟/نمیدونی چقدر خستم از حرفها و رفتارای آدمایی که ادعای نزدیکی بهتو دارن/وای خدا نمیدونی چقد دور شدم ازت چون راه رسیدن بهتو فراموش کردم/کجایی؟/من این مسیر رو امتحان کردم دیگه خستم/خستم خستم از نعلقاتی که بهت بستن/از راه و روش های گیج و گنگ و پیچیده ای که برای رسیدن به تو به زور تو ذهنمون کردن/نمیدونم /نمیدونم/هرکسی خداشو یه جور صدا میزنه//

 36. سلام،
  سرچ کردم خدایا خیلی دلم گرفته ، این صفحه باز شد ،
  فقط میدونم خدا خیلی مهربونه و خیلی دوسش دارم …

  لطفا برام دعا کنید …

 37. سلام به همه
  حرفاتونو می فهمم،راسش این روزا همه به این درد دچارن
  درد تنهایی،درد تنهایی ما از اینه که خدا را یادمون میره
  من الان یه مدتی میشه با خدا حرف نزدم،دلم می خواد برم یه جای بلند و داد بزنم،انقد جیغ بزنم که سبک شم،زندگیمون همش شده تناقض،نمیدونم چی خوبه چی بد،اما بدونین اگه همش به مشکلات زندگی فکر کنید،ولتون نمی کنن

 38. سلام تورو خدا واسم دعا کنین من منتظر یه معجزه ام.شما به معجزه اعتقاد دارین .تابحال واستون رخ داداه؟

 39. خدایا وقتی اسمت رو بر زبان میاورم ارامش عمیقی بهم دست میده خدایا دلم از ین دنیا وادماش گرفته چرا همه بی وفایی میکنند حتی اونایی که دوستشون داری خدایا یکی هست که خیلی دوستش دارم میخوام تا ابد باهم باشیم ولی خدایا در این بین دست زمانه بعضی وقتا نامردی میکنه ولی درعین ناامیدی ودل خستگی امیدوارم به تو.
  به تو که معبود یگانه ام هستی کاش عاشقان عشق را میفهمیدند کاش این دل مرده را خدا جان میداد بی سروسامانیم را سامان می داد.
  فقط میدانم زندگی زیباست اما……………. چرا وقتی تو هستی ما احساس تنهایی میکنیم چرا ؟

 40. امروزدلم شکست. باورم نمیشه انقد راحت از صداقت و سادگیم استفاده شد. خداجون میدونم بهم نشون دادی که غیر تو به کسی دل نبندم. خداجون دوست دارم ممنونم که یاداوری کردی…

  1. salam ronak jan manam 2 bar delam shekaste kheili bad shikaste chera chon sadegh budamo sade bekhatere hamin azam sooestefade shod kasiam behem ahamiat nada faghat khodaro seda kardam faghat uno mikhstam hata eshghamam ke azam sooestefede kard nemikhastamesh faghat khodaro mikhastam are fgahat bayad khodaro seda kard chon tanha kasi ke hamisheo too harsharyet befekrete khodast hamishe be yadesh bash hamishe sedash kon

 41. خدا جونم بیشتر از همه از خودم دلم گرفته نه از تو. خود کرده را تدبیر نیست. پس کمک کن دلم واست یه ذره شده. واسه بغل کردنات. واسه کنار تو بودن دلم لک زده. میگن بزرگترین گناه ناامیدی از درگاه خداست. من روم نمیشه ناامید نباشم. خجالت می کشم بازم بگم خدایا منو ببخش و بیا مثل سابق باهم آشتی باشیم. همدیگرو بغل کنیم و تو به من و قلب سیاهم آرامش بدی. خداجونیم اینبار تو بیا به کسی که عاشقشم (حضرت ابولفضل) ازت خجالت می کشم روم نمیشه. دلمو یکرنگ کن بیا پیشم

 42. شاید آنقدر آبی نباشم که لحظه هایم پر از اقاقیا شود !

  شاید آنقدر عاشق نباشم که سروده هایم زمزمه ی هر عابری شود !

  شاید آنقدر بزرگ نباشم که مایه ام تمام وجودت را در بر گیرد !

  شاید آنقدر نور نباشم که در شبهای تیره ی تنهایی نیازت باشم !

  شاید آنی نباشم که در رویا ها درجستجوی آن باشی !

  ولی هرکه هستم !

  هرچه هستم !

  بیش از خود تو را دوست دارم

 43. خیلی دلم درد داره خیلی.هیچ کی جز خدا نمیدونه.خسته ام از تظاهر کردن به خوب بودن وشاد بودن.خدایا ۳ساله دارم انتظار میکشم مشکلم حل شه.خدایا کمکم کن.بچه ها واسم دعاکنید.خیلی داغونم.چه دنیایی داریم ما.

 44. خدایا فکر میکردم فقط خودم تنهایم پس چرا الان همه ی بنده هات اینقد نا امیدن…
  اگر میدانستید چقد مشکل دارم همتون ساکت میشدید ولی باز هم امید دارم.به امید …

 45. salm esme mean ali mikham ye chizi be hamatoon begam sale 90 tamum shod ama baz ma tanhayim ama azatoon khahesh mikonam eltemas mikonam hichvaght khofaro faramush nakonid chon faghat une ke be darde maha mirese too in zamune kasi be fekre adam nisi hata eshghesh inaro tajrobe kardam hanuzam tanham ama baz ba khoda harf mizanam chon hast chon kasi mesle un nis inaro daram ba gerye minevisam are man eshgham tanahm gozasht behemam ahamiat nadad kheili harfa poshte saram zade shod ama madraki nadashtam ta sabet konam ke man injur adam nistam vase hamin hamishe be khoda migam faghat toro daram khodeoono nabazid chitoon az baghie kamtare shomaha gholin shomaha mah hastin pas khodetoono nabazin garche hanuz tanham kasio nadarm ama baz ba khoda harf mizanam pas hamishe khodaro be yad dashte bashin hamishe man 27 salame omre adam zud migzare pas hamishe be yade khoda bashin hamatoono dus daram

 46. salm esme mean ali mikham ye chizi be hamatoon begam sale 90 tamum shod ama baz ma tanhayim ama azatoon khahesh mikonam eltemas mikonam hichvaght khofaro faramush nakonid chon faghat une ke be darde maha mirese too in zamune kasi be fekre adam nisi hata eshghesh inaro tajrobe kardam hanuzam tanham ama baz ba khoda harf mizanam chon hast chon kasi mesle un nis inaro daram ba gerye minevisam are man eshgham tanahm gozasht behemam ahamiat nadad kheili harfa poshte saram zade shod ama madraki nadashtam ta sabet konam ke man injur adam nistam vase hamin hamishe be khoda migam faghat toro daram khodeoono nabazid chitoon az baghie kamtare shomaha gholin shomaha mah hastin pas khodetoono nabazin garche hanuz tanham kasio nadarm ama baz ba khoda harf mizanam pas hamishe khodaro be yad dashte bashin hamishe man 27 salame omre adam zud migzare pashamishe be yade khoda bashin hamatoono dus daram age dusdashtin mano layegh dunestin mitoonin javabamo bedin chon ma n joz ye mosht khake zende chizi nstam

 47. عمرم رو اتنظار تموم کردم…هرشب توی ایستگاهیم که یقین دارم قطار شبی اورا همراه خود می آورد….. قطار اگر مثل من بود و آتش فراق را چشیده بود اکیدا او را در سحر می آورد قبل از ظهر…ولی نیامد ومن بدون قلب در ایستگاه قطار زندگی عمرم را انتظار تمام کردم

 48. خدایا دلم بدجور گرفته..دلم تنگه..خدایا شکرت.به داشته هاو نداشته هام شکر…من هیچوقت بنده ی خوبی نبودم ..کاش اونطور میبودم که تو میخواستی…اما خدایا راستش خیلی از دنیا دلم گرفته…از بچگی مثلا بابام پولدار بود همه حسرت داشته هامونو میخوردنو اما بابام دستش به زور تو جیبش میرفت .آخه پولش رو برای خودش بیشت لازم داشت .گو پدر زن وبچه ..منقل و وافورشو باید بچسبه…یادمه ۹۰درصد زندگی مجردیم غم وبدبختی بود..الانم ۹ساله ازدواج کردم از ترس اینکه مامانم غصه ی منو نخوره همیشه ادای آدمای خوشبخت رو در میارم,,میگم نکنه مامان دق کنه….البته بازم از مجردیه بهتره اما خدایا خودت میدونی درد دلمو..خدایا خودت میدونی انگشت عسلیم رو تا حلق بکنم گلوی شوهرم بازم قدرمو نمیدونه…دیگه بریدم.به فریادم برس

  1. سلام.میخواستم یکم درد دل کنم.شایدهم هیکسی نخونه.میگم تادلم آروم بشه.خیلی سخته دورازخونوادت باشی وآدمای اطرافت درکت نکنن.سخته. که هیچ کسی رونداشته باشی وبقیه فکرکنن دورت خیلی شلوغه

 49. خدایا سلام خدایا اینقده دلم گرفته که نه حد داره نه حساب خدایا مگه آدم چهدر تحمل داره خدایا دارم دق می کنم خدا چکارکنم خدایا من توکل کردم به خودت خدا چرا ؟آخه چرا مگه من چقدر تحمل دارم خدایا سال ۸۴ چه سالی بود خدایا اون رفت من موندم با یه عالمه آرزو که تبدیل به حسرت شدند حالا بعد از شش سال که تونستم فراموشش کنم و به کس دیگه ای فکر کنم اونم در آخرین لحظه رفت خدا نمی کشم اما بازم راضیم میگم حتماً خیری بوده خدا کمکم کن خدا تنهام نذار خدا کمکم کن خدا دارم داغون میشم بدتر از همه اینه که باید تو خودم بریزنم نمی تونم به کسی بگم اما خدا من اومدم به خودت گفتم درسته که لبام می خنده اما دلم می خواد برم جای که کسی نباشه یه دل سیر گریه کنم خدا کمکم کن خدا هرچی خیر پیش بیار خدا تنهام نذار تور به خدا برام دعا کنید خیلی به دعاتون نیاز دارم

 50. خدایا کمکم کن خواهش میکنم، ایکاش همه اینا یه روز تموم میشد و من راحت میشدم، خسته ام خیلی خسته ، دلم میخواد یه دل سیر گریه کنم، ایکاش هیچوقت اشتباه نمی کردم، ایکاش هیچوقت از سادگیم سوء استفاده نمیشد، چرا همه مشکلات واسه اونایی که ساده ترند، چرا اونایی که نامردند اونایی که دو رو هستند اونایی که از پشت بهت خنجر میزنن بدون هیچ مشکلی کاراشون پیش میره

 51. تو رو خدا واسم دعا کنید، از رو سادگیم یه اشتباهی کردم که هر چقدر میگم خدایا غلط کردم بازم منو نمیبخشه، ایکاش هیچوقت اون اشتباه رو نمیکردمایکاش میشد زمان رو به عقب برگردوند، دلم می خواد برم جای که کسی نباشه یه دل سیر گریه کنم

 52. آسمان شب چه نزدیک است انگار می شود دست برد و یک بغل ستاره چید… خواب مرا خیالهای پریشان جارو می کند و می برد . به دوردستها به کودکی …..به درخت بیدخانه مادربزرگ…..
  ومن چقدر دلتنگم ….

 53. آنقدرنزدیک بودی که نمی دیدمت
  هر وقت دلتنگی ها دوره ام می کردند شانه ات چه آرامش بخش سرم را می پذیرفت اشکهایم را از روی گونه دستان مهربانت می ستردو تلخ ترین فراز ونشیب زندگی لبخند را از لبانت نمیتوانست پاک کند.
  آه……
  دیر گاهی است که یادت هست و خودت نیستی و این غم نبودنت مرا می کشد
  مادر گلم دلم برایت تنگ شده خیلی ……
  آنقدر نزدیک بودی که…..

 54. امشب به قصه دل من گوش می کنی
  فردا مرا چو قصه فراموش می کنی
  دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
  ای ماه با که دست در آغوش می کنی

 55. سلام خدا خدایا قربونت برم بکم به این طرف نگاه میکنی اخه خیلی حرفا بات دارم خدایا قربونت برم اگه وقت کردی و دوست داشتی و منو لایق دونستی اجازه بده بات حرف بزنم

 56. خدایا دلم خیلى کرفته خستم از این دنیا از ادماش خدایا دعات کردمو ومیکنم خدایا فراموشم نکن خدایا بزار جشام قشنکیه دنیا رو هم ببینن که بتونم توش بمونم

 57. هرچقدرهم سختی بکشم بازم دوستت دارم چون خیلی طول بکشه ۳۰سال دیگه میام پیشت.
  میدونم توهم دوستم داری. منو ببخش که فقط وقتی غمگینم بهت فکرمیکنم.

 58. سلام صاحب جان و روحم شرمنده ام از اینکه گاهی که به میلم نگذشت بجای صبوری واطاعت نق زدم و غرغر کردم گاهی احمق میشمو یادم میره تو خوب خوب خوب حواست نه تنها به من که به تمام دنیا هست من که دره ای بیش نیستم عزیز دلم…توفیق طاعتو بندگیتو بهم بده که هرچی تو خواستی رو بهش غر نزنم چون میدونم کمتراز اونیم که بتونم تمام جوانبو ببینم تو بهتر میدونی چی واسه کی خوبه چی واسه کی بده تو بهتر از هرکسه دیگه میخوای حتی بهتد ازخودمم میخوای هیچ اتفاق بدی واسم نیوفته تا دلم بشکنه…تومنو دوست داری این عشقو به منم عطا کن تا طبق گفته امام علی تورو جوری دوست داشته باشم که تومنو دوست داری…اعتمادو از کودک یکساله باید اموخت که وقتی اورا به هوا پرتاب میکنی میخندد چون میداند که اورا خواهی گرفت…خدایا من از تو خودتو میخوام…امین

 59. بخدا بدترین چیز اینه که فکر کنن هنوز بچه ای من ۱۷ سالمه درسته اما خیلی چیزا رو بیشتر از اون میفهمم به من میگن تو زندگی بخشش داشته باش در حالی که خودشون ندارن بابام یک ساله با داییم قهره ولی هیچ وقت جرعت نکردم بگم واسه چی؟
  خانواده من آدم های فوق العاده بی منطقی هستن طوری که باید باب میل اونها لباس بخرم و بپوشم شاید فکر کنین خیلی کوچیکه ولی در این موقعیت نبودین تا بفهمین من چی میگم.
  بخدا احساس میکنم دارم عقده ای میشم دیگه از این وضعیت خسته شدم ولی مطمئنم میتونم روی دیگر زندگی رو ببینم دلم گرفته از این مملکت که اگه دختری با وضع بد تو خیابون باشه و به طور اتفاقی تو پیاده رو پشت سرش قرار بگیرم باید به هزار نفر جواب پس بدم خدا شاهده همچین اتفاقی برامون افتاد و من بیدلیل تا پای کلانتری رفتم و در خانواده وضعیتم بدتر شد تو رو خدا برام دعا کنید از این زندگی نکبتی خلاص شم.

 60. منم خستم درموندم نمیدونم چیکار کنم من مشکل دارم یا بقیه چرا من نمیتونم حرف دلم رو به کسی بزنم چرا همیشه بین خودم و دیگران حریم میذارم
  منم خیلی دوست دارم رها شم
  خدایا کاش صدامو بشنوی درمونده شدم
  از تنهایی و تلاش الکی خستم
  خدایا اگر این وبلاگ میخواد من با تو صحبت کنم
  میگم خدایا تنهاممممممممممممممممممممممممممممممممم نذار

  1. خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

   1. خداااااااااااااااااااااااااااااااا اگه هستی جوابمو بده نگو صلاح و صبرو بنده ای ک دوس دارم میخوام صدام کنه و امتحانه و … اگرم نیستی ک مثل همیشه

 61. یک لحظه صدای کسی رو نشنیدم واو همه درمونده شدن نوشته بالای حرفم” دیدگاه شما در انتظار بررسی است ”
  من درانتظار
  میخوام بگم کاش میشد در اینجا صدای خدا رو شنید
  لبیک گویان به سمتش می رفتم
  من خیلی معتقد نیستم ولی خیلی دلم میخواد قبولم کنه
  دوست دارم به عشقش زندگی کنم ولی خیلی ازش فاصله گرفتم

 62. زمانی معروف بودم به خوب بودن, جوری که فکر میکردم تمام مشکلاتم به خاطر اینه که زیادی خوبم. فکرکنید دعا میکردم دیگه خوب نباشم, کاشکی هیچوقت اینو از خدا نمیخواستم. از خدا خیلی دور شدم, حس میکنم قدر اون لحظه ها رو ندونستم
  الان آرزوم اینه که بازم مثل قبل خدا دوسم داشته باشه و بازم بغلم کنه, بازم بشم همون بنده ای که یه روزی به خدا میگفت: خیلیا اندازه من دوست ندارن , ببین چه بنده خوبی ام.
  خدا شیطون رو لعنت کنه ک تمام غرور و ناامیدی ها به خاطر اونه.
  خداجونم, دوست دارم بازم مثل قبل بغلم کنی و بازم مثل قبل دوسم داشته باشی, من با تمام وجودم اینو میخوام, قبولم میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 63. dostaye khobam man taze omadam to in site
  manam delam gerefte
  manam daghonam
  hamash 22salame vali khastam ey khooooooooooooooooooooooooooda be dad ma javona beres
  kam avordam
  dige shad nistam
  khoda javabamo nemide
  mano faramosh nakon khoda man be to mohtajam
  ey khoda
  lanat be chizaie ke mano az to dooor kard
  dastamo be gir gerye amonam nemide

 64. هروقت خیلی احساس تنهایی کزدی به یاد امام زمان بیفت که چقدر تنهاست
  یار من یوسف نیا اینجا کسی یعقوب نیست
  لحظه ای چشمانشان از دوریت مرطوب نیست
  ای گل زیبای من،از قربتت اشکی نریز
  نازنین ،اینجا خدا هم پیششان محبوب نیست
  گرچه در هر جمعه، ای زیبا دعایت میکنند
  بهترینم،این دعاها جنسشان مرغوب نیست
  التماس دعا
  اگر دلت گرفته بدون خواستن صداشون کنی و دلشون برات تنگ شده

 65. سلام به همه دوستای خودم
  تنها چیزی که میتونم بگم اینه که ایشا ا… خدا هممون رو کمک کنه و به داد همه برسه فقط اینم یادمون باشه که خدا خیلی بزرگه و مهربونه خیلیییییی…
  خدایا همه حرفای تو دلمو میدونی منتظر جوابتم مثل همیشه کمکم کن
  برای همتون خوشبختی و ارامش خاطر و ایمان به خدا آرزو میکنم.

 66. خیلی خیلی دلم گرفته یه بار نشد خدا ارزوی دلمو بهم بده ای خدا من همیشه نوکرتم ولی …….. یکم هوای مارو داشته باش .

 67. سلام دوستان خوبم
  من مرجان ۲۵ سالمه منم مثل شما از دنیا و زندگی کردن خسته شدم از دست ادما که اینقدر راحت از کنار هم به سردی رد میشیم!!!!!
  من فکر میکنم بیشتر ناراحتیمون از طرف خودمونه!!!
  ما ادما خیلی سرد شدیم نسبت به هم،
  چرا اینقدر راحت با احساسات هم بازی میکنیم و بعد خیلی راحت میریم و حتی لحظه ای فکر نمیکنیم که بدون من چه خواهد کرد
  بیایید کمی وجدان مندانه تر رفتار کنیم
  اگه منو نمیخوای حرفی نیست ولی لا اقل حرفی از دوست داشتن و عشق نزن
  عشق خیلی پاک و مقدسه قول بدیم قدرشو بدونیم
  قدر همو بدونیم تا وقت داریم
  خیلی دوستتون دارم
  دیشب شب قدر بود دعا کردم خدا درددل هممونو گوش بده و آرزوهامونو برآورده کنه
  الهی آمین

  1. خسته شدم از آدمای دوروبرم از اونایی که فقط به فکر خودشونن تو رابطه ها از اونایی که هیچوقت برای احساس و قلب آدم ارزش قائل نمیشن اونایی که خودخواهن خود شیفتن و فکر آدم اونطرف رابطه رو نمی کنند . خدایا از تنهایی درونم خسته شدم خدایا یه همراه میخوام یه نفر که اینقدر منو دوسداشته باشه که هیچوقت تنهام نزاره به فکرم باشه که یه وقت با ناراحتی خوابم نبره نکنه دلم ازش گرفته باشه و این منو اذیتم کنه نکنه واسه چند دقیقه احساس تنهایی کنم. نکنه یه لحظه فک کنم دوسم نداره دلم برای. اون مهربونی هایی تنگ شده که. بهم برای زندگی امید میده برای اونی که اینقدر لطیف باشه که هرچی خشونت دیدم یادم بره روحم آزردس من انرژی میخوام محبت محض میخوام خدایا من دوسداشتن هایه واقعی میخوام هرکسی خواستم بهش دل ببندم روحم روآزار دادو رفت خدایا من محبت محض میخوام کسی که اینقدر براش مهم باشم که هرچی منو آزار میده رو زیرپا بزاره نه این که هروقت ازش برنجم بیشتر بخواد زجرم بده کارایی و انجام بده که خودش رو آروم کنه و منو متلاطم و حیران خدایا ازین دوسداشتن های فانتزی خسته شدم اونی رو میخوام که واقعا دوسم داشته باشه خدایا اونی رو میخوام که هیچوقت ترکم نکنه حتی اگه از دستم ناراحت باشه دلم گرفته من قدر اونایی که واقعا. دوسم داشتن و ندونستم الان میفهمم که هیچوقت کسی اونجوری پیدا نکنم چقدر. آدم ها خودخواه شدن بداخلاقی ها به عشق ها هم سرایت کرده و اون ها رو امروزی کرده

 68. ممنونم از این فرصتی که واسه ما گذاشتید حرفمونو بزنیم
  امشب شب قدره میخوام بلند داد بزنم که خدا جونم خیلی دلم گرفته خدایا دلم گرفته

 69. خدایا میدونی چقدر دوستتدارم خدایااگه خواسته موازتونخام پس ازکی بخوام.اگه باتودردودل نکنم کیا دارم که باهاش دردودل کنم،خدایاخواستموبراورده کن،التماست میکنم…تنهاامیدزندگیم دوستتدارم

 70. سلام
  من تنها نبودم،اما اگه همینطور میخواستم ادامه بدم تو گرداب گناه غرق میشدم،چشامو رو همه چی بسته بودم
  امیدوارم خدا منو ببخشه
  و کسی که منو بیرون کشید بهم برگردونه
  امیدوارم خدا حاجت همه رو بده
  دوستای گلم در حق هم دعا کنید تا خدا اجابت کنه
  اگر هم میبینید که به قول خودتون خدا جوابتونو نمیده چون دوستون داره
  چون میخواد باهاش حرف بزنید
  قدر این لحظه های تنهایی با خدا رو بدونید
  وقتی خدا بنده ای رو دوست داشته باشه یه کم بهش سختی میده که بنده باهاش حرف بزنه
  اگه دوستون نداشت همه چیز بهتون میداد که به سمتش نرید

 71. سرچ کردم خدایا خیلی دلم گرفته این صفحه اومد برام دعا کنید دیروز یکی بدجوری حالمو گرفت خیلی تنهام خسته ام
  خدایا صدامو نمیشنوی؟

 72. خدا میگه وقتی بنده ای با من حرف میزنه من با جون و دل به حرفاش گوش میدم طوری که انگار بنده ای جز او ندارم، اما بنده همیشه طوری حرف میزنه که انگار من خدای همه هستم الا او…
  بچه ها بیاین به جای گله از خدا شکرش کنید بخاطر داشته هاتون
  بخدا خیلی ناشکریم تا یه چیزی رو از دست میدیم یاد خدا میفتیم
  چند نفر از ما صبح که از خواب پا میشیم قبل از هر کاری به خدا صبح بخیر میگیم
  عوضش شکایت کردن رو خوب یاد گرفتیم
  قبل از هر کاری یاد خدا باشید تا خدا قبل از هر کسی یاد شما باشه
  خدا خیلی بزرگه
  شکرت میکنم بخاطر چیزی که ازم گرفتی

 73. سلام دوستان عزیز من دختری ۲۸ ساله و خیلی تنهام شبا تا صبح کارم شده گریه خیلی به درگاه خدا التماس میکنم که حاجاتمو بده روحیه خیلی بدی دارم از همتون خواهش میکنم برام دعا کنید ایشالا همه ی شما هم حاجت روا بشید عاجزانه خواهش میکنم که دعام کنبد

 74. سلام خداجون دلم گرفته اندازه یه دنیا فقط تو میدونی چمه خدایا کمکم کن خیلی خسته ام امامیخندمو کسی نمیفهمه فقط تو میدونی دلم از خودم گرفته کمکم کن که این بغض لعنتی تموم شه

 75. خدایا دلم خیلی گرفته تورو به حق مقربین درگاهت آبروی منو نبر ای خدا ای خدا از شدت ناراحتی داردم دیوونه می شم ولی نمیتونم دردمو به کسی بگم ای خدا کمکم کن زهزه دل شکسته ای خدا من آبروم داره می ره تو رو به بزرگیت درسته اشتباه کردم تو دستمو بگیر جان زهرا جان حسین و جان ابوالفضلت ای خدااااااااااااااااااااا.

 76. خداجون منم دلم گرفته از خودم از همه چیز اطرافم فراری ام خدا جون دلم میخواد برم تو حرم امام رضا یه دل سیر گریه کنم خدایا تنها چیزی که امید بهم میده تویی و تو نا امیدم نکن

 77. خدا خیلی خیلی بزرگه
  سه شب پیش گوشمو گرفت و پیچوندو ادمم کرد
  خدایا کمکم کن بتونم تا اخر عمرم مث ادم زندگی کنم
  خدایا شکرت
  خدا جون نوکرتم
  خیلی دوست دارم خیلی خیلی خیلی

 78. سلام دلم گرفته خیلی دلم میخواد بمیرم نمیدونم باید چکار کنم به چی دل خوش باشم زندگی سخته نمیگم خدا دوستم نداره ولی به خدا ی عالمه غصه دارم احساس میکنم طالع من نحسه بختم سیاهه دنبال متا فیزیک هستم نمیدونم خدا خوشش میاد یا نه ولی دیگه طاقت ندارم

 79. دیگر از تنهایی خسته شده ام
  به کلاغ ها زیر میزی می دهم،
  تا قصه ام را تمام کنند…

  خداجونم خیلی دلم گرفته کمکم کن!

 80. خدایا خیلی ممنونم ازت به خاطر خانواده خوبی که بهم دادی وممنونم که این همه نعمت های خوب نصیبم کردی خدایا روم نمیشه چیز دیگهای ازت بخوام ولی خواهش میکنم دستمو بگیر همون طوری که همیشه گرفتی آنقدر در میزنم تا در به رویم واکنی .

 81. دل منم انقد گرفته که نگو خداااااااااااااااایا کی تموم میشه زندگیم دیگه از بیهوده زیستن خسته ام
  خدااااااااااااایا به ادما بگو با دل کسی بازی نکنن………

 82. خدایا کمکم کن عهدی را که در طوفان با تو بستم در ارامش فراموش نکنم خدایا تو خیلی خوبی اما ما…..

 83. خدایا کمکم کن عهدی که در طوفان با تو بستم در ارامش فراموش نکنم خدایا تو خیلی خیلی خوبی اما ما…..

 84. ای خدا چقد صدات کنم چقد بگم نوکرتم چقد بگم تنهایی سختمه چقد بگم خدایااااااااا امشب خسته ام فردا بیدارم نکن ۲۱ سالمه از موقعی یادمه تنهام تنهای تنها………
  کاش اگر هیچی به ما سر نمیزنه مرگ سر بزنه

 85. دلم گرفته نمیدونم چرا…..شاید چون شبه جمعست به خاطر همین دل گرفتگی هم اینجا رو پیدا کردم..همه این نظرات رو خوندم بیگانه با هیچ کدوم از این دردا نیستم ولی من توی این زندگی فقط امیدم به خداست خیلی جاها دستمو گرفته خیلی جاها هم مصلحت بوده بهم بگه نه . خیلی دوستش دارم تنها امیدم به زندگیه ..اینایی که خدا رو قبول ندارند چکار میکنند ؟؟؟اونا امیدشون به کیه؟؟؟ آخه مگه میشه به غیر خدا هم به کسی امید داشت!!!! خدایا شکرت به خاطر وجود خودت

 86. میخوام بگم خداجونم قربونت برم آخه واسه توکه کاری نداره که به مایه خونه بدی که توش زندگی کنیم خدایا ۳هفته داریم دنبال خونه میگردیم اماناامیدشدیم خدایاما میخواهیم بریم سرخونه زندگیمون توکمکمون کن خداجونم خواهش میکنم

 87. دلم پر بود اومدم اینجا، اما حالا احساس میکنم اروم ارومم، همه حرفا قشنگ بودن، بچه ها از اونا که گله میکنن شاکی نشین هر کی یه جور خداشو دوست داره اگه نداشت سراغ اونو نمی گرفت. دوستان واسه منم دعا کنید خوشبخت بشم… خدایا ما جز تو کسیو نداریم دستهای خالیمان را ببین….

 88. bacheha manam tanham manam hich kio nadaram manam ham sene shomaham valiiiiii faghat khodemoono khodamoon faghat hamin kafieee ino bedoonin bacheeha , har vaght ehsas tanhaii kardin begin man ke khoda ro daram dg kio mikham

 89. دلم خیلی گرفته میخخوام برم پیش مامان بابام دلم میخواد برم بغل خدا گریه کنم چرا همه دلشون گرفته فکر میکردم فقط خودم دلم مگیره

 90. سلام خداجونم یه وقتایی نمیتونم چیزی بهت بگم وچیزی ازت بخوام چون هق هق گریه هام از همون گلویی میاد که تو از رگش بهش نزدیکتری
  …..فقط بهم بگو تا کی باید زجر بکشم …تاکی باید خورد بشم؟تاکی بایدبسوزم وبسازم؟به خداوندی خودت قسم دیگه خسته شدم…..خییییییییلی خسته و داغونم ….دیگه تمومش کن!!!!یا درستش کن یا جونمو بگیر ….دیگه نمیتونم..نمیتونم بخاطر اشتباه یکی دیگه تا این حد عذاب بکشم …آخه مگه من چه گناهی به درگاهت کرده بودم که اینجوری ازم تقاص میگیری؟خدایا بچه هام معصومن بخاطر اونا کمکمون کن …وقتی بهشون نگاه میکنم دلم آتیش میگیره… یعنی چی میشه؟خداااااااایا خودت به دادم برس ….هیچکس نیست….هیچکس

   1. منم دلم گرفته از این مردما که بخاطر خودم منو نمی خوان فقط بخاطر پول دوستن خدایا کمکم کن یه عشق واقعی پیدا کنم

 91. اگه از خدا چیزی رو خواستی و گفت باشه اونو بهت میده,اگر گفت صبر کن چیز بهتری رو میخواد بهت بده , و اگه گفت نه ..بهترین ها رو برات آماده کرده.
  از خدای مهربون میخوام هیچ وقت تنهامون نذاره
  آرزوی خوشبختی برای همه ی دوستان دارم

 92. سلام به همه
  اتفاقی به اینجا اومدم و لی حالا که اومدم یه چیزی میگم و میرم
  هیچکس به این اندازه منو تحقیر نکرده بود که یک حافظ قرآن منو تحقیر کرد، کاش به جای حفظ کردنش یه کم بهش عمل می کردیم!!!
  خدا جونم خودت بهتر میدونی، راضیم به رضای تو
  خیلی دوستت دارم خدا…

 93. سلام منم دلم گرفته الان نزدیکه یه سال شده چرا خدا کمکم نمیکنه خدایا تورو خدا به دادم برس دارم خفه میشم کجایی ؟ کجا بیام من بهت محتاجم من بهت نیاز دارم من قلبم به درد اومده از این همه نامهربونی بهت خیلی محتاجم به داد دلم برس خدایاااااااااااااااااااااااا خواهش میکنم دستمو بگیر خواهش میکنم اونایی که دیدن خدارو اونایی که بهش نزدیکن بگن منم دریابه منم کمک کنه به منم سر بزنه خواهش میکنم

 94. “به پروردگارت اعتماد کن”
  من این جمله رو روی در و دیوارهای اتاقم و محل کار زدم تا هر وقت به مشکلی برخوردم چشمم به اون میخوره و نفس راحتی میکشم و بعد از مدت خیلی خیلی کوتاه مشکلم حل میشه
  قلبت رو صاف کن و از ته دل به خدا اعتماد کن
  به قول یکی از همکارام خدا از شاه عباس بزرگتره نمیدونم داستانش رو شنیدی یا نه
  ولی من در روز اینقدر برام مشکل پیش میاد که باز امید دارم چون خدای مهربان رو دارم

 95. عزیز دلم خدا ما رو خیلی خیلی دوست داره فقط کافی کمی نگاهمون رو عوض کنیم و نعمت هایی که بهون داده فکر کنیم
  همه مشکلات هم به موقعش درست میشه مطمئن باش

 96. سلام خدا جونم
  خیلی دلم برات تنگ شده،خیلی ازت دور شدم .خواهش میکنم من به حال خودم رها نکن.

 97. ای انسان قدر خود را بدان
  به حد گرانی که فقط خدا توان خریدنت را دارد
  پس خودت را به قیمت حسرتی تلخ به تاراج مده

 98. salam be shoma ha ke khobin emroz delam khili gerefte bod khastam manm chizi benevisam.khoda to zendegi man ta alan chizi kam nazashte kam kari az khodame shokresh onjori ke barad beja nayavordam hamash say kardam khob basham vali ha moghe ke khastam khob basham badtarin shodam man khodamo az hame badtar midonam khoda bazam ba in hal tanham nazashte man karaye khili badi mortakeb shodm vail baz komakam mikone on khili bozoege kochikiye khoda az karaye mast ma az on tavaghoati darim ke nabayad dashte bashim man ma yademon rafte ke khoda ham haghi baramon gozashte man ba in ham badi naomid nashodam az khodam delgiram ke chera khob nistam

 99. دلم گرفته خدا…از تو نه، از خودم، از بس غرق در گناه شدم حالم از خودم بهمم میخوره. روم نمیشه ازت چیزی بخوام.خودت کمکم کن…….

 100. خدایا من به کسی که علاقه داشتم نرسیدم ولی بازم از رحمت تو مایوس نیستم وفقط با یادش زندگی میکنم خدایا خیلی تنهام دستمو رها نکن .

 101. اگر روزی‌ بشر گردی‌
  ز حال بندگانت با خبر گردی‌
  پشیمان می‌شوی‌ از قصه خلقت، از این بودن، از این بدعت.
  خداوندا تو مسئولی.
  خداوندا تو می‌دانی‌ که انسان بودن و ماندن
  در این دنیا چه دشوار است،
  چه رنجی ‌می‌کشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است

 102. پریشانم،
  چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!
  مرا بی ‌آنکه خود خواهم اسیر زندگی ‌کردی.
  خداوندا!
  اگر روزی ‌ز عرش خود به زیر آیی
  لباس فقر پوشی
  غرورت را برای ‌تکه نانی
  ‌به زیر پای‌ نامردان بیاندازی‌
  و شب آهسته و خسته
  تهی‌ دست و زبان بسته
  به سوی ‌خانه باز آیی
  زمین و آسمان را کفر می‌گویی
  نمی‌گویی؟!
  خداوندا!
  اگر در روز گرما خیز تابستان
  تنت بر سایه‌ی ‌دیوار بگشایی
  لبت بر کاسه‌ی‌ مسی‌ قیر اندود بگذاری
  و قدری آن طرف‌تر
  عمارت‌های ‌مرمرین بینی‌
  و اعصابت برای‌ سکه‌ای‌ این‌سو و آن‌سو در روان باشد
  زمین و آسمان را کفر می‌گویی
  نمی‌گویی؟!
  خداوندا!
  اگر روزی‌ بشر گردی‌
  ز حال بندگانت با خبر گردی‌
  پشیمان می‌شوی‌ از قصه خلقت، از این بودن، از این بدعت.
  خداوندا تو مسئولی.
  خداوندا تو می‌دانی‌ که انسان بودن و ماندن
  در این دنیا چه دشوار است،
  چه رنجی ‌می‌کشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است
  دکتر علی شریعتی

 103. دوستان عزیزم که اینجا درددل کردید. خیلی هاتون نمیدونید چه نعمت هایی دارید و قدرش رو نمیدونید. کاش من مثل خیلی از شما ۲۰ یا ۲۱ سالم بود. برمیگشتم به گذشته و زندگیم رو بهتر میساختم. هر چی میرم به هیچ جا نمیرسم. ۲۹ سالمه. دیگه حتی نمیتونم با پدر و مادرم زندگی کنم. هر چی که داشتم رو هم از دست دادم. کسی که دوستش داشتم بعد ۳ سال ترکم کرد. کارم رو بعد از ۵ سال از دست دادم. ۱۰ ساله تنها بچه ی خونه بودم با ۱ پدر و مادر پیر. دلم برای یه هم زبون، یه لذت عاشقانه یه دوستت دارم واقعی خیلی تنگ شده. خیلی تو زندگیم تحقیر شدم. هیچ کس واقعا به خاطر وجود خودم دوستم نداره. کاش میشد قصه عشقم رو اینجا براتون بگم. تو رو خدا اگه نمیخواید بمونید هیچوقت نرید به یه قلب تنها. تو رو خدا اگه کسی رو دوست دارید به خاطر خودش باشه نه چیزای مادی و …
  تنها پناه زندگی و درددل هام خداست
  برای همتون دعا میکنم

 104. خدا چرا فقط من باید …….خیلی خسته شدم از خودم وای دارم از بین میرم اهههههه خدا کاش هیچ وقت به دنیا نمی اومدم .دارم روز یه روز تنها میشم .هر روزم بدتر از دیروزمه ………بریدم واقعا بریدمممممممم

 105. سلام خدا جون خیلی نا امیدم خیلی تنهام خدا جون ارت خواهش می کنم یه همدم واسم پیدا بشه ۲۷ سالمه اما هنوز ازدواج نکردم هیچکی به طرفم نمیباد نمیدونم دلیلش چیه ای خدا من خیلی دلمم میخواد ازدواج کنم ارت خواهش می کنم

 106. ازت ممنونم که هر وقت دلم تنگ شد… جبران تمام نداشته هایم شدی…
  دوستان خدارو در هر لحظه حس میکنم…
  و باور کنید فرمول پیچیده ای نیست داشتنش…
  حس کردنش…
  پرستیدنس…
  یا بگید خدایا کجایی؟؟؟چرا اونطور شد؟چرا اینطور شد؟؟؟
  ۱رابطه ی ساده است
  خیلی از ماها برای به دست آوردن دل خیلی های دیگه چقد وقت گذاشتیم یا میذاریم؟!چقد وقت برای به دست آوردن دل خدامون میذاریم؟؟!
  فقط دلمون میگیره یا مشکلی پیش بیاد میریم سراغش!!!!
  آخه چرا؟؟؟!!!
  فقط خوب باشیم..این تنها کاریه که هممون خوب بلدیم…
  اینم بگم دوستان ۱سری از گناها مانع عجابت دعاها میشن…
  فقط خوب باشیم و به کسی بدی نکنیم باور کنید همینه…
  قربونش بشم از هیچکس نخواسته شق القمر کنه…
  اینه خدایی که داریم…
  دوستان خواهشن کم لطفی نکنید
  مسئول تمام داشته ها و نداسته های زندگیمون…
  فقط..
  فقط..
  و فقط….
  خودمونیم وبس
  یا حق

 107. فقط خدا عشق است و فقط خدا لایق عشق …
  اینو میدونم، اما نمیدونم چرا هنوز حالم به خاطر یکی که خوب نمیشناسمش انقدر بده، خدایا نجاتم بده… دارم واسه ارشد میخونم اما اصلا دیگه تمرکز ندارم، شک دارم اصلا اون به من فکر کنه

 108. امشب خیلی دلم گرفته همه درها به روم بسته شدن همه میگن خداروصداکن اخه من مردم ازبس صداش کردمو اون صدامو نشنید دارم خفه میشم هیچکسوبجزخداواسه دردول ندارم اما اونم هیچ جوابی بم نمیده یکی کمکم کنه این ایمیل منه خواستین جواب بدین بیاینzemzeme@mihanmail.ir

 109. سلام به همه ی دوستای گلم، چرا اینقد ناامیدین؟دنیا ارزش اینهمه غصه خوردن رو نداره اگه مشکلات نباشه که زندگی شیرین نیست، میدونم گاهی وقتاآدم به بن بست مطلق میرسه من خودم دو سال تمام به ته خط رسیده بودم اما مطمین بودم که خدا بالاخره جواب میده و جوابم رو هم داد طوری که اصلا انتظار نداشتم اگه خدا دیر جواب میده یا حکمتی داره یا طرز دعا کردن ما اشتباه است وقتی از خدا یه چیزی میخواین دل مشغولی نداشته باشین و فقط به این فکر کنید که حتما خدا دیر یا زود جواب میده اگرم به خواسته تون نرسید مطمئن باشید راضی تون میکنه و یه راه بهتر پیش روتون میذاره، همیشه آرزوهاتونو از خدا بخواین ولی به مصلحت خودش،به خداوندی خود خدا، خدا خیلی مهربونه هیچ وقت فکر کردین خدا چقد تنهاست ومنتظره وا بنده ها باهاش حرف بزنیم ماهم که فقط موقع گرفتاریها در خونشو میزنیم و یه جوری باهاش حرف میزنیم که انگار بدهکارمونه، اگه واقعا عاشق خدا باشین هر چقدم اذیتتون کنه بازم بیشتر دوسش دارین پس وقتی ازش گله میکنیم واقعا خدارو تو قلبمون نداریم، اینم بگم که عامل خیلی از مشکلات خودمونیم. واسه همتون روزای قشنگ و خوشی رو از خدای مهربون طلب میکنم

 110. سلام به دوستای عزیز،فاطمه جان راست میگن اینقد نامید نباشین،خدا جای حق نشسته خودش میدونه چیکار میکنه؛زمان لازمه تا همه چی ثابت بشه،مهرنوش جان خدا صداتو شنیده ولی اینقدر خسته ای نا امید که نمیشنوی مطمئن باش خدا بهترینهارو واسه بندهاش میخواد از ته دل برای همه دوستان ومهرنوش عزیز خواستار بهترینهام…

 111. خدایا نمیدونم چرا بهم نمیدی خواهرم میگفت مطمئن باش داری امتحان میشی همه امتحانا که از دست دادن عزیزی نیست اینم یه جور امتحانه نمیدونم ولی تو رو به هرکی دوست داری نذار آبروی نداشته ام بره

 112. سلام من هم خیلی خیلی نا امیدم با اینکه سعی میکنم تو هر کاری خدا رو در نظر داشته باشم ولی یه مدت انگار خدا دیگه رفته نیست مگه می شه یکی و اینقدر صدا کنی و جواب نشنوی چرا هر کی بیشتر خدا خدا می کنه بد بخت تره چرا اطرافم هر کی بی خدا تره اوضاعش بهتره این اصلا برام قابل درک نیست که خدا هر کی و بیشتر دوست داره بیشتر امتحانش می کنه ؟؟؟دیگه از خوش بینی و اینهمه امید بی ثمر داشتن خسته شدم.کمکم کنید

 113. من هرچه فکر میکنم
  هر سال از سال قبل بار گناهانم بیشتر میشه و امیدی به اصلاح خودم ندارم
  پس چه بهتر خدا جان مرگ مرا زودتر برسانی تا لااقل اون دنیا کمتر عذاب بکشم
  یا مجیب دعوه المضطرین

 114. سلام دلم خیلی گرفته من یه دختر پونزده سالم که هیچ کس منو درک نمیکنه هیچ کس واقعا خسته شدم از مدرسه و این زنگی و همین طور معلمای گندمون که فقط مخارو ادم میدونن

 115. سلام خدا جون . خوبی ؟ همه ی نظرارو خوندم همه مثل من تنهان . تنهایی خیلی سخته . مثل تو که خیلی تنهایی . ولی من مثل تو صبر ندارم. خدایا چرا اینقدر سر نماز دعا میکنم نگاه نمیکنی . تو رو جان امام حسین آرزومو بر آورده کن . یه صحبت دیگه من پیش خودم میگم چرا تو این جهان اینقدر جنگه اینا میخوان چیو بدست بیارن . بعضی وقتا میگم تو این دنیا نباشم بهتره میخوام خود کشی کنم . بچه ها لطفا جوابمو بدین ممنون اللهم عجل لولیک الفرج

 116. salam
  man mina 28 saale hastam….man ham kheili moshgel daram….hamasah majboooram kar konam….pedar o madaram mosenan va man hasrate ye lahze aaramesh o rahatiyo daram…ba in hame moshgelatam ye pesara familemon azam khastegari kard o ye modat baedesh goft nemikham…nemikhamet….ye zane poooldar mikham????????????????????
  alan hichi baram namonde…..
  faghat ghose….azab…..be khoda kheili khastam…..nemidonam b ki panah bebaram………

 117. امشب دلم خیلی گرفته …..
  خدایا چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا خاموشی………………………

 118. سلام…لیلا ج.ن منم مثل تو هستم …مجبورم با یه پدر و مادر پیر زندگی کنم…همیشه سر کارم ولی وقتی هم که میام چند ساعت استراحت کنم همش بحث داریم…..منم محتاج یه همزبونه واقعیم….ولی هیچکس نیست….هر کی هم به ما میرسه که میاد نامردی میکنه و میره…

  اینو تجربه کردم..حتی کسایی هم که دفعه اول میخان نامردی کنن و تا حالا اینکارو نکردن به من نامردی میکننننن….

  خیلی خستم…..روحم…جسمم….

  خدایا منو هم ببین….یعنی دیگه حالا ببین…….

 119. خدا جونم تو هم مگه خوابیدی که منو نمیبینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  من هیچی…..تمام کسایی که اینجا مطلب نوشتن هم گرفتارن…چرا اونا رو نمیبینی؟نمیشنوی؟خدایا چرا کمکمون نمیکنی؟چرا این غصه تو دلمونه نگامون نمیکنی؟
  خدایا تو که بخیل نیستی….تو که نامرد نیستی…….تو که رحمانی….تو که رحیمی….تو که نگفته حاجته بنده هاتو میدونی…..خدایا چرا ؟/چرا جواب ما رو نمیدی………….چرا جواب منو نمیدی؟؟؟؟/خدایا من اگه اشتباهی کردم تو ببخش …….تو ببخش …..تو خدایی ………….چرا کمک نمیکنی؟؟؟؟خدایا خودت میدونی چقد درد دارم….چقد گرفتارم……چرا کمکم نمیکنی………….

  1. سلام .منم مثل همه جونها خسته ام احساس می کنم خدا اونایی که نماز نمی خونن بیشتر دوست داره یمدتی است نمازم ترک کردم خسته هم از این دنیا با کلیه ادماشدیگه به بست رسیدم نمی دونم چیکار کنم .

 120. خدایا من دلم میخواد زودتر بشه پایان دنیا همه ی همه ی آدما بریم اون دنیا بدون دلتنگی و غصه و اعصاب خوردی و استرس و…

 121. سلام برتمامی عزیزان.منم خیلی دل گرفته ازآدما.همیشه سعی میکنم مهربون باشم باهمه باشم توسختی وتنهایی خیلی جاها حالم خوب نبوده اماکسی بهم نیازداشته باشه باهاش هستم.اماوقتی دلم میگیره اون لحظه که میخوام یکی کنارم باشه دستام بگیره توبغلش باشم تنهای تنهام.آخه مگه نمیگن جوابخوبی خوبیه
  ؟پس کوعدالتی که خدامیگه که جواب خوبی میده.این عدالته که تنها باشی.میگین خداتنهام گذاشته تاباخودش باشم؟او لحظه خداهم حس نمیکنم.

 122. خواب دیدم در خواب با خداگفتگویی داشتم.
  خدا گفت:پس میخواهی با من گفتگو کنی؟
  گفتم:اگر وقت داشته باشید.
  خدا لبخند زد وقت من ابدیست.
  چه سوالاتی در ذهن داری که میخواهی بپرسی؟
  چه چیز بیشتر ازهمه شمارادرموردانسان متعجب میکند؟
  خدا پاسخ داد…
  این که آنهاازبودن دردوران کودکی ملول میشوند.
  عجله دارندکه زودتربزرگ شوندوبعدحسرت دوران کودکی رامیخورند.
  این که سلامتیشان راصرف به دست آوردن پول میکنند.
  وبعدپولشان راخرج حفظ سلامتی میکنند.
  این که بانگرانی نسبت به آینده فکر میکنند.
  زمان حال فراموششان میشود.
  آنچنان که دیگرنه درآینده زندگی میکنندنه درحال.
  این که چنان زندگی میکنندکه گویی هرگزنخواهند مرد.
  وآنچنان میمیرندکه گویی هرگززنده نبوده اند.
  خداونددستهای مرادردست گرفت ومدتی هردوساکت ماندیم.
  بعدپرسیدم…
  به عنوان خالق انسانهامیخواهیدآنهاچه درسهایی اززندگی یاد بگیرند؟
  خداونددوباره بالبخندپاسخ داد.
  یادبگیرندکه نمیتوان دیگران رامجبوربه دوست داشتن خودکرد.
  امامیتوان محبوب دیگران شد.
  یادبگیرندکه ثروتمندکسی نیست که دارایی بیشتری دارد.
  بلکه کسی است که نیازکمتری دارد.
  یادبگیرندکه ظرف چندثانیه میتوانیم زخمی عمیق دردل کسانی که دوستشان داریم ایجادکنیم.
  وسالهاوقت لازم خواهدبودتاآن زخم التیام یابد.
  با بخشیدن بخشش یادبگیرند.
  یادبگیرندکسانی هستندکه آنهاراعمیقا”دوست دارند.
  امابلدنیستنداحساسشان راابرازکنندیانشان دهند.
  یادبگیرندکه میشوددونفربه یک موضوع واحدنگاه کنندوآن رامتفاوت ببینند.
  یادبگیرندکه همیشه کافی نیست دیگران آنهاراببخشند.
  بلکه خودشان هم بایدخودراببخشند.
  ویادبگیرندکه من اینجاهستم همیشه.

 123. دوست خوبم هیچوقت ازخدای مهربان ناامید نشویدخداوند برای اینکه بنده هایش را پرورش بده وبه خودش نزدیک بکنه هرکدام رابه نوعی امتحان میکنه من هم درزندگی ام خیلی مصیبت کشیدم درهمه شون به خداتوکل کردم وتابحال خداوند هیچ حاجتم را بی جواب نگذاشته البته با تاخیر داده الان هم تنها فرزندم را ازم گرفته باز صبر میکنم تااز لطف خودش دوباره فرزندی برایم عطا کنددرسته الان خیلی دلم گرفته ولی باید صبر کنم وبه خدا توکل کنم.به این جمله توجه کنیم که زمان برای کسی که صبر میکند هردری را میگشاید.

 124. سلام بچه ها خوبید. میخواستم یه سوال ازتون بپرسم. من یه عشقی دارم اسمش معصومه هست . فامیلمون میشه. نوه عموم. خیلی دوسش دارم. ولی اون نمیدونه. اون همون چیزیه که من میخوام . میخواستم ازتون بپرسم . شما موافقید بهش اس بدم ؟ ببینم اونم منو میخواد یا نه؟ خسته شدم بچه ها لطفا نظر بدین. من ۱۰ بهمن ۹۱ میام ببینم نظراتون چیه تو رو خدا راهنمایی کنید

 125. salam hosein jaan…umadam darde khodamo benevisam matlabe u ro didam yaade khodam oftadam…bebin man ham pesar amom chan maahe ghabl ye modat behem sms dad …s haye maenavi o aasheghane…ye shab ham saate 2 shab azam khastegari kard…ye hafte dashtam fekr mikardam va un pedare moano dar ovord az bas s dad o javab khast…vaghti behesh goftam javabam mosbate hata bavaresh nemishod…behem goft b kesi nago ta khodam behet begam …vali man b khanevadam goftam….2 mah gozasht azash porsidam key pas mikhay begi…goft sabr kon mikham shoghlamo avaz konam..2mahe dg ham sabr kardam…madaram hey migoft bego taklifeto rooshan kone…dafeye 2 goft mitarsam bachehamon bimaaar b donya biyan…gharar shoid berim azmayesh…vali roozi k gharar bod berim s dad k nemitunam biyam va pashimon shodam…..
  hala u agar vaghean mikjhaysh va fek mikuni khoshbakhtesh mikuni…baa khanevadat dar miyoon bezar ….bezar una az raahe dorostesh eghdam konan…age khodet azash beporsi o un ham ok bede motmaen baash az cheshmet miyoofte…va baed emkan dare paa pas bekeshi…in tori hata agaram bege naaaaaaaaaaa .u nave amato dari hanoooz va rabeteye khanevadegitono darin…vali baedan age bege are o baed pashimon beshi …faghat kine o nefrat mimone va taze rabeteye khanevadegitoonam az dast mire….
  in nazare mane….man ravan shenasi khondam va madad kare ejtemaei hastam…va mohemtar az in khodam zakhmiye in s haaa o in toor khastegariya hastam
  omidwaram betoni dorost tasmim begiri o betoni ba har ki o har vaght ezdewaj mikoni…khoshbakht tarin baaashi….
  vali har chizi faghat az masire dorostesh khob pish mire……..movafagh bashi.doste aziz

 126. salam hosein jan.manam ba nazare mina kamelan movafegham b nazaram mozoo ro ba khoonevadat dar mioon bezar va az rahe dorostesh vared sho
  omidvaram movafagh beshi
  barat arezooye khoshbakhti mikonam

 127. خدا جون چی بگم از چی بگم الان که دارم اینو می نویسم شکست خوردم چشام پر اشکه دیگه نمیتونم گریه کنم نمیونم شاید به خاطر اینه که خیلی ازت دور شدم خدایا خودت کمکم کن تو رو خدا هرکی اینارو میخونه برام دعا کنه محتاج دعاتونم

 128. سلام دلم خیلی گرفته امشب نمیدونم چی بگم دلم برا داداش علی جونم خیلی تنگ شده خدایا یعنی الان کجاست چیکار میکنه ۴۲ روزه ازش بی خبرم داداش علی خیلی دوست دارم امیدوارم منو ببخشی همیشه برات دردسر بودم منو فراموش نکن من همیشه آبجی بومشکیتم دوست دارم دوست دارم دوست دارم کاکاسگ خود خود خودم

 129. گریه کن. تو میتونی.پیش اون. نمیمونی.اون دیگه رفته بسه تمومش کن .تنها میمونی.آخه اینو میدونی.مثل اون پیدا نمیشه.اشکات میریزه آخه اون واست عزیزه.توی قلبته همیشه.یادش میفتی دلت آتیش میگیره.میگی کاش برگرده پیشت.راهی نداری. تو باید طاقت بیاری.آخه میدونی نمیشه…

 130. خدایا اون کسی که باعث شد دا داشیم ازم دور بمونه هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت نمیبخشمش ازش متنفرم

 131. سلام‏ خدا جوونم،امشب ۳۵ شبه که خواهرم اومده پیشه تو…خدایا من هنوز باورم نشده!خدایا تو بگو چیکار کنم؟؟خدایا دلم خیلی تنگه!دیگه توان هیچ کاری رو ندارم،خدایا بریدم…تو کمکم کن،خدایا تنهام نذار که بی تو هیچ هم نیستم.

 132. سلا خدای مهربونم ب همه مهربونیت به حق آبروی ۵ تن یاقاضی الحجات حاجتم رو روا کن دیگه طاقت ندارم ب قران خدایا روز وصل رو برسون دیگه تاب تحمل ندارم خدایااااااااا دریاب مرا هرکس نظرم روخوند واسم دعاکنه خواهش میکنم ایشالا همه حاجت بگیرد التماس دعا

 133. خدایا نمیدونم چمه….نمیدونم مشگلم از کجاست….همه چیز دارم ولی هزار تا غصه هم دارم…..خدایا یه گره ای تو زندگیمه که انگار ۱۰۰ تا گره دیگه هم روشه…..خدایا فقط تو میتونی کمکم کنی……خدایا دیگه حالا رهام کن………

 134. خداجونم میدونم دوستم داری خیرمو میخوای واسه همین شاید چیزیو که میخوامو جلو روم نمیزاری منم با اینکه یه دنیا هواشو کردم ولی اصرار نمیکنم…ولی خداجونم اینا دلیل نمیشه که گریه نکنم شبا … دلم میترکه به قران….

 135. خدایاااا من خودتو میخوام…خودتو…خدایا احساس میکنم خیلی رها شدم..خدایا من کجا برم؟چه کار کنم؟؟چرا حتی حق اینم ندارم صداتو بشنوم؟مگه خدای من نیستی پس من چرا انقدر تنهام؟؟؟خدایا مسول من هستی..بیا..خواهش میکنم..خیلی بهت نیاز دارم…من دارم جزئی از تاریکی میشم..میترسم..کمکم کن..

 136. سلام به همه ی دوستای خوبم. انقدر دلم گرفته که انگار فلج شدم. دلم تنگه اما جرات ندارم بگم خدایا چیکار کنم نه راه پس دارم نه راه پیش. همه چیو که به خودت سپردم پس چرا همه چی خراب شد چرا آروم نمیشم خداجون چرا انقدر بلاتکلیفم، بمونم یابرم چیکار کنم. خدا تنها بودم تنهاترم کردی من که جز عشقم چیزی نمیخواستم چرا کاری کردی که ازش بیزار بشم و حالا از دلتنگی روانی بشم اما واسه اینکه راهی واسه برگشت نمونده نتونم حرفمو بزنم. خدا چرا راهو بهم نشون نمیدی چرا اینهمه عذابم میدی میدونیکه بجز تو پناهی ندارم پس آخه برم پیش کی؟؟؟ دارم خفه میشم تو ۲ ماه همه ی آرزوهام جلو چشمم پرپر شد خدایا داشتیم؟؟؟من که تمام ماه رمضونو زجه زدم که به گلم برسم چی شد؟؟ آخ من که مردم دیگه، دارم کم میارم چرا همه ی دنیا دست به دست هم دادو ما رو ازهم جدا کرد.احسانم هنوز تو قلبمی فقط آروم شو عزیزم من که مردم واسه گفتن کلمه ی دوستت دارم قربونت برم آقایی فقط خانمی بدتو ببخش ایشالله زودتر بمیرم که اشکاتو نبینم عمرم. واسم دعا کنید دوستای خوبم تا زودتر خلاص شم از این دنیای لعنتی که تنها چیزیکه ازش تمنا کردم چنان ازم گرفت که خودمم نفهمیدم آخرشم مقصر خودم شدم. میبوسمت عشقم.

 137. خدا خدای خوبم دارم میترکم از غم دلم ترکید خدا ……خدا میشنوی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سوختم خداخدا سوختم بهم به غرورم به دله شکستم بر خورده جوابمو بده خدا جون جواب هممونو بده خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا لطفا

 138. واس دعا کنید خدا منو نمی شنوه من خوب نیستم که خدا منو ببینه واسه همین حالا که رفتم پیشش جوابمو نمیده باهم قهره ……… شماها که خوبید به خدا بگید دل این بندش از غم ترکید جوابم نکنههههههه خدایااااااااااااااااااااا کمک

 139. خدایا فقط خودتی میتونی.همه دسته تو.خدایا التماست میکنم کاری کن همه عتقبت بخیر وخوشبخت بشن انشاالله…واسه سلامتی همه وامرزش گناهان اونایی ک دستشون از این دنیا کوتاهه صلوات..

 140. خدایا اخر دنیا اینجاست که من تنهام و بی همزبون و خیلی بی پولی داره بهمون داره فشار میاره خدایا از دنیات سیرم منو ببر پیش خودت کم اوردم .دنیا وایسا من میخوام پیاده بشم.

 141. بچه ها من یکبار با خدا خالص جلو رفت البته ازش مدام نمی خواستم ولی ته دلم امیدم بش بود تلاش کردم خیلی تلاش کردم ولی فکر میکردم کمه خدا حاجتمو داد سر نماز بودم که خبر بم دادن باورتون نمیشه فقط گریه میکردم نه به خاطر براورده شدن بخاطر توجهی که خدا بم کرده بود چون فک میکردم بم نگاه نمیکنه خیلی خالص بودم نزدیک نزدیک بهش بعد یه خواسته دیگه داشتم فکر کردم من همون ادمم باز خدا نگام میکنه ولی ۱۰ سال طول کشید بم نداد این اخریا دیگه نمیگفتم خدا بم بده میگفتم هر چی صلاح توست بم درک بده مصلحتتو درک کنم و خواستم مطابق با خواست تو بشه به همون خدا قسم شد خواستم مطابق با خواست خدا شد در حالی که حاجتم رو هم براورده کرده بود اما دیگه من اون رو حاجتم نمیدونستم فهمیده بودم وقتی اینهمه طول کشیدهو من مدام اصرار کردم نداده صلاحی توش هست حالا چیزی از خدا میخام که به خاطرش ترک گناه کردم سخته خیلی هم سخته انقدر که انگار داری جون میدی ولی به همون خدایی که به نامش تو قران دست گذاشتمو قسم خوردم مقاومت میکنم میخام دوباره بشم همون که خواست خدا رو ارجح میدونه و ایمان داره که اگه نداد صلاحی هست و اگه داد لطف بی حدشه انقدر شبانه صداش میکنم تا پاکم کنه انقدر اشک میریزم که زلال شم انقدر کلامش رو میخونم که حک بشه تو قلبم به همون خدا قسم که فقط اونه ستار عیبها و بارها ابرومو نگه داشته من شرمندشم من تجربه کردم ایمان داشتن به خدا چی نتیجش میشه چندین ساله میخام دوباره همون باشم ولی هنوز نشدم هنوز پر گناهم از منه که صدام به خدا نمیرسه خدا همیشگی با من هست منم دور میشه میسازمو خودمو الان ظاهری به سمتش هستم ولی انقدر ادامه میدم تا بشه باطن و عمق وجودم

 142. یه چیز دیگه میدونی خدا چقد باحال با ما بنده هاش تو قران صحبت کرده من اوایل که میخوندم خیلی سوال تو ذهنم بود هر چی جلو رفتم سوالامو جواب میداد بور کنید مثلا نمونش برای مشکلات بود ما مشکل داریم فکر میکنیم اخر دنیا شده دیگه طاقت و تحمل نداریم مدام بخدا میگیم حلش کن باهات این عهدو میبندم خداد گفته بنده مشکل دار فک میکنه اخر همه چیز براش اتفاق افتاده عاجزانه با گریه زاری و حتی هر لحظه در حال ایستادن خوابیدن راه رفن منو یاد میکنه اما همین که مشکلش حل شد فراموش میکنه ودوباره عصیان گر میشه خود خدا میدونه این التماسهای ما بعدش چیه کم پیش میاد سر عهدایی که با خودا میبندیم بمونیم بارها گفته اگه ناراحتی دارید بخاطر ستمی هست که خودتون با گناه به خودتون روا کردید ولی اگر ایمان بیارید تو ایمانتون صبر کنید من آرامش بهتون میدم رحمت براتون نازل میکنم این ایمان اوردنه خیلی مشکله ولی مثل یه رژیم سخت برای یه ادم چاق ۱۵۰ کیلویی که اراده قوی میخواد برای اب کردن چربیهاش بعد باید ورزش کنه تا ماهیچه ای بشه که دیگه براحتی چاق نشه و باید مدام از بدنش مراقبت کنه تا به چاقی قبل برنگرده ما حالا پر گناهیم همون قد چاق اول باید گناها بریزه اب بشن بعد باید ایمان رو قو.ی کنیم یعنی همون ورزشه باید دلمونو با ایمان ورزیده کنیم بعد که ایمانمون قوی شد این نیست که تا ابد با ایمان میمونیم و دور از گناه خدا نگه میدارمون نه ادمای ورزیده هم مریض میشن ادما با ایمان هم در معرض گناه وسوسه شیطان هستن اگه من قوی باشم میتونم بدوم یه ادم چاق حتی اگه دستاشم بگیرن نمیتونه خیلی بدوه شاید کوتا باهات تا یه جایی بیاد ولی زود خسته میشه میمونه سرجاش مارو هم خدا دستمونو میگیره گاه گاهی حاجتامون رو براورده میکنه ولی اشکال از کیه خدا که همیشه دستمونو نمیگیره یا خودمون که چاق شدیم از گناه و نمیتونیم با خدا رو به جلو بریم دستشو ول میکینم میگیم خسته شدیم بذار یکم بیخیال مسیر بشیم غرق خوشی و امیال میشیم دوباره چون داریم استراحت میکنیم خوب دوباره خواهش جدید جون می خوایم را بیفتیم دوباره التماس که خدا دستمو بگیر من تنهایی توان ندارم چرخه ادامه داره بیاد دلمونو قوی کنیم بیام با گناه نکردن و ذکر خدا از روی اخلاص ماهیچه ایش کنیم اونوقت خدا خودکار خوسته هامونو میده چون میدونه توانشو داریم با ایمان توانمند شدیم من اگه خدا حاجتمم نداد شک ندارم به صلاحم نبوده که نداده و دست برنمیدارم از خودسازی از صحبتهایی تنهایی با خدا از گوش دادن به حرفاش نده اولش سخته نرمال رفتار کنم ولی قول دادم به خالقم که مقاومت میکنم چون معامله بدی نمیکنمو ضرری توش نیست قبلا بم ثابت شده از تو کتابها هم فقط به مغزم دیکته نشده تجربه شخصیم این بوده

 143. سلام . خیلی دلم گرفته . خیلی خستم . تنها عشقم خدای خوبمه . گاهی وقتی اینطوری دلم میگیره با خودم میگم نکنه خدا هم منو دوست نداشته باشه . خدایا توروخدا به خودت به بزرگیت قسمت میدم تنهام نذاری و کمکم کنی . میدونم بنده ی خوبی واست نبودم ونمیتونم حق طاعتت رو به خوبی به جا بیارم . ولی به بنده های خوبت قسمت میدم کمکم کنی . خیلی دوستان حرف دلمو گفته بودن که با خوندنشون فقط اشک ریختم . خدایا چرا بعضی بنده هات انقده سنگدلن . چرا این همه فقط به فکر خودشونن . خدایا خودت میدونی کیو میگم . خدایا دیگه توان ندارم . واسه چند نفر غصه بخورم ؟ کاش فقط غصه ی خودمو داشتم . خدایا منو ببخش . دلم خیلی گرفته بود . خودت به هممون کمک کن خداجونم . میدونم که اگه بخوای میتونی . خدایا اگه امتحانه به خدا دیگه نمیتونم .
  خدایااذت میخوام هر روز بیشتر از دیروز عشقم رو به خودت بیشتر کنی. خدایا شکرت . اگه همراهم نبودی چی میشد ؟؟ به عشق خودت زندگی میکنم تا یه روز به آغوشت بیام . کمکم کن بنده ی خوبی واست باشم . امیدوارم مهربونم بپذیریم.

 144. سلام بچه ها .اصلا” نا امید نباشین . توکلتون به خدا باشه . نمیدونین همین که خدا بهمون این نعمت بزرگ رو داده تا بتونیم باهاش حرف بزنیم چقدر ارزشمنده .
  ساحل دلتون رو به خدا بسپارین .(البته از ته ته دلتون )، خودش قشنگترین قایق رو براتون میفرسته .
  وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هرچه میخواهد ببارد .
  گاهی خداوند درهارا قفل میکند و پجره هارا میبندد. چه زیباست فکر کنیم که بیرون خانه طوفان می آید زیرا که اوست دانای بر اسرار و ما غافل از حکمت امور…

 145. در دل من چیزی است، مثل یک بیشه نور، مثل خواب دم صبح
  و چنان بی‌تابم، که دلم می‌خواهد
  بدوم تا ته دشت، بروم تا سر کوه.
  دورها آوایی است، که مرا می‌خواند.

 146. منم امروز خیلی دلم گرفته بود اما نه از خدا بلکه از خودم از اینکه ۱سال دیگه گذشت و من هیچ کاری برای دگرگونی خودم نکردم خدایا نجاتم بده دارم تو دنیا دوستی غرق میشم بیشتر از همیشه بهت احتیاج دارم اصلا من بد ترین بندت ولی رهام نکن کمکم کن درست زندگی کنم خدایا شکرت

 147. میدونی چیه خدایا نمیتونم باور کنم که تو نمیخوای چون تو خیلی مهربون تر از این حرفهایی ولی خدایا گناهامو نادیده بگیر نمی دونم هر جوری که باعث میشه دعامو مستجاب کنی گناهامو وساطتی هرچی فقط تو رو خدا مگه خودت نگفتی ادعونی استجب لکم پس کی؟؟؟؟

 148. خیلیا اینطوریند نثل الان من
  اصلا از بس دلم گرفته نمیدونستم چکار کنم تو صحفه زدم خدایا دلم گرفته چکار کنم و وبلاگ شما رو پیدا کردم
  ولی اخر تمام ناامیدی ها فقط امید ما خداست از دستش نده خیلی که خسته شدی وهیچ راهی نداشته بگو خدایا راضیم به رضای تو این میشه اخر تمام بدبختیا تمام حسرتا ودلتنگیا

 149. دلم برا داداش علی جونم بی نهایت تنگ شده خدااااااا داداشی بیا اینجا بیا حرفامو بخون بیا جواب بده تو رو جون آبجی تپلوت بیا داداشی اگه بیای دیگه دیگه بهت نمیگم بومشکی تو فقط بیا من خود م بومشکی ام خودم خرس تپلو ام خودم مخز نخودی ام قول میدم دیگه لواشکاتو ندزدم قول میدم دیگه اذیتت نکنم راستی کلید قلبتو انداختم تو رگت یه وقت نری کلیدو پیداش کنی منو از قلبت بندازی بیرون دوست دارم داداش علی خدایا مواظبش باش  

  1. دوست دارم دوست دارم دوست دارم تو تو عمر من هستی جون من هستی ملکه قلبمی تا اخر عمرم دوستت دارم هیچ وقت فراموشت نمیکنم بخدا ثانیه ای نمیشه که بفکرت نباشم همه اش دلتنگتم ارزوم شده یه بار دیگه باهات حرف زدن تو بو گل محمدی هستی تو دده کشلوهه خودمی

 150. خدایا خیلی دلم گرفته. اینقد سختی کشیدم که مثه کوه محکم شدم ولی نمیتونم خودمو که گول بزنم دلم هنوزم نازکه هنوزم شکنندس هنوزم میشکنه فقط با یه تلنگر . . . خدا میگه دوسم داره منم دوسش دارم ولی نمیدونم چرا میگه نمیشه به هم برسیم .اینقد مغرورم که نتونسم ازش سوال کنم خب چرا نمیشه چرا ؟؟؟؟ خدا خسته شدم دیگه نمیخوام ادامه بدم وقتی نشه چیو ادامه بدم دیگه چیزی نمیمونه
  گذشت زمان مرهمی میشه به دل شکستم ولی خدا من درکم کمه نمیفهمم چرا نمیشه .تو بهم ثابت کن رفتنم کار درستیه تا حصرتش به دلم نمونه.فکر میکردم این همون آدمیه که تو واسه خوشبختیم سر راهم گذاشتی .خدا من که هزار بار خواستم ازش جدا بشم ولی خودش اصرار میکرد و برمیگشت.ما که عاشق همیم ما که واسه هم میمیریم . اون حتی عشقش خیلی بیشتر از منه.خب چرا میگه نمیشه.چرا اینقد بهش دل بستم.من میتونم فراموشش کنم میتونم خودمو به فراموشی بزنم ولی باید دلیلشو بدونم.خدا خسته شدم دلم میخواد با اونی که واقعی عاشقمه ازدواج کنم.دلم میخواد خوشبخت بشم

 151. چقد با نوشتن سبک میشم همینکه مینویسم حس میکنم حرفام به خدا میرسه.خدا خودت میدونی بچه بازی در نمیارم اصرار نمیکنم باید منو بهش برسونی.لحظه تحویل سال هم دعا کردم با اونی که خوشبختم میکنه ازدواج کنم.اسم هیچکیو نیاوردم چون میدونم اونی که خوشبختم میکنه خودت آفریدیش و خودت هم قسمتمو بهم میرسونی.خدا خودت میدونی چرا اصرار دارم زودتر ازدواج کنم خدا تنهایی بدجور داره عذابم میده.خدا کمکم کن هم بتونم به همون آدمی تبدیل بشم که همیشه آرزوم بوده هم به قسمتم برسمو خوشبختیم تکمیل بشه

  1. تنها جون منم مثل تو تنها تنها هستم به امید روزی که خداوند مهربون درهای رحمتش را برری ما باز کند . انشالله

 152. ای خداااااااا
  کجای
  چرا صدامو نمیشنوی¿¿¿¡¡¿¿¿
  خدایا ناشکری نمیکنم ولی چرااااااااا
  من خودمو نمیبخشم من خودمو مقصر میدونم
  خدایا دوستت دارم منو بببخشامشبم مث بقیه شبا دلم بدجوری گرفته اما امشب بی هووا اومدمو نوشتم ای خدا دلم گرفته این صفحه برام باز وقتی حرفای بچه هارو خوندم بغضم ترکید هنوزم دارم اشک میریزم خدایا تو ک میدونی جز تو کسی ندارم ک باهاش دردودل کنم تو ب داد دلم برس .خدایا من دوسش داشتم عاشقش بودم اما اون… اخه چرا تنهام گذاشت مگه چ بدی بهش کرده بودم!!! بازم سکرت رو بجا میارم

 153. دوستای خووبم هر وقت دلتون میگیره هر وقت احساس میکنین ک از شما بدبخت تر وجود نداره ب جای اینکه از خدا بخاین مشکلتونو حل کنه ازش بخواین بهتون صبر بده تا بتنین با سختی ها مقابله کنین همه مشکل دارن همه بدبختی دارن ولی این دلیل نمیشه ک از خدا دور شیم بر عکس باید بیشتر بهش نزدیک شیم.با خدا دردودل کنین اون همیشه ب حرفاتون گوش میده هیچ وقت خدارو فراموش نکنین.خدااااااااااایاااااا خیلی دووووست دارم.

 154. داغونم خدایا کمکم کن بتونم برام سخته خداجونم التماست میکنم کمکم کن هیشکی حالمو نمیدونه جز خودت سخته سخته سخته نباشه

  1. سلام بر ابجی کشلوههه خودم به انازه دلم برات تنگ شده که نمیدونم الان چی بگم خیلی دوست دارم یه ثانیه هم از فکرت نمیرم بیرون همیشه برام عزیزی جون دل داداشی هستی عمرمی

 155. 
آدما از یجا به بعد یادمیگیرن دلشون برا هم تنگ نشه
آدما اول روز به روز دلشون برا هم تنگ میشه
بعد دو روز یبار
بعد چهار روز یبار
بعد هفته ای یبار هوس دیدن همو میکنن
بعد تا ده روزم کشش میدن و به اونم عادت میکنن
بعد همینجوری روز میره رو روزِ نبودنشون و انگار نه انگار.
انگار نه انگار که قبلا ساعت به ساعت یا دلشون برا هم تنگ میشد
یا حداقل ادای دلتنگی رو برا هم درمیاوردن
آدما همینجوری یاد میگیرن به نبودنِ هم دلتنگ نشن
هنر اونجاس که یادبگیری از کجا نذاری دیگه روز به روز اضافه شه
باس بلد باشی کجا این چرخه رو یهو قطعش کنی که روز به روز به عادت اضافه نشد
باس بدونی چجوری تیرخلاص رو به موقه بزنی
ینی این عادی شدنه به یجای خاصی که رسید وقتشه.
باید به خودت بگی خوب الان دیگه موقه شه. همین الان متوقفش کن
آدما باس خودشون نذارن که عادی بشن. 


 156. 
*خدایا گفتن بخند تا دنیا به روت بخنده…
از تو که پنهون نیست..
می خندیدم.
دنیات بامن نخندید..
ولی
به من خندید..!*


 157. از پل نامردان عبور نکن بگذار آب تو را ببرد
از ترس شیر به روباه پناه نبر بگذار شیر تو را بدرد
ببر باش و درنده ولی از کنار اهوی بی پناه به آرامی گذر کن

 158. با سلام به همه دوستای خوبم
  الان که دارم این متنو مینویسم واسه اولینبار حاجتمو از خدا نگرفتممممممممممم حالم خیلی بدههههههههه ولی هنوزم عاشقانه خدامو میپرستم من بنده مومنی نبودم حالا دوسالیه ایمانمو تقویت کردم و دارم معتقدتر میشم هیچوقت از خدا جواب رد نشنیدم امروز در کمال ناباورمی خواسته ای که ماهها واسش تلاش کردمو نذر و دعا کردم نگرفتم درسته که داغونم و همه آرزوهام نقش بر آب شده ولی بازم مطمینم عشقم با دستای معجزه گرش بلندم میکنه ناامید نیستم ولی سهیلای به اون سختی و امیدواری امروز شکسسسسسسسسسسسست تو تمام شکستام فقط دیت اون نجاتم داد بازم میدهههههههههههه مطمینم چون خودش میدونی جز اون هیشکیوووووووووو ندارم خدایا تو معجزه گری دست تمام بنده هاتو بگیر منم همینطوووووووووووووووووووووررررررررررر دویتت دارم عشقققققققققققققققققققققققمممممممممممممم

 159. داره با ابرووم بازی میشه .خدایا کمکم کن .میدونم گناه کارم ولی دوباره ازت کمک میخوام از زندگی نا امیدم نکن

 160. یه ابجی کوچیکتر از خودم دارم ازم دوره ولی ملکه قلبمه همیشه دوسش دارم خیلی دلتنگشم با ارزش ترین و بهترین ادم عمرمه خیلی دوسش دارم ولی هرروز بیادشم و دلتنگکش ستاره مارس کنار ماه بودلتنگشم کنار ماه بود خیلی دلم هواتو کرده خیلی
  نمیخام ازت دور باشم ولی مجبورمون کردن همیشه دوست دارم ابجی بو مشکی خودمی

 161. براش خیلی نوشتم امیدوارم یه روز بره همون جایی که همیشه میرفتیم حرفامو بخونه بفهمه هیچ وقت از یادم نمیره دلم میخا همه چیز مثل قبل بشه دوست دارم مارس

 162. تو رو خدا ÷یام های منم بزارین رو ÷یجتون یه نفر منتظر حرفای منه کسی که ارامش منه کسی که دوسش دارم خیلی اینجا نوشتم ولی الان که میام تا هیچکدومش رو تایید نکردیننیست

 163. خدایا اا خیلی دوسش دارم چرا نمیذارن کنارم باشه
  هر ثانیه زندگیم شده همیشه بهیادشم دوستش دارم هر روز ستاره ای که با هم مینشستیم نگاه میکردیم رو بیادش تنهایی نگاه میکنم ستاره ما کنار ماه بود خیلی دلم هوای ابجیکوچلوی خودمو کرده خیلی دوسش دارم هرروز میرم جایی که میشستیم صحبت میکردیم که شاید بیاد

 164. نظر میزارم چرا ثبت نمیشه تو رو خدا ثبتش کنید یکی اینجا هست که به حرفای من نیاز داره
  بزارید بفهمه منم دلتنگشم منم هنوز وجود دارم

 165. یک نفر نیست بپرسد از من

  که تو از پنجره ی عشق چه ها می خواهی؟

  صبح تا نیمه ی شب منتظری

  همه جا می نگری

  گاه با ماه سخن می گویی

  گاه با رهگذران،خبر گمشده ای می جویی

  راستی گمشده ات کیست؟

  کجاست؟

  صدفی در دریا است؟

  نوری از روزنه فرداهاست

  یا خدایی است که از روز ازل ناپیداست…

 166. سلام الهی قربونت برم خدا میدونه اندازه یه دنیا دلم برات تنگ شده هر روز اومدم اینجا ولی اصلا ازت خبری نبود خدا میدونه انقد ناراحت میشدم فکر میکردم فراموشم کردی راستی من اصلا نمیتونم وارد ایمیلت بشم چرا اون روزی که میخاستم ازت خداحافظی کنم جواب ندادی

 167. خیلی وقتها وقتی میخای برای عزیزترین کس زندگیت چیزی بنویسی
چیزی به فکرت نمیرسه

هرچی به مغزت فشار میاری بازم چیزی به ذهنت نمیاد

دوست داری براش بنویسی و تو اون نوشته بهش بگی چقدر دوستش داری

چقدر برات مهمه بودنش و ازینکه تونسته دل مهربونت رو بدست بیاره چقدر خوشحاله

ولی نمیتونی کلماتی پیدا کنی که بتونی همه اونچه تودلت هست رو بیرون بریزی

اینجاست که تو دو تا کلمه میتونی نامه ات رو تموم کنی

میدونی چیه ؟

دوستت دارم

دوستت دارم

دوستت دارم

دوستت دارم

 168. خدایا کمکم کن
  خداجونم دلم گرفته
  میخام فریاد بزنم
  تا شاید اروم بشم اما نه حالم خیلی بدتر از این حرفاس!
  خدایا امیدمو ناامید نکن
  خداجونم بهم استقامت بده
  خدا نذار انتظارم طولانی بشه
  خدایا بجز تو با هیشکی نمیتونم حرف بزنم تو پشت و پناهم باش دستتو از روی شونه هام برندار

 169. 
من هر روز و هر لحظه نگرانت می شوم که چه می کنی !؟

پنجره ی اتاقم را باز می کنم و فریاد می زنم

تنهاییت برای من …

غصه هایت برای من …

همه بغضها و اشکهایت برای من ..

بخند برایم بخند

آنقدر بلند

تا من هم بشنوم صدای خنده هایت را…

صدای همیشه خوب بودنت را

دلم برایت تنگ شده

دوستت دارم …

 170. 
انصاف نیست دنیا آن قدر کوچک باشد که آدم های تکراری را روزی هزار بار ببینی،
ولی
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

آن قدر بزرگ باشد که آن کس را که دلت می خواهد نبینی …

 171. 
معلم

ورقه ها را داد

همـه مـرا مسخـره کـردنــد

امــا بـاور کن درستـــ نـوشتــه بـودمــ

گفته بـود جـای خـالی را بـا کـلمه مـنـاسب پـر کـنــیـد

و مـن هـمه را نـوشتــم “تـ ـ ــ ــ ـ ــ ــ ـ ــ ـ ــ ــ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ــ ـو”

مـگـر نـه اینکــه اینـــ جـای خـالی هـا را فـقط تــو پــر مـی کنی؟

 172. خدایا خیلی دلم گرفته انقدر کرختم ک نمیتونم حرکت کنم دیگه حتی حالی واسه گریه کردن برام نمونده نمیدونم اصلاً چرا بدنیا اومدم که حالا اینجور سرگردونم خدایا کاش آخر زندگیم برسه دیگه خسته شدم از بس خواستمو بهم ندادی. آخه طاقتم اندازه داره اگه نباشم بهتره دیگه انقد درد تو دلم نمیمونه دیگه از بغض خفه نمیشم دیگه کسی نمیتونه تحقیرم کنه برام دعا کنید واسه خلاصیم واسه رهاییم واسه نفس کشیدنم واسه اینکه انقدر زجر نکشم خدا هم یکم دلش بحالم بسوزه نمیدونم تو این جسم نحیفم چی دیده که انقدر زجر کشم میکنه کی میشه رنگ خوشبختی رو ببینم کی میشه از ته دل با تمام وجود و از سر رضایت بگم الهی شکر خسته شدم از بس بدبختی اومد سرمو بجای گلایه گفتم شکرت دیگه دارم کم میارم… تو رو خدا خواهر و برادرهای خوبم برای دلم دعا کنید دعا کنید مشکلاتم زودتر حل بشه.

 173. خـــــدای مهربونم سلام،میدونم چن وقته بهت سرنزدم میدونم چن وقته فراموشت کردم ،خداجون میخوام واست از دلتنگیم بگم میدونم مثل همیشه سنگ صبــــــــــورمی،روزای تاریک زندگیـــــم خیلی درازه،مرد غمگیــــــــــن زمینم دله من داره توی غمهـــــــــــاداره خودشو بد میبازه کاش خدابرام بسازه..دیگه خستـــــــــــمـ،خستــــــه ازغمها وحسرت پنهانی وکسالتهای بدنی،دلم تاب این همه دردو اه و حسرتو اخه نداره ،چراخدا منو غمگیـــــــــــن افرید؟؟راه تلـــــــخ زندگیم دورو درازه .بدست بی وفـــــــاییها پارشدتاروپودم دیگه نمیخوام ثانیه ای باشم زنده ..خـــــــــــدا جانم میخواهم دراغوش ســـــــــــرد مـــــــــــــرگ ارام بگیرم

 174. خدایابالاخره نفهمیدم آدم خوبی ام یا آدم بدام
  وقتی آدمای خوشبختو میبینم حس میکنم اوناروخیلی دوس
  ت داری ومنوبخاطر گناهی که نمیدونم چیه تنبیهم میکنی
  نمیدونم چرااینقدردیربه خواسته هام میرسم
  خیلی دوست دارم دلیلشوبدونم که ایمانم هیچوقت سست نشه
  خدایابخاطرهمه معجزه هایی که توزندگیم به من نشون دادی تشکر میکنم
  خدایا میخوام بدونم اگه یک شوووووووووووووووووهرخوب ومهربون بهم بدی بازاحساس کمبودمیکنم
  دوست دارم به زودی زود برای خواهرم وخودم یکی ی شوهرررررررررررخوب وتوپ وایده ال بفرستی که خستگی اینهمه سال انتظاررواز روح وتنمون بزدایی ای خدا

 175. سسلام خدا جون دوستت دارم خیلی دلم گرفته بود اما با دیدن دردو دل دیگران حس کردم خدا باهامونه که اینجاییم و کمی اشک شادی به چشمم اومد. امیدوارم انقد آدمای ساده زیاد بشن که دیگه کسی پیدانشه بتونه دلشونو بشکنه و جهان پر خوبی بشه.من یه جورایی کمبود محبت دارم و با محبت کردن راضی میشم اما بعضی وقتا بی محبتی از کسایی میبینم که اندازه جونم دوستشون داشتم و محبت کردم بگذریم انقد دلم کوچیکه که داره میترکه واسه اینکه یه نفر که دوستش دارم و حالا رفته با کس دیگه،حتی حاظر نیست یک دقیه بام حرف بزنه درحالی که فقط میخوام بهش بگم دوسش دارم و آرزوی خوشی براش دارم. نمیدونم شرمنده اس،چشه…فقط د رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررردوست دارم بهش بگم بابا رفتی که رفتی من زنده ام حداقل به خاطر آدمیت قشنگ برو بذار باهات خدا حافظی بکنم آخه خوبی رو که با بدی نباید جوتاب بدی . بیخیال ههمتونو دوست دارم و مواظب خودتون باشید.

  1. سلام آقا فرشید متاسفانه کسی که آدمو تنها میزاره ومیره اصلا دروجودش احساس نیست که شکستن شما را درک کنه. اون فقط آدمی بادلی از سنگ

 176. سلام خدا جون دوستت دارم. خیلی دلم گرفته بود اما با دیدن دردودل دیگران حس کردم خدا باهامونه که اینجاییم و کمی اشک شادی به چشمم اومد.امیدوارم انقدر آدم های خوب و ساده زیاد بشن که دیگه کسی پیدا نشه بتونه دلشونو بشکنه و جهان پر از خوبی بشه. مواظب خودتون باشید گلها !

 177. سلام
  واقعا خوبه این سایت هست که ما دردامونو بگیم
  چقدر سخته که هی از خدا چیزیو بخای که همه دارنس و همه به اسونی به دستش میارن
  ولی من باید هی التماس کنم . هی التماس کنم اخرشم هیچی به هیچی
  واقعا متاسفم که خدا هعم این همه تبعیض قایل میشه ….خدایا تو واقعا نمیدونی درد من چیه؟
  نمیدونی ازت چی میخام؟
  خدایا چقدر دعا و نماز و نذر و نیاز
  خدایا فقط تو میدونی که چقدر خستم و چقدر بریدم
  خدایا دیگه نایی در بدن ندارم …تو که حال این روزامو میبینی
  خدایا تو رو به قرانت تو رو به ابوالفضل که باب الحوایجه حاجت منو بده
  خدایا داغونم

 178. سالم بر همه عزیزانی ی که در این وبلاگ هستند همه میگن ما مشکل داریم آیا اگه جای من بودید چه کار می کردید من ۲۴ سالمه هنوز دانشگاه تموم نکردم سربازی هم نرفتم ولی عاشق دختری شدم حالا بعد از مدت یک سال از عقدمون جدا شدیم آیا واقعا حق من بود که جدا شوم اول جوانی به جای اینکه شادی بیاد سراغم همش باید غصه بخورم آیا واقعا این حق من بود خواهشا کمکم کنید از بس که فکر کردم دیوانه شدم

 179. سلام من رضام رضایه تنهایه تنها میدونی چرا تنهام چون تقصیره خودمه میدونی مهرنوش دنیا مثل عجوزه ایست که هزار داماد دارد و هیچ یک از دامادهایش را به خانه زفاف نمی رساند مهرنوش جان من از خودم بدم میاد میدونی چر ا چون کثیفم چون نجسم روزی برایه خودم پیش خدا آبرویی داشتم فکر میکردم تمام دنیا بدند و از من پاکتر وجود نداره اما اشتباه همین جا بود من ندانسته در دامی افتادم که برای برگشتن له شدم آری مهرنوش جان فقط باید دل به خدا بست بنده خدا زیبایی ندارد محبت ندارد عشق فقط زمانی زیباست که فقط و فقط برای او یعنی خدا باشد آری خدا یک لحظه من رو به حاله خودم گذاشت تا بفهمم اگر در طول عمرم پاک زندگی کردم من نبودم بلکه خدا بود و زمانی که از من دور شد به اندازه تمام پاکیهام گناه کردم و لهمیدم که من هیچم هیچه هیچ فقط یک آشغاله بی مصرفم همین و بس پس گوش بده آره همه چیز تقصیره خوده ماست ما خودمون گم شدیم و فکر میکنیم که خدا مقصره خنده داره نه مهرنوش جان برام دعا کن من از همه تنهاترم چون در خودم گم شدم قلبم درد گرفت مهرنوش وقتی به گذشتم فکر میکنم مثل الان داغون میشم فکر کنم خیلی دردم گرفته باید برم فقط بدون خدا خیلی عشقه.

 180. وقتی از همه نا امید میشی و هیج راه نجاتی نداری یه حسی گوشه دلت میگه درست میشه نجاتت میدم نمیبینیش نمیدونی کیه ولی حسش میکنی،اون همونه که کمکت میکنه

 181. سلام
  خدایا دیروز منو یک قدم به آرزوم نزدیک تر کردی شبه لیلت الرغایب هم بود
  خدایا ولی امروز باز خبری نشد
  خبری نشد
  خدایا دلم روشنه……عهدی که با حضرت ابالفضل بستم پشتوانمه
  خدایا کمکم کن
  خواهش میکنم
  خدایا از من رو برنگردوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون
  خدایا تنهام نزار
  خدایا منم میخام خوب و پاک زندگی کنم
  خدایا تنهام نزار
  تنهام نزار
  تو رو خدا کسایی که میاین اینجا و اونقدر دلتون گرفته که و نا امیدین که ب اینجا پناه میارین برا منم دعا کنین
  تو رو به قران برا منم دعا کنین…
  میگن یه دست صدا نداره//////بیاین برا همدیگه دعا کنین….تا خدا هم به هممون کمک کنه
  هر کسی مشگلش برا خودش خیلی بزرگه……همدیگه رو فراموش نکنیم
  خدایا خودتم منو از یاد نبر……………..خدایا یه قدم دیگه مونده ها ………
  خدایا منو از دم پرتگاه بکشم کنار…خدایا تو خوب میدونی منظورم چیه…..خدایا ………..

  کمکم کن

  تنهام نزارررررررررررررر
  دوستت دارم

 182. حرفهای دوستان رو خوندم .
  من خودم نه نماز میخوندم و نه روزه میگرفتم . اما عشق زمینی منو به عشق الهی رسوند و درسته هنوز از خدا حاجتم رو نگرفتم ولی شکرگزاشم که منو به راه خودش هدایت کرد . ما در هر حال به خاطر داده هاش و نداده هاش شکرگزارش باشیم خدای رحمان همیشه برای بنده هاش بهترینهارو میخواد . مطمئن باشید اگه حاجمتون شرعی و حرام نباشه و از همه مهمتر به صلاحمون باشه حتما اجابت میشمه . متاسفانه ما بنده ها همیشه موقع گرفتاری به در خالق یکتا میریم . امید دارم همه دوستان در همه حال به یاد خدا باشن . خدا همیشه الرحم الراحمین هستش .کافیه با خلوص نیت و اعتقادصداش کنیم و مطمئن باشیم که حاجتمون رو از خدا میگیریم . این عمل باعث اجابت دعامون میشه . امید دارم همه دوستان حاجتشون رو از قاضی الحاجات بگیرن . انشالله

 183. خدایا دلم من گرفته از دست بنده هات از دست دخترا از بی معرفتیشون ازین که هر پسری ازشون هر چی بخواد انجام میدن تا کی به چه قیمتی چرا ایقد بد شدین چرا از گناه کردن نمیترسین چرا باید باهم فرق داشته باشیم .وقتی ی پسری رو دوست داری اما شرایط ازدواج نداره میگه صبر میکنیم اما این وسط دخترایی پیدا میشن نیازشو بر طرف میکنن اوناهم دیگه به فکر ازدواج نیستن .چرا من باید از گناه کردن بترسم اما تو اصلا بیمی نداشته باشی این قدرته تو داری؟ اسمش چی میشه گذاشت .وقتی دخترایی میبینم که چه گناهها که نمیکنن از خودم بدم میاد نمیدونم چی باعث میشه که اینجوری شن ادمایی نترسی هستن یا اینکه فکر میکنن اشتباه نمیکنن کاش می فهمیدم کاش یکیشون واسم می گفت چرا ترسی ندارن چرا دنبال اینکارا میرن .نمیگم من دختر خیلی خوبی هستم نه منم دوست دارم بعضی مواقع با ی پسر درد ودل کنم .اما نه دیگه…… من اگر دستم تو دست ی پسر بزارم میترسم میگم خدا دید شما چی چرا به این چیزا فکر نمیکنین ایمان ندارین مطمئنم دارین اما کاش میفهمیدم چرا بی خیالین چرا؟ من وقتی فکر کنم دخترای هم سن من چه کارا که نمیکنن دل میگیره .چرا کاری کردین همه پسرا به دخترا بدبین شن همش بگن هیچ دختر خوبی الان وجود نداره. اگر به این کارا خیلی علاقه داری ازدواج کن.تورو خدا ایقد بد نباشین بشین فکر کن ببین مشکلت کجاست این کارا افتخار نیست من که بنده خدا هستم صدام در امده خدایا قربونه صبرت برم……… شکرت که هنوز اونقدر بد نشدم که صدای کسی رو در بیارم همیشه مواظبم باش منو به حاله خودم نگذار.

 184. آنچنان دوستش دارم که گاهی از کناره چشمم سرازیر میکنم قسمتی ازخاطرش را
  وانقد دوستش دارم که بی هیچ دلیلی شب و روز ازجلوی چشمانم میگذرد
  یادش درون من نهفته نیست همیشه اشکاراست وجودش و گرمایش در قلبم تجلی میکند
  امید دارم که روزی من باشم واو
  او که تمام زندگی من است او وجود من است
  و میدانم او خنده ام را دوست میدارد به یادش با تمام عشق میخندم

 185. هرروز برایش مینویسم تا خیال نکند که از یادم رفته همیشه به من نزدیکی درقلب من انچنان جایت را محکم کرده ای که حتی با مردنم هم فراموش نخواهی شد دوستت دارم

 186. عازم یک سفرم،

  سفری دور به جایی نزدیک

  سفری از خود من تا به خودم،

  مدتی هست نگاهم

  به تماشای خداست

  و امیدم به خداوندی اوست.

  سلام ناامید که باشیم یعنی خداراهم نداریم
  پس شمارو به بزرگیش قسم ناامید نشین
  و فقط وفقط به خودش امید داشته باشین.

 187. سلام داداشی قربونت برم دلم بی اندازه برات تنگ شده الان تو ایمیلت بودم حرفامونو میخوندم انقد حرف دارم برات الان که دارم مینویسم برات هیچ کدومش یادم نمیاد بخدا یه لحظه هم نیست که بهت فکر نکنم این چند روزه دیگه بدجور بدجور دلم برات تنگ شده ،اون روز که تو سرکلاس بودی اومده بودم باهات درد دل کنم بابابزرگم شیراز بود دکترا گفته بودن حالش خیلی بده فقط دعا کنین الحمدلله الان خوب خوبه،دلم برات داره پرپر میزنه داداش علی جونم راستی من میخندم همیشه چون بهت قول دادم آبجیه و قولش مگه نه؟ووویی انخد میترکی نزدیک بود یادم بره روز مرد رو بهت تبریک بگم،روزت مبارک عاشقتم داداشی ،ووویی و دس تو نزدیک بود باز یادم بره‏ ‏: کاکا سگ دست سوسکی بو مشکی پا موری کلو حمیدوی تاجا بطاطه چچیری تاپو بشکه تانکر خرس شکمو خرس تپلو …. هو بزال یه نفس بگیرم بخیه اش رو هم بهت بگم…..کاکا سگ رو دو بار میگم چون خیلی کاکا سگی شیرپاکتی چاخالوی مخز نخودی اوفیشت دلم راحت شد بهت گفتم،مواظب خودت باش دوست دارم ستاره خودمونو یادت نره همیشه باهاش حرف بزنیا

 188. 
 من هر روز تو را در اسمان نگاه میکنم… باتو میشینم .. حرف میزنم گریه میکنم میخندم تو در قصر بزرگ ارزو های قلبم جاداری تک ستاره من


 189. خدایا دلم باز هم شکست
  نه تنها من بلکه کل خانوادم
  و توووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
  توووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

  مثل همیشه ساکت ساکت ساکت نشستی
  چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 190. سلام.خواهش می کنم برای من دعا کنید که خیلی محتاجم.خدا که جواب دعاهای منو نمی ده شاید شما در حقم دعا کنید براورده بشه. خیلی زندگی عذاب اوری رو دارم تحمل می کنم.دعا کنید به ارامش برسم.حتی اگر این ارامش با مرگ بدست بیاد.خسته شدم.خدا کمکم کن.خیلی بهت نیاز دارم.دلم خیلی گرفته خدا.تو را به حضرت ابوالفضل مشکلات زندگیمو برطرف کن.کمکم کن منم طعم خوشبختی و ارامش رو بچشم.التماست می کنم

 191. بوی الان که داشتم نظر قبلی رو میخوندم بهت گفته بودم حمیدو بوی و دس تو بس که میترکی

 192. خدا جونم ما باز هم یه قدم رفتیم جلو و این هم از لطف تو بووووووود

  خدا جونم مراقبم باش

  من خودمو به تو سپردم و نگران هیچی نیستم
  تنهام نزار

 193. سلام ب کی نمیدونم شاید ب خودم ک بفهمم یکی هست داره بهم فک میکنه اونم خودمم. ی روز ب دغدغه داشتم زندگیمو میکردم شایدم دغدغه داشتم اما حالیم نمیشد اما الان زیادی حالیمه.خدایا ارزش چیزای عزیز دورو برمو نمیدونم چرا اینجوریم میترسم نتونم اونجوریکه باید شادشون کنم اونوقت دارم واسه کسایی بال بال میزنم ک چاش برسه عین چی میفروشنم. بگم خااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااک تو سرم کم گفتم گناه دارن بخدا احمق بیشتر هواشونو داشته باش بیشتر از اینا بهت نیاز دارن همه بیخیالت میشن جز اوناییکه با تمام وجود دوست دارن چس بخاطر کسی یا چیزی ناراحتشون نکن اونا همه ی زندگیتن یکم بیشتر بهشون برس. خدا کمکم کن بهم دل بزرگتری بده تا بیشتر محبت کنم صبرمو بیشتر کن. خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ب همین اندازه میخوام داد بزنم تو سر خودم.

 194. قاصدک! شعرمراازبرکن،

بروآن گوشه ی باغ،

سمت آن نرگس مست وبخوان درگوشش وبگو

باورکن،

یک نفریادتو راد نمیبرد ازدل

 195. مهرنوش جون .منم خییییییییییییییییییییییییییییییلی دلم گرفته. ولی مطءنم خدا هوامونو داره . نا امید نبا ش چون نابودت میکنه. واست دعامیکنم واسم دعاکن.

 196. یه وقتایی هم چین دلم از خدا و حکمتاش میگیره که استغفرالله دلم میخواد برم یقه اش و بگیرم اصلا باباجون تو چیکار داری که به مصلحتم هست یا نیس اصلا چیکار داری که میخواد بشه یا خوب بشه . بابا همش با من . تو فقط حاجتم و بر اورده کن تو اوکی و بده اگه بد شد من خودم مقصر لام تا کام هیچی نمیگم
  اما ته دلم میگم …………………………….. خدایا راضی ام به رضای تو هر چی که تو مصلحت بدنی.

 197. 
سلام به عزیزی که چند روزه منتظرشم ولی نمیادقهره؟ نمی دونم. دلخوره ؟ نمی دونم.
اومدم اینجا بنویسم شاید گذری اومد خوند .می دونی چه موقع بغضت می گیره ؟ اون موقعی که طرفت کسی باشه که نمی تونی بهش بد بگی تا دلت خالی بشه وآخرش بگی آخیش راحت شدم.
اومدم بنویسم برا داداش علیم که بهش بگم همیشه به یادتم به یاد داداشی که جز خوبی چیزی ازش ندیدم به یاد کسی که همه آرزوشونه همچین داداشی داشته باشن بنویسم برای اونایی که بدونن داداشی من واقعا برام یه داداش خوب بود و هست تو روزایی که دلم گرفت از کسی ناراحت شدم میرفتم پیشش باهاش حرف میزدم تنهام نمیذاشت حرف دلمو راحت بهش میگفتم بهترین دوست و داداشی برامه تا حالا هیچ بدی ازش ندیدم درسته من آبجی بدی بودم خیلی اذیتش کردم ولی اون هیچی بهم نگفت درمقابل بدیام خوبی کرد ناراحت بودم کاری کرد که نباشم سنگ صبورم بود راز دلمو بهش گفتم باهاش خندیدم گریه کردم باهاش از خاطراتمون گفتم تنها کسیه که میتونم باهاش درد دل کنم میتونم راحت همه حرفامو بهش بگم به همه حرفام گوش میده تنها کسیه که هیچ وقت باهام قهر نکرده 
هیچ وقت نمیتونم خوبیاشو جبران کنم الانم هیچی نمیتونم بهش بگم جز اینکه بگم: دوست دارم داداشی


 198. سلامم به کسی که انقد مهتاج بودنش هستم که دلم بی یادش شبی رو اروم نمیگیره کسی که وجود منه کسی که میدونم توی قلبم اولین نفره بهترین و مهربون ترین … خیلی دوست دارم خیلی خیلی خیلی .. خوشحالم رفتی ایمیلمو خوندی فدات بشم همه اش به فکر بودم که چطوری برات درستش کنم که چطور بتونی دفتر خاطراتمون رو ببینی هر بار که وقت کنم با گوگل مپ میام دهتون رو میبنیم ولی نمیدونم کدومش خونه شماست محاله روزی ببگذره ومن دل تنگت نشم عاشقتم ابجی سمیه بومشکیه کچلوی زشتوی فرشته ملکه دست سوسکی پاموری کاکاسگ خودم …. انخد دوست دارم که نگو من همیشه میام این سایت رو میبنم گوشیم خراب شده بود دوووسست دارم عمری ووجودمی دلم ارزوی یه ثانیه با تو بودن رو داره

 199. کاش هیچ وقت جدایی نبود جدا نیستی از من ولی دوریم کاش دوری هم نبود دور نیستی نزدیکی چون در قلب منی ….. خاطره ای شیرینی خاطره هم نیستی یاد تو ام همیشه یاد و خاطره نیستی بزرگترین ارزوی منی شده ای رویاای رسیدن من دوستت دارم ناگفته نماند جان منی..
  روزی نیست که به بی تو باشم تو درکنار منی
  ابجی کشلویی علی انخد دوست دالم که نگو همیشه همیشه ملکه بزرگ قلب منی الان که اینو برات مینویسم انثد قلبم برات تند تند میزنه که نگو راستی کاکا شگ داداشی روی کلمه( مارس*)رو که اون بالا ابی هست میبنی؟ روش کلیک کن ببین چی برات دلست کلدم۳>

 200. خدایا دارم اتیش میگیرم

  خدایا کمکم کن…..خدایا فقط ابرووووووووم
  خدایا ابروووووووووووووم دسته خودته
  خدایا کمکم کن
  خدایا ابرومو حفظ کن
  خدایا به پدر و مادرم رحم کن
  خدایا تتتتتوووووووووبه
  توبه
  توبه

 201. دوستت دارم هیچ وقت فراموش نمیشی نمیدونم چرا هیچ جا شانس ندارم هیچ جا صدام به اونجا که باید برسه نمیرسه بی انصافیه
  هرچند نمیذارن ببینمش ولی همه اش شب و روزمه یه روز با عکسش حرف نزنم میمیرم نمیدننه چقد تو قلبم عزیزه نمیدونه
  میگه فراموشش کردم ولی وجودمه کی وجود خودشو فراموش میکنه بو مشک ترین ترترترین قلبمی دوست ارم

 202. نمیدونم چی بگم بخدا خیلی دوست اش دارم اون هم به زبون میگه دوست ات دارم اما نمیدونم راست میگنه فکر میکنم شاید دروغ بگه اما چرا چرا میخواد با احساسات ام بازی کنه چرا میخواد فریب بده خدایا دیونه شدم همین بهتره که جون منو بگیر خیلی درد دارم خیلی اما نمیتونم بهش بگم خدایا باور کن دوست اش دارم اگه با اون باشم همه درد ها و رنج ها قبول دارم فقط کافی من و به اون برسونی

 203. 

علی فکر نکردی من بدبخت با این قلب ضعیفم پس می افتم از خوشحالی،عین بچه ها بالا پایین میپرم من دیوونه رو بگو چه فکرای که نکردم منو می بخشی داداشی؟وای خدا ببین یادم رفت با داداشیم احوال پرسی کنم قربونت برم چطوری داداشی معذرت میخام فکر بد کردم داداشی خیلی دوست دارم خیلی خیلی

 204. آره زهره خانوم ما ابجی داداش واقعی هستیم اونم چه آبجی داداشی ،فقط نشد که باهاش باشم نشد انقد دلگیرم از این روزگار لعنتی نخواست باهاش باشم

 205. وووی قربونش اون قلبه مال منه خیلی هم قویه ابجی کچلوی خودم منم خیلی خوشحالم که همیشه به یادمی تازه امروز از اصفهان اومدم شیراز الان خیلی دل تنگتم و دوست دارم من امیدوارم خیلی محکم درس بخونی فدات من یه ابجی دکتر میخااامااا

 206. مرسی علی آقا جواب دادی.جای تعجب بود که اینقدر آبجیت دوست داری چون پسرا دل ندارن وقتی نوشته هاتو میخونم فکر میکنم زیادی اغراق می کنی.

 207. قربون داداشی خودم برم انقد ذوق کردم نمیدونم چی بنویسم یادته قبلاها اگه چند ثانیه دیرتر جواب پیامامو میدادی ناراحت میشدم ولی الان باید چند روز منتظر یه دونه نظر از طرفت باشم یه ماه هم شده

 208. می بینی داداشی چه به روزمون آوردن ،تو این مدت کلی اتفاق افتاد خیلی دلم میخاد باهات درد دل کنم کاش پیشم بودی داداشی

 209. حالا که رفته ای

ساعتها به این می اندیشم

که چرا زنده ام هنوز ؟

مگر نگفته بودم که بی تو می میرم؟

خدا یادش رفته است مرا بکشد

یا تو قرار است برگردی ؟؟

 210.  
لالایی ای عزیزکم جات اینجا خیلی خالیه.
صدای خنده های تو هنوز تو این حوالیه.
 
لالایی ای عزیزکم میباره چشم من برات.
الهی که تموم نشه صدای گرم خنده هات.
 
لالایی ای امید من حیف که نمیبینم تورو.
نبود تو مرگ منه از توی زندگیم نرو.
 
لالایی ای امید من بخواب فدای اون چشات.
هر چند که دوری از منو،نمیتونم باشم باهات.
 
لالایی نور چشم من صدات هنوز تو گوشمه.
ببین که بی تو این خونه برای من جهنمه.
 
لالایی نور چشم من میخوام که پیش من باشی.
تا آخرش پیشت باشم باز نذارم که تنها شی.
 
لالایی ای هستی من دلم برات پر میزنه.
فکر میکنم تو اومدی وقتی کسی در میزنه.
لالایی ای هستی من چه سوت و کوره لحظه هام.
انگار تمومی نداره شرشر بارون چشام.
 
لالایی پارهء تنم منتظرم تا که بیای.
با جون و دل قبول کنم وقتی ازم چیزی بخوای.
 
لالایی پارهء تنم بخواب که دنیا همینه.
همیشگی نیست انگاری هرکی با عشقش میشینه.
 
لالایی ای وجود من برات میجنگم شب و روز.
برای برگشتن تو خیلی امید دارم هنوز.
 
لالایی ای وجود من از راه دور میبوسمت.
دلت برام تنگ شده باز؟فدای اشک نم نمت.

 211. زهره خانوم من اغراق نمیکنم نمیدونی ابجی من چقد خوبه و مهربون من با هیچی عوضش نمیکنم
  ابجی کچلوی خودم روزهابب میشه دلم خیلی هواتو میکنه تو هرموقع خواستی اونجا که برات درست کردم درد دل کن من همه همه اش رو میخونم امروز رفتم خوندمش خیلی خوشحال شدم الان دارم میرم پارک ازادی همون جایی که اب طالبی گرفتم بهت ندادم هی تو میخاستی بکشیم بهدش توساندویچ گرفتی به من ندادی دلم برای همه اون روزا تنگه شاید روزی بشه که برگردم من هرشب اون روز رو از خدا میخام دیگه هیچ وقت منتظرت نمیزارم هر روز میام میخونم حرفاتو

 212. اره یادمه چقد هم قهل میکردی و اخم میکردی یادته یه شب از بس فضولی کردیم مامان دوتامون رو انداخت بیرون تو حیاط تو از گربه میترسیدی من تک تک لحظه ها تو ذهنمه مخز نخودی داداشی

 213. آخی یادش بخیر چه روزهای خوبی بود کاش برگردن اون روزها بهدشم مخز نخودی ختی کاکاسگ.راستی صبحی و خو راس وابیم دیم زبونم دلازتر وابیه جان جان جان مال بهضیا که کشلوهه

 214. داداشی هر موقع رفتی شیراز برو شاهچراغ باشه؟ایندفعه هم برو .دوست دارم داداش علی جونم بهت خوش بگذره بوووووی فخط جای من خالیه اونجا

 215. سلام بچه ها چی شمارو از هم جدا کرده.چند سالتونه چرا نمیتونین همدیگر ببینین ؟من خیلی کنجکاو شدم ابجی کوچولوی علی

 216. سلام.اینجا خیلی جالبه .میام اینجا آرومتر میشم چون همه مثل من هستید اما فکر کنم هیچ کدوم مثل من بدبخت نیستید/ از دست خدا خیلی ناراحتم.ما چهار خواهریم اما خدا به سه خواهر بزرگتر ازمن بیشتر توجه میکنه و فرق میذاره به اونا هوش عالی /بهترین شغل/ازدواج به موقع/بهترین همسر و زندگی آروم/بچه از هر دو جنس اونوقت من بیچاره…….. انگار اصلا از من بدش میاد صدامو نمی شنوه /منم باهاش قهر کردم دیگه پامو تو مسجد نمی ذارم /هیچی هم ازش نمی خوام…….فقط میخوام بمیرم

 217. به هر کی دل می بندم همه ترکم میکنن.۵ یا ۶ ساله شبای قدر سر نماز ی چیز ازش میخوام از من دریغ میکنه ولی مطمئنم اگه یکی از خواهرام فقط ی بار تو دلشون ازش بخوان تو ۳سوت حاجتشونو میده.به نظر شما این اسمش فرق گذاشتن نیست پس چیه؟؟؟؟؟؟ اونوقت میگن خدا عادله……..کو پس چرا من نمی بینم؟؟؟؟؟؟؟؟

 218. مهرنوش خانم منم هم سن شمامو ارزوی مرگ دارم.خیلی تنها شدم وقتی رفت خیلیم عشقم بخدا بیشتر شد کاش از اول فقط عاشق خدا میشدم تا بهم خیانت نکنه دروغ نگه
  فقط خدا

 219. خدا جون خیلی دلم گرفته نمیدونم تنگ شده یا چیز دیگشه. نمیدونم باید ناراحت باشم یا خوشحال از انتظار زیاد ب بی تفاوتی رسیدم میترسم نباشه میترسم اگه نخام باشه اونم بگه باشه نمیگم ولی حس میکنم خیلی دوسش دارم چرا اینجوریه چرا اصلاً حس خوبی ندارم کجای کارم می لنگه دیگه از تنهایی و انتظار و بدبختی و خستگی و آخر سر بازم چشم انتظاری خسته شدم خدا دیگه چقد، نمیخام بهش فشار بیارم ولی یکم ک باید ظرفیت داشته باشه آخه چرا هر جور ک دلت میخواد زندگیمو میچرخونی انگار سالهای ساله ک افسار زندگیمو ازم گرفتی چرا نمیزاری زندگیم پیش بره چرا تا میخواد پیش بره جلوشو میگیری بجای اینکه ی چیز بهتر بدی چنان گندی ب زندگیم میزنی ک هیچکی نمیتونه جمعش کنه. آقا تکلیفمو مشخص کن مگه تو خدا نیستی اگه قراره بمونه پس زودتر اگه ن بازم زودتر دیگه بریدم از اینهمه سر درگمی. اون بالا نشستی داری ب حال من قهقهه میزنی چقد بی انصافی.

 220. کاش ی چیزی بود حالمو بهتر میکرد وسط اینهمه تنهایی تنهاتر بشی خیلیه. چقد بده کسی نیست ک حرفاتو گوش کنه. فقط یکی هست ک دوس دارم همه چیمو بهش بگم اونم دلداریم بده ولی وقتی دهن باز می کنم … خدایا یا اونو اصلاح کن یا منو. میخای آخرش باهام چیکار کنی خدا؟ میدونی چقد سخته اینهمه منتظر موندن آخرشم ببینی سر جای اولتی و بخاطر چیزی ک داری جون میدی ارزش جون دادنو نداره و بقیه بهتر از ایناشو خیلی راحت بدست آوردن. دروغ میگن ک باد اورده رو باد میبره باید اقبالت بلند باشه اگه بدبخت بیچاره باشی خودتو بکشی بازم همون بدبخت بیچاره ای اما اگه شاه باشی اگه مزخرفترین ادم دنیاهم باشی بازم شاه میمونی چون خدا میخاد. هی گفتی حکمت حکمت آخه چقد چن سال چرا همش من کی تا حالا شده چیزیو راحت بهم بدی بزاری اب خوش از گلوم پایین بره. همش با خواهش و گریه زاری چیزای معمولی بهم دادی چرا اخه چرا آخه چطور میتونی دیگه دارم ایمانمو بهت از دست میدم خواهش میکنم بازی باهامو بس کن انقد ازارم نده منه خرم بندتم نمیخای پس بکش راحتم کن. مردم از این دنیای مزخرفت پیشکش خودت نخاستم.

 221. زهره خانوم اره ابجی واقعیمه ولی بر اثر یک حماقت از طرف من و زیراب زنی یه ادم نامردمن مجبورم ازش دور باشم نه میتونم ببینمش شاید سالی ماهی روزی دوباره بتونم برم پیشش من همیشه منتظر اون روزم وببخشید که دیر ج دادم چند روزی گوشیم خراب بود

 222. شاید روزی بی گناهی من اثبات بشه و بتونم برگردم ولی خدا بزرگه ماخ پشت ابر نمیمونه
  ووی دلم سی ابجی کچلومم تنگ وابیه نمیدونم چرا غیب شده

 223. نمیدونم چه حماقتی کردین ولی امیدوارم خیلی زود همو ببینید کاش همه خواهر و برادرا مثل شما بودن.

 224. سلاله ایقد زود شاکی نشو تو داری امتحان میشی پس صبر کن تا سر بلند شی زندگی خیلی از ادما مثل تو هست اما کاری نمیشه کرد جز صبر کردن منم زیاد خوشی تو زندگی ندارم ولی حاضرم از دستش بدم تا خوشی آخرت داشته باشم این دنیا ارزشی نداره که تو بخواهی از خدا گله کنی همه آدما سختی دارن تو این دنیا امدیم که با سختی ها مبارزه کنیم نیومدیم که همش خوش باشیم همیشه هم میگن خدا اونی رو که دوست داره بهش سختی میده پس دوست من صبر داشته باش همه چیز رو به خودش بسپار.

 225. زهره جون سلام. انقد صبر کردم ک نگو خیلی سخته تو تنهایی دست و پا بزنیو باز شکر کنی. الان چن سال شده باورت میشه دارم می بینم پدر و مادرم دارن ذره ذره آب میشن فقط بخاطر اینکه من ب یکی تعهد دادم انقد حرف از بقیه شنیدن ک جیگرم براشون کبابه هر کاری می کنیم نمیشه. وقتی میخام تمومش کنم بازم همه ی درها ب روم بسته میشه استخاره می گیرم میگه بیخیال شو خو آخه با انصاف تو بگو من چیکار کنم دیگه مغزم فلج شده. مانع خوشبختی بقیه ی اعضای خونوادمم شدم. انقد روم فشاره ک خدا هم نمیتونه انقدو تحمل کنه. هیچی از خودم ندارم تو این سن ک حتی بگم مستقلم بخودش قسم ب مرگش راضیم.

 226. سلاله حالتو درک میکنم
  ولی خدابزرگه بسیار سختی هست تو زندگی ولی هرچی بیشتر سختی میکشیم بزرگی خدا بیشتر معلوم میشه ادمای خوب وبزرگ بیشتر از همه زجر میکشن ولی کم نمیارن چون در عین دیدن سختی تنها راه وامیدشون خداست
  من یه پیشنهاد دارم برات اگه شرایطت اجازه میده برو پیش یه مشاوره خانواده که کار بلد باشه خیلی خیلی میتونهتو رفع مشکلت و تصمیم گیریت کمکت کنه

 227. سلام عزیزانمنم مثل بقیه آدمها دلم دریای از غمه اما با وجودت تمام مشکلات دارم در دریای غم تندتند پارو میزنم تا به امید روزی که به ساحل خوشبختی برسم .تمام عشق و امیدم به خداست.خدای مهربونم که میتونه حلال مشکلات من باشه.دوستان خیلی سخته که ۳سال منتظر کسی باشی که که عاشقشی و دوستش داری وقتی که از کوچه رد میشه صدای قدمهاشو بشنوی با چه اشتیاقی خودت را به درب حیاط برسانی اما او نداند که یکی پشت این درب بسته هست از وجود اوست که زنده مانده.چقدر سخته روزهایی که اون سرباز بود تک تک روزهاشو شمردن وبه انتظار نشستن تا وقتی که مرخصی بیایید.چقدر سخت بود از کسی که عاشقانه دوستش داشتی هیچ خبری نداشته باشی خیلی سخته . اما وقتی که روزهای سربازیش تموم شد واومد خونه چقدر خوشحال بودم که انگار دنیارابه من داده بودند .۴ماه منتظر لحظه ی بودم که زنگ درخونه رابزنن و به خواستگاری بیایند.اما نیامدند.تا اینکه بعد از چندماه خبر آوردند که امشب عقدکنون ش .خیلی برای من سخت گذشت .انگار دنیا روی سرم خراب شده بود. من که کاری نداشتم اون بود که با گفتار و رفتار و پیغامهای که به فامیل و داداشم کرده بود منو خبردار کرده بود و هرروز شعله عشق را در وجودم شعله ورتر کرد اما خودش عشقش را در من کشت.خدایا این رسمش که با عشق و احساس و آبرویی دختری جوان بازی کنن و تمام فامیل از ماجرای خواستن ما خبر داشتن.اکنون که دارم مطلبو مینویسم اشکهایم سرازیر شده وگریه میکنم. هرگز از او نمیگذرم که باعث شده من هر شب با گریه به خواب بروم.خددددددددددددددددداااااااااااااااااااااااااااااا کمککککککککککم کن

 228. تورو خدا ارومم کنید .نمیدونم چرا خدا بین ۵تا بچه همش منوامتحان میکنه همش یقه ی منو میگیره.باباهزارباربخداگفتم توکه میدونی من بیظرفیتم جنبشوندارم واسه چی امتحانم میکنی ؟بااین کارات میخای بزرگیتوثابت کنی؟بخودت قسم که میدونم بزرگی ولی کمتر منوامتحان کن.
  دوستان احساس میکنم که بین چهاردیواری گیر کردم که نه راه پس دارم نه راه پیش

 229. سلام آقای مارس من از اول تمام صحبتهای شما و آبجی کوجولوتونو مشاهده کردم و واقعا این همه عشق و این همه دوستی بین خواهر وبرادر عیر قابل باوره . شما که این همه عاشقانه همدیگرو دوست دارین خب سر چه موضوعی از همدیگر جدا شدید. شما بازم میتونین دونفری با هم زندگی کنین. توراخدا منو ببخشید که فضولی کردم خب از تمام مطالبی که اینجا دوستان نوشته بودن پیامهای شما و خواهرتون از همه زیباتر و غم انگیزتر بود

 230. خدایا بسه تحملم تموم شده.دیگه از پسش بر نمیام.بسه.صبرم تموم شده.اگه من مقصرم نشونم بده اگر من آدم بدم نشونم بده.خسته شدم از بس دروغ شنیدم. از بس تنها بودم .تحقیر شدم.زار زار اشک میریزم.نمیبینی اشکامو.دردمو نمیبینی.کجایی پس.خدایا بدجوری تنهام گذاشتی.انگار نه انگار من هستم.خدایا یه روز فقط یه روز نه یه ساعت بیا به حرفام گوش کن.خدایا بخدا هرقدرم که گناهکار بودم تاوانش رو دادم.خدایا میخوام داد بزنم.خدایااااااااااااااا کم اووردم.خیلی کم اووردم

 231. سلام
  بچه ها من ۳۲ سالمه و شغلم بانکیه
  یه خواستگار داشتم و تا پای ازدواجم رفتیم و روز قبل عقد یکی پیدا شده و تهمته اعتیاد به من زده

  تو رو قران شما بگید من باید چیکار کنم
  ؟
  ازدواجم به هم خورده
  ابروم رفته

  ای خخخدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددا

  1. سلام خدا جون خیلی مخلصتم وهمیشه تو انتظارم که بالاخره بهم نگاه میکنی واون زندگی که همیشه توانتظارشم به زودی زود بهم میدی
   خدایا اگه خوشبختم میکنه یه کاری کن زودتر بیاد
   خدایا هیچ وقتبه حال خودم رهام نکن

 232. بچه ها نظرات همتونو خوندم ولی بازم همون احساس مرگ تو وجودم اصلا مفهوم زندگی کردن و نمیفهمم روز ها میگذره و من همچنان گوشه ی اتاق افتادم از گرسنگی میمیرم ولی حاضر نیستم از جام تکون بخورم به زور خودمو میکشونم دیگه واقعا خسته شدم دیگه حتی اسم خستگی هم نمیشه روش گذاشت کمکم کنین دارم نابود میشم دارم دیوونه میشم تنها کارم شده خواب که همه چی و فراموش کنم دوباره فکر منو نگیره التماس دعا

 233. سلام به همه ی دوستان مخاطبم آقا مرتضی هست منم همین درد و دارم رابطم با خدا خیلی خوب بود طوری بودم که دیگران رو به خدا پرستی دعوت میکردم تشویق میکردم نماز بخونن البته دوستانم رو طی دلایلی که برام پیش اومد مثل اینکه عاشق شدم پسره با من رابطمون در حد سلام بود اما از تمام وجودم دوسش داشتم خیانتایی که اطرافیانم بهم کردن دروغ هایی که دوستان صمیمی هم بهم گفتن در مورد ارسلان داغونم کرد مرگ و با چشمای خودم دیدم بیمارستان بستری بودم دوهفته لاغر شده بودم رنگم شده بود زرد الان هر شب باید سرم وصل کنم بعد اتفاقات زیادی افتاد کتکایی که از دست مامانم خوردم اونم به خاطر ارسلان و… خیلی زیادن حوصله ندارم همشونو بگم به خاطر همین از خدا کمک خواستم ۳ساله از عاشقیم میگذره تو این ۳سال فقط ۱بار دیدمش وای دیگه اشکم داره در می یاد خداکمکم نکرد من خیلی بهش وابسته بودم خیلی دوسش داشتم اونو به عنوان دوستم میدیدم بعد دیگه حس کردم انگار ارزی براش ندارم اون براش مهم نیست چه بلایی سرم می خواد بیاد همه ی اینا تقصیر مادرم بود برام نفرین میکرد ایشالا تو زندگی خیر نبینی…. زتدگیم تباه شده هر روز آرزوی مرگ میکنم ولی کسی نیست کمکم کنه دیگه خستم شده به هیچ چیزو هیچ کس اعتقاد ندارم

 234. خدایا تنهام نزاررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

  خدایا کسی که تهمت میزنه و ابروی مردمو میبره خودت به سزای عملش برسووووووون

 235. خدایا من فقط تو رو دارم
  خدایا یکی بهم گفت از امداد های غیبیه خداوند غافل نشو
  خیلی حرف قشنگی زد….خدایا از امداد غیبیت منو بی نصیب نگردوووووون
  خدایا کمکم کن
  خدایا خواهش میکنم کن
  خدایا کمکم کن
  خدایا تنهام نگذاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار

 236. خدایاااااااااااااااا چرا همیشه باید حسرت به دل بمونم چرا هرچیزی رو که دوس دارم ازم میگیری ,خدایا دیگه واقعا تنها شدم از زندگی ناامید شدم از خودم زده شدم دوست دارم بمیرم چرا منو نمیبینی اخه تا کی باید اینجوری ادامه بدم دیگه واقعا برییدم

 237. بچه ها دلم خیل یگرفته خیلی تنهام خیلی وقتی مجرد بودم تنها بودم بین خونواده از نظر حسی خیلی تنها بودم فکر میکردم ازداج کنم دیگه تنها نیستم ولی همون اول ازدواج فهمیدم اشتباه فکر میکردم بعد هم همیشه توی زندگی از خدا خوااستم بعضی چیزای منفی رو بهم نده ولی دقیقا همونا نصیبم شده (به دریا رفته میداند مصیبتهای طوفان را)کسی معنی تنهایی حس میکنه که خودش تنهاست خدایا خیلی دلم گرفته هم از خودم هم از تو چرا وقتی صدات میکنم جواب نمیدی خدایا تو خداییوو ما بنده اگرچه خطاکاریم ولی غیر تو که کسیو نداریم کمکمون کن خدایا از تجربه تنهاییت برایم بگو این روزها سراپا گوشم.

 238. خدایا:منم دلم گرفته اونقدر که تمرکز ندارم و نمیدونم چی بر زبون بیارم تنها چیزی که الان رو زبون دارم اینه که خدایا:عاقبت بخیرمون کن تنهامون نذار که در این وادی تنهایی تنها تویی که دست تنها رو میگیری…نه بنده ی تو.

 239. khodaya mamnoooooooonam
  vaghean nemidunam chetoooori azat sepasgozari kunammmmmmmmmmmmmmmmmmmm
  khodaya manooo to aaghoshe khodet negah dar
  emroooz kheili aramesh dashtam
  in az lotfe tooooeeeee
  khodaya nemidunam chetooori tashakor kunam
  mamnooonam
  mamnoooonam
  mamnooooonam
  tanham nagzar

 240. خیلی دلم از این دنیا و آدماش گرفته…خیلی زیاد !!!
  اما به ی چیزی ایمان دارم اونم اینکه اگه خدا ی در رو به رومون بست،در مدت زمان کمی ۱۰۰ در رحمت و باز میکنه.
  من خیلی بنده بی انصافی هستم یک لحظه همه خوبیهای خدا رو فراموش کردم.
  اما امتحان کردم هر وقت از خدا دور شدم مشکلاتی سختی جلو پام قرار دادش تا با این مشکلات بهش نزدیک شم ،وقتی بهش نزدیک شدم و ازش کمک خواستم دست رد به سینم نزدش.خدا خیلی بخشنده هستش و مهربون.الانم تو وضعیتی سختی قرار دارم ولی بازم امیدم به خداست.دوستای گلم هیچ وقت از حدای خودتون دل گیر نشید

 241. وای یعنی ما ۳۱۳ با خودم ۳۱۴ یه چیزی بیشتر البته چون همه که نیمدن توسایت وای حالا اگه بریم توسایت جوکا خنده هیشگی یک نظرم نداده

 242. سلام
  منم خیلی دلم شکسته همین الانشم دارم گریه میکنم
  دیگه نایی برا زندگی کردن ندارم
  بردیم
  البته من به خدا امیدوارم و ازش میخوام زودتر کمکم کنه چون واقعا در جوانی

 243. در جوانی پیر شدم از درون پوسیده شدم
  خدایا اگه تو کمکمون نکنی پس ما به کی پناه ببریم خدایا مشکل همه رو حل کن منم بین اونا
  خدایا
  خدایا
  خدایا
  داغونم داغون فقط تو رو دارم
  تو بهتر حالو روزمو می بینی
  در یاب مرا

 244. khodaya motmaenam ke aberomo hefz mikuni vali khahesh mikunam in ezterabo azam begir
  khahesh mikunam
  ye kari kon aslan beheshon fekr nakunam
  khodaya aaaberomo hefz ko0n
  khahesh mikunam

 245. khodaya shokret k hamishe too har sharayete badi komakam kardi karaye badamo nadide gerefti ye forsate dobare behem dadi khoda joonam hishki ro too in donya nemitone komakam kone too k hamish too har sharayeti komakam kardi hajate delamo dadi b gholat aamal kardi khodaya ye bar dg faghat ye bar dg komakam kon k daneshgah ghabol sham mikham enghadar dars bekhonam enghad pooldar sham ta b hame komak konam b khodaeit ghasam rast migam komakam kon faghat too mitoni khodet gofti mara bekhan ….asheghetaaaaaaaam khoda kheily doset daram baz ghol bede behem…

  1. سلام .خدا دلم گرفته خیلیییییییی حتی خودمم اندازشو نمیدونم …خدا چرا امید میفرستی بعد ناامید میکنی ؟!
   اخه چرا اخدا با احساساتم بازی شد؟اره خدا اینقدر نقطه امید فرستادی بعد همش خراب کردی…چرا خدا….
   من که خیلییییییییی بهت امید داشتم…حتی تا دودقه قبل اینکه اون خبر بیاد و ناامبد بشم…اره خدا میخام تو دبم بگم نه شاید هنوز جواب اعرتاض بیاد..بعد میگم میترسم نه ی هو ناامید بشم وبدتر بشم….
   نمیدونم چیکار کنم درک این مشکل برام خیلی سخته هضمش ؟!چطور ؟
   الان احساس میکنم بزرگترین مشکل دارم که هیچکسی این مشکل نداره..خدایا تو قدمای بعدی زندگیم کمکم کن..
   این قدم که خوردم زمین…ولی قدمای دیگه کمکم کن باشه؟خدا؟

   منتظرم خداااااااااااااااااااااااااا باشه؟

 246. هر کی اومده این جا نوشته امید هست باید به خدا توکل کرد همه چی خوبه همه چی ارومه خدا همین جاست و از این حرفا ببخشیدا دهنش مثل من تو این دنیا سرویس نشده از همه طرف وقتی دنیات مثل من رنگش بشه سیاه وقتی بدونی دیگه ب اخر خط رسیدی اونم تو سن ۱۹ سالگی وقتی روزی صد هزار بار ب خود کشی فکر کنی وقتی میبینی چقد تحقیر شدی دیگه نمیگید امید باید داشت دوستای من خیلی بده خیلی بده وقتی صبح چشاتو باز میکنی و هنوز بیدار نشده ب خاطر بدبختیات اشک تو چشمات جمع میشه هیچکس حرفای من و جز کسی ک مثل من درک نمیکنه ما که داریم همین فردا پس فردا میریم اون دنیا ب احتمال ۹۰ درصدم تو جهنمم هستم.بای

 247. سلام به همون خدایی که به همه ما زندگی داده ویروزم ازمون میگیره منم از همه این دنیا نا امید شده بودم،به هیچ کس وهیچ چیزی امید نداشتم یقین پیدا کرده بودم که دیگه راه برگشتی ندارم.فقط روزامو میگذروندم تا اینکه یروز بطورخیلی اتفاقی روی دیوار یکی از ادارات شهرمون این ایه قران دیدم بعد ازخوندنش…نمیدونم چجوری بایدبگم انگاریه تحولی درونم ایجاد شد.چند روز فقط کارم این شده بود که از بعداز ظهر که اون اداره تعطیل میشد تا اخرای شب این ایه رومیخوندم.تا این که عاشق قرانش شدم فقط اون بود که بهم ارامش میداد.
  فقط اینو فهمیدم که نباید ناامید بود تا وقتی معبودی مهربون وبخشنده ای چون خالق یکتا داری
  دوستان باید بهش اعتماد کرد،باید باورش کرد تابهمون امید بده.
  خوشبخت و سربلند باشید
  ایه ۷۰از سوره شریفه فرقان
  إِلَّا مَن تَابَ وَآمَنَ وَعَمِلَ عَمَلًا صَالِحًا فَأُوْلَئِکَ یُبَدِّلُ اللَّهُ سَیِّئَاتِهِمْ حَسَنَاتٍ وَکَانَ اللَّهُ غَفُورًا رَّحِیمًا
  مگر کسانی که توبه کنند و ایمان آورند و کار شایسته انجام دهند که خدا بدی های آنان را به خوبی هاتبدیل می کند و خدا آمرزنده و صاحب رحمت است.

  ( کسانی که مرتکب گناه شرک، آدم کشی و زنا شده اند، در صورتی که به توبه، ایمان و عمل صالح روی آورند، از عذاب و کیفر دوچندان و خوار کننده آن گناهان در امان خواهند بود.)

 248. درود بیکران خدمت تمام دوستان سایت و درود خاص به آستانه مقدس حضرت عشق.
  شاعر می فرماید: یوسف که اندر چاه شدکام دل بدخواه شد/از چاه سوی جاه شد الصبر المفتاح الفرج. شاید شما عزیزان مثل من حقیر بسیار کم صبر باشید و دوست دارید تا خواسته ای از درگاه الوهیت دارید زود به شماعنایت شود اگر اینطور بود که دیگه ما چطور امتحان می شدیم پس باید با توکل بر خداوند منان و با نام الله نیاز و درخواست خود را فقط از او بخواهیم و به دست دیگری توقع نداشته باشیم .از حضرت دوست برای تک تک شما عزیزان و تمام مخلوقات آرزوی کامیابی و برآورده شدن آرزوهایتان به حق این شب های پربرکت دارم .التماس دعا.

  1. سلام زینب جان این دنیا گذراست ودو روز است ما ۱۰۰۰۰سا عمر نمکنیم وصبر ایوب هم نداریم شما را نمیدام .خدا حضرت ابراهیم یا یونس را یکبار امتحان کرد نه همیشه .نظرتان محترمه موفق باشید

 249. خداوندا…ای خداوند عزیز….بی نهایت سپاسگذارم….از رحمت بی کرانت
  و عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشقانه …دوستت دارم………….ای مهربان ترین مهربان………
  ای عزیزان …انشالله همتون شاد و پیروزی بشید و بمانید……………..

 250. نمیدونم چرا همیشه برعکس اون چیزی که دوست داریم میشه.دل واسه هرکی میسوزونیم بعدش به بدترین شکل ممکن دلمون رو میسوزونه…از این وضعیتم خسته شدم.هر چقدر تلاش میکنم مثل مردم بشم تا این قدر اذیت نشم نمیشه تازه وقتی هم که خودمو مثلشون میکنم باز اونا خودشون رو تغییر میدن.همیشه دیگرانو دل داری میدادم و به زندگی امیدوارشون میکردم ولی حالا خودم اوضاع اعصابم بدتر از همشون شده.ولی اینو میدونم که فقط خدا میمونه و تمام کسایی که ابراز همدردی میکن یه روز خواه ناخواه تنهامون میزارن.

 251. چــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه کنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 252. خدایا
  منم سمانه
  خدایا
  دلم خیلی گرفته
  ۱ بغضی تو گلومه
  ۱چیزی داره اذیتم میکنه
  ولی خودمم نمیدونم چیه؟
  خدایا چقد دلم میخواست ارشد قبول بشم.
  قبول شدم.
  امسال تموم میشه.
  حالا دوست دارم برم دکتری بخونم.
  میدونم اینم میرم.
  ولی خدایا چرا بازم دلم گرفته؟؟؟؟؟؟؟
  خدایا
  من تنهام
  خدایا توی بد موقعیتی هستم.
  چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  چرا؟؟؟؟؟؟؟؟//
  خدایا به من کمک کن از این مرحله هم بگذرم
  خدایا خیلی فکرهای آزار دهنده تو فکرمه
  خدایا همش با مامانم اینا دعوا میکنم
  اصلا از خودم متنفرم
  من تنهام
  خدایا بنده هات ۱ بار دلم رو شکستن
  می ترسم بازم اعتماد کنم
  خدایا خودت دیدی که چقد اسیب دیدم
  خدایا
  ببخشید که اینقد غر میزنم
  ولی این حرفام به کی بگم؟
  پیش کی درددل کنم
  خدایا
  کمک کن تحمل کن
  بهم قدرت بده که ۱ بار دیگه همون سمانه قوی بشم
  میدونم که من رو قوی و محکم آفریدی
  میدونم خدایا
  ولی…
  خدایا
  از خودم می ترسم
  خدایا از بنده هات می ترسم
  دلم میخواد یکی اینجا باشه من بپرسم اون بهم جواب بده
  بهم بگه این حسی که من تو این سن دارم طبیعیه یا نه؟
  اگه طبیعیه چیکار کنم که بتونم راحت تر ازش عبور کنم.
  خدایا چرا کسی درست جواب سوالای منو نمیده؟
  خدایا چرا نمیتونم جلوی بعضی از رفتارام رو که میدونم اشتباهه بگیرم؟
  خدایا من چم شده؟
  چرا دارم بیراهه میرم؟
  میدونم تا حدی این احساسام طبیعیه
  ولی
  ولی چرا نمیتونم درست احساسم و هیجانم رو جهت بدم؟
  خدایا سمانه چش شده؟
  خدایا
  من تنهام
  حتی از خودمم ناراحتم
  خدایا بهم کمک کن
  نمیخوام بیراهه برم
  نمیخوام تو زندگیم ۱ دفعه به خودم بیام ببینم کلی راه رو اشتباه رفتم
  ولی نمیخوام تو شک و تردید هم بمونم
  خدایا س م ا ن ه خیلی دلش گرفته
  احساس میکنم دارم کم میارم
  الان یکی از اون لحظاتیه تو زندگیم که یکی باید دستم بگیره بلندم کنه
  بقیه ش رو خودم میرم
  خدایا دستم بگیر
  یا کسی رو بفرست که دستم بگیره
  نذار اشتباه برم
  خدایا نذار بیراهه برم
  خدایا بازم مثل همیشه سمانه رو امانت میدم دست تو
  چون شک ندارم تو بهترین امانت داری
  خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
  من سمانه و دلش و احساسش رو و آرزوهاش رو امانت میدم دست تو
  بهش کمک کن
  از این مرحله بگذره
  تا بتونه بازهم مرافب خودش باشه.
  خدایا دلم میخوام بازم بنویسم
  خسته شدم
  ولی خالی نشدم
  بازم بغض دارم
  ولی …

 253. سلام
  بچه ها
  من دلم گرفته بود
  خیلی دلم گرفته بود
  تو صفحه گوگل نوشتم
  خدایا دل بنده ت گرفته
  که این صفحه باز شد
  شاید دیگه نتونم تو این صفحه بیام
  لطفا اگه خواستید مطلبی برای دل نوشته من بذارید
  به این آدرس ایمیل بزنید
  leila235@rocketmail.com
  مرسی

 254. Khodaya komakam kon kheili delam gerefte kheili eehsas badi saram chra bayad jazr keahidan oonaee o k dooseshoon dram bbinam khodaya komakam kon nazr faramooshet konam kheili daram daram azat door misham ………..

 255. منم دلم گرفته مخصوصا امشب تنها امیدم. ..تو رو خدا دعا کنید هجده سال انتظارم امشب به پایان برسه خدایا امیدم فقط به توست امشب انشاءالله همتون حاجت میگیرید منم در کنار شما

 256. خدایا این شک
  اضطراب و ترس و دلهره رو از من بگیر ….. خواهش میکنم …. خواهش مکنم
  خدایا دیگه هیچی از من نمونده ها
  خدایا کمکم کن
  خدایا این حال بدو از من بگیر////
  حالم خیلی بده

  خیلی بد
  خودت که میدونی…خودت که میبینی
  دیگه نیازی به گفتن نیست ..

 257. خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا فقط یک بار دیگه……………………………………………………………………………
  تو رو به باب الحوایج قسمت میدم

 258. دنبال یه جایی بودم که حرفامو بنویسم یه جایی که کسی منو نشناسه. یه جایی که از دردودل کردن خجالت نکشم، یه جایی که وقتی ناراحتیمو نشون میدم کسی نگه ای بابا تو دیگه چرا از تو بعیده. یه جایی که مجبور نباشم زوری بخندم یه جایی که همه از خدا و دلتنگیاشون بگن….
  خداجونم ممنونم ازت که هیچ وقت تنهام نذاشتی گرچه من خیلی وقتا یادم میره و فقط میتونم بگم شرمندتم. گله من از تو نیست خداجونم . از آدمای دو پایی که دوروبرممن. خودت شاهدی که همیشه سعی کردم سخت نگیرم ولی آدمیه دیگه حق داره یه جاهایی ببره و خسته بشه. دلی که نگیره دل نیست، اصن دل باس بگیره تا قدر خوشایشو بدونه بفهمه وگرنه نمیشه که همش خوشی اونوقت تکراری میشه. خداجوونم میدونم روم خیلی زیاد میدونم که خواسته هام زیاده ولی خودت بگو کیو جز تو دارم …ها…..که بهش بگم گوش کنه اصن غرغر کنم بهش.
  خداییش خواستم بگم خیلی مخلصتم بی زحمت اول دست مارو بگیر بعد این اطرافیانمونو به راه راست هدایت کن. خدایا میدونم همیشه خوبیمو میخوایو نیازی به تاکید نیست ولی دستمو ول نکن که داغووونم. فدامداااااااااااا
  بنده کوچیکو حقیرت.

 259. دلم خیلی گرفته از تمام ادما
  بابا که ندارم مامان خوبی هم ندارم که دلسوزم باشه خونوادمم یکی از یکی بدتر همشون با هم مشکل دارن.من موندم و تنهایی و بی کسی.یکی هم دوس داشتم که فکر کنم دروغگوترین ادم دنیا باشه.تمام زندگی من شده همین ۲۶ سالمه نه کسی رو دارم نه پولی فقط دلخوش کردم به اینکه دارم تو اوج بدبختی درس میخونم.واقعا چه فایده .به خدا که از خودش نامردتر کسی نیس چرا یه ذره به فکرمون نیس..من دارم آب میشم دیگه این دنیا رو نمیخوام……کاش یکی بود که فقط بهم گوش می داد و یه کم دوستم داشت همین

 260. تازگیا تصمیم گرفتم هرزه شم، دیگه اون ادمی که به خاطر خدا دست به هیچ کاری نمیزد نباشم،کاش روزایی که می تونستم با هزارتا پسر دوست باشم می شدم،حداقل شاید الان یکیشون همدممم بود. این همه سنگینی و متانت به چه دردم خورد یه کم هم از قیافه خوبم استفاده نکردم.دیگه نمیخوام خوب باشم اما الان واسه زندگی دیره خیلی تنهام

 261. ای خدا دلگیرم ازت ای زندگی سیرم ازت ازت بیزارم خدایا میشه من برگه مو بدم میدونم وقت تموم نشده ولی من دیگه خسته شدم

 262. ۳ماهه عزیزترین کسمو یه دونه خواهرمو از دست دادم دارم دیوونه میشم همش۲۳سال سن داشت واسم دعا کنید برم پیشش

 263. ابجی قشنگ من کجاست انقد دلم براش تنگ شده که دیشب بی اختیار حسابی گریه کردم کاش بیاد اینجا برام حرف بزنه من حرروز به یادشم کاش ژیشش بوئدم کاش

 264. خدایاچرا تا میام که جون بگیرم غم میاد تو دلم میشینه! خداجونم من که همیشه به توتوکل کردم مگه من چی ازت خواستم تواین دنیا! فقط خواستم که عشقمو ازم نگیری.تازه داشت همه چی آروم میشد اما دوباره یه غم بزرگتر رو دلم سنگینی میکنه داره از پادرم میاره.خدایا من که میدونم تومهربونی واسه درست شدن کارا یه گوشه نگاه توکافیه.توهم که میدونی من واون چقدهمدیگه رو دوس داریم تورو قران کمکم کن

 265. خدایا کجاست چیکارمیکنه؟دلم خیلی شور میزنه شاهچراغ رفتم حسم میگفت اونجاست تا غروب گشتم نبودیعنی نباید تاامروز خبری ازش میشد؟هرشب به یادش باید گریه کنم دلمو به اینده ای خوش کردم که روزی میبینمش خدایا اون روزو زودتر برسون

 266. خدا جون بازم منم خوب میشناسی منو انقد دلم گرفته ک نگو دلم هواشو کرده حضورشو میخام کاش الان بود میترسم ک عادت بشه نبودنش. میترسم خدااااااااااااااااااااااا دارم بالا میارم از این دنیایی ک ساختی با سرنوشتی ک برام رقم زدی.

 267. سلام خدا
  بچه هادلم خیلی گرفته شوهرم من روتوشهرغریب گذاشته وبامادرش رفته مسافرت حتی۱خبرازم نگرفته کارم فقط گریه شده توروبه آبروی زهراواسم دعاکنید.خداچرامن رونمیبینه.دعاکنین برگرده

 268. سلام من خیلی وقته از دست خدا ناراحتم چون باوجود اینکه همیشه اول وقت نمازمو میخونم همیشه تو همه کارم اول با توکل اون شروع کردم اما فقط یه خواهش ازش کردم که الان سه ساله هنوز توکف اینم که چرا خواستم براورده نشده ولی بازم دوستش دارم.

 269. Khoda jonam salam kheili emroz ghoseham yadam omade kasio nadaram k behesh bgam vase hamin omadam inja esme ghashngeto zadam o in safe baz shodo barat minevisam k man delam dishab kheili bad jor shekast khodet on bala bodio didi chera onaani k hamishe say kadam b hame ehteram bezaram hameye adamaro b ye cheshm didamo bara hamashon ehteram ghael bodam chera baghie ba bi hormati j mohabatamo midan in vaghean ghanon tabiate k j khobio ba badi bayad dad????????????????? are khoda vaghean baram soale???????? chera nemitonam sang basham chera enghad khodam baese ranjesh khodam misham ba karam khodaya behem sabr taghat bede ta betonam badiyaye azizanamo k dar hagham vaghen namardi mikonano hazm konam khodaya bman hichvaght dos nadaram nashokri konam chon har etefaghe badi k miofte to zendegim khodam baesesham to kheili chizaro neshonam midio sare raham gharar midi k man on entekhabo nakonam vali khodam koram o nemibinam khodaya mano bebakhsh kheili doset daraaaaaaaaaam kheili faghat toei k bandehato dos dari fagha khodeeeeet khodaye bozorrrrrrg o mehrabonaaaaaaam.dostdarat arezoot .

 270. سلام مهرنوش جان من مینا ۳۰ سالمه . منم مثل تو ٰ تو زندگیم احساس پوچی ونا امیدی میکنم به هر دری زدم اما هیچ دری باز نشده انگار پشت هیچ دری کسی وگوش شنوایی نیست که صدامو بشنوه . از نظر من بزرکترین دردٰ ٰ درد تنهایی وترس از این که در آینده چه اتفاقی میوفتس. منم نمیدونم باید چیکار کنم با هرکی درد و دل میکنم فقط میگن بخدا توکل کن درست میشه . منم میگم تو هم مثل من امیدت رو از خدا نبر انشاء الله درست میشه بهتره همو دعا کنیم.

 271. منم خیلی ذلم گرفته . خیلی تنهام . واقعا بدترین درد تنهایی و ترس از آینده ست . یکی رو دوس دارم ، داره با احساسم بازی می کنه . با هم شروع کردیم ولی از احساسم سوء استفاده کرد . داره آزارم میده ، نه میره (هر چند نبودنش سخته ) ، نه می مونه
  فقط منو بازی میده . آرامش از زندگی ام رفته . حس پوچی دارم .آخه واسه چی کار کنم ؟ زندگی کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!
  خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا کجایی ؟ فربونت برم کجایی؟؟؟؟ خیلی تنهام ؛ خیلی .
  خدا تنهام نذار . من آرامش میخوام . خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

 272. مهرنوش جونم سلام امیدوارم حالت خوب باشه بعدچندمدت گیرم افتادبه این صفحه وپستتوخوندم عزیزام برات ارزوی صبرمیکنم تنهاتونیستی که مشکل داری
  همه ی ماازیه طرف دردمیکشیم
  ایوازته دل وتمام وجودم میگم شک ندارم که بهترین بنده ی خدایی
  عزیزم میگن خداهرکسی روبیشتردوست داشته باشه بیشترذجرش میده
  خداروبایدشکرکنی که جای کسایی نیستی که پدرمادرن ندارن هزارتابیماری ودرددارند
  گیربعضی نامرداافتادن
  ابجی جون نمیخوام نصیحتت کنم
  من بدترازتوذجرمیکشم اماناامیدنیستم
  خداخیلی بزرگه
  اگه خواستی منوکامل بشناسی عضوفیس نماشو
  درقسمت جستجوی کاربران منوبااسمmano_tooدنبال کن
  مواظب خودت باش

 273. خدایا من باعث اذیت ی نفر میشم میددونم اون میخواد منو اروم کنه ولی درد من کسی نمیدونه…….
  خدا ا ا ا ا ا امید منو نا امید نکن..۸/۲۵ ببخشید…

 274. خدایا چرا ایمدم میکنی بعد نا امیدم میکنی دقیقه ۹۰چرا اخه؟
  جوابمو ندادی..اگه میخواستی ندی خب از اول میگفتی…..نه اینکه ی دنیا چراغ نور امید روشن کنی بعد ی هو خاموشش کنی.خداااااا

 275. خدایا….
  کاش میگفتی بیاخسته م کردی اینم چیزی که میخاستی خدایاراضیم به رضات امااین باراینوازم نگیردیگه نای شکست دیگه ذی ندارم وقتی سرراهم قرارش دادی پس بذارمال من شه

 276. هر روز میام سر میزنم ولی اثری ازش نیست ای خدا کجاست چیکار میکنه حالش خوبه؟ دلم پوکید به خدا

  1. 

عادت می کنم :
به داشتن چیزی و سپس نداشتنش !
به بودن کسی و سپس به نبودنش !
تنها عادت می کنم ، اما فراموش نه !


 277. خدایا خیلی بغض دارم خیلی….
  چقد بده که حتی نمیتونم بغضو خالی کنم. احساس خفگی دارم. از همه کارام موندم دست و دلم به هیچ کاری نمیره کلافه ام خیییلییییی

 278. سلام خیلی خنده دار وقتی نظراتم میخونی میبینی تمام دخترا گله دارن چون یکی تنهاشون گذاشته حالا درد پسرا رو نمیدونم. خب چرا با پسرا دوست میشین همتونم میدونین عشق وعاشقی تو این رابطه ها وجود ندارد هر وقت وقتش شد خودش میاد این دیگه التماس نداره پیله شدن نداره بعضی ها میگن خدا نامرده .یعنی عشق اینقدر ارزش داره که خدا رو نامرد خطا کنی.تمام این بدبختی ها رو خودتون به وجود اوردین همه آدما مث هم هستن چرا بعضی ها شادن بعضی ها هم مث شما چون خیلی سخت میگیرین دخترا که وقتی به عشقشون نمیرسن فکر میکنن دنیا به آخر رسیده نه جانم به عشقت نرسیدی مهم نیست بازم عاشق میشی ولی نباید خیلی سخت بگیری.این دنیا بی ارزش که تو نمیتونی با اونی که دلت میخواد باشی به نظرت ارزش داره که خودکشی کنی این حرفم به اونایی که به احتمال ۹۰ درصد میخوان خودکشی کنن.ما تو این دنیا امدیم که زندگی پاک و سالمی داشته باشیم چه تنها چه با عشقمون واسه آخرتمون توشه جمع کنیم نه گناه با هرزهگی مریم جون بچه ها همتون سالم هستین اما هیچ کدوم واسه سالم بودن خدا رو شکر نکردین فقط یاد گرفتین گله کنین ازش یکم فکر کنید چیزی از خدا بخواین که ارزش داشته باشه دوستان من.

 279. خذایا دفترمو که واسه خودمو خودت توش دردو دل میکردم گم کردم این قدر حالم بده که کارد بزنن خونم در نمیاد منتظرم زودتر بشه آخر هفته حتی برای مدت کوتاهی هم که هست از این جا برم احساس میکنم این دنیا از یه قفس برام تنگ تر شده خدایا نمیگم نمیتونم چون مشکلم در برابر مشکلات دیگران هیچه اما کمکم کن میدونم امتحانه ولی نمیدونم چرا وقته امتحان تموم نمیشه حداقل منی هم که برگم سفیده تحویل بدم راحت شم .

 280. خدا جون سلام . بازم من اومدم. خودت میدونی پرو تر از این حرفام که کم بیارم. دلمو یه خونه تکونیه حسابی کردم. میخوام از نو شروع کنم خودت یادم دادی هیچ وقت دیر نیست. پس با توکل به تو شروع میکنم . خیلیییییی مخلصیممممممم

 281. میدونی عزیزم
  تو اولین جوونی نیستی و آخریش هم نخواهی بود که این فکرارو میکنه/ و هیچ ربطی هم به پولدار بودن/باسواد بودن/ با ایمان بودن یا داشتن خانواده خوب نداره
  بنظر من فقط از خستگی های روحی و خواستهای بحق یا ناحق دلمون نشات میگیره که با باورهای درست و صبر نه تحمل بلکه صبر صبر صبر مسیر خودشرو پیدا میکنه
  خواهر گلم آروم باش و بخدا ایمان داشته باش و امیدوارانه با باوری محکم شروع به حرکت کن

 282. 
اگرخنده زلبهایم گریزد، اگراشک ز چشمانم بریزد، اگر شادی شود در من فراموش 
اگر غم با دلم گردد هم آغوش، گمان هرگز مبر نازنینم، که یادت در دلم گردیده خاموش‏(تقدیم به کسی که خودش میدونه‏)‏

 283. خیلی دلم تنگته.دلم واست نمونده.یعنی اینقد تنگه……
هر جا هستی خدا پشت و پناهت
دعای من هم بدرقه ی راهت
   خیلی دوست دارمممممممم.

 284. 
دستم بـه سمت تلفن میرود و باز می‌گردد
چون کودکی که به او گفته اند
”شیرینی روی میـز مال مهمان هاست”
.

 285. میدونی چیه خداجون خسته شدم از این که هی فکر کنم اما نشه دیگه دارم دیوانه میشم خدایا کمکم کن میترسم من از تو جدا شدم اما مثله بچه هایی که هرچی هم مامانشون بگه این کار خوبی نیست اون کار رو میکنن ولی اخر سر تنها اغوشی که براشون بازه همون اغوشه مادرشونه خدایا کمکم کن خدا جون کمکم کن من غلط کردم منو ببخش

 286. من خسته ام سیرم ازاین زندگی بی عرضه ام ترسوام اعتمادبنفس ندارم هرچی هم به خدا میگی جواب نمیده جالب تراینکه باهرکی حرف میزنی یامیخندن یا میکن درست میشه اول راهی بابالامذهبامن وقتی ۱۰۰سالم شدزندگی دیگه به چه دردم میخوره خب۲۳سال سن دارم ۱روزنشدباتمام وجودم بخندم کسیوکه دوسش داشتم طوری تحقیرم کردجوری تنهام گذاشت که۱۰۰۰بارخواستم خودکشی کنم جراتشونداشتم نفرین به انسانهای بیمعرفت نفرین به این زندگی من راه درمان خودموبلدم ولی نمیشه یاس وناامیدی ازمن قویتره هرشب اینقدگریه میکنمتااززورگریه خوابم ببره وازخدامیخوام که راحتم کنه اخه۱نون خوراضافه به چه دردش میخوره اونکه به من احتیاجی نداره مرگ بزرگترین آزادیه من تصمیم گرفتم یکم سیانورطهیه کنم شاید۱روزقدرتشوپیداکنم کلی مقاله کتاب و…خوندم همش کشکه تاخدانخوادنمیشه همش میگن امیدوارباش امیدوارباش امیدوارباش همش مزخرفه امیدوارزو کجابوده وقتی مدرک داشته باشی ولی مملکتت بی قانون باشه وقتی به چیزی احتیاج داری ولی هرچی زورمیزنی نمیشه وهزارتا مثل ایناکجای زندگی زیباست؟ها؟کسی میدونه؟یه کاریم میشه کردبری ژیش انسانهای بدبخترازخودت غمت یادت بره وای خدایا ازت ممنونم تویکی ازترانه های ناصرعبدالهی میگه به یکی دادی نونوایی بهیکی۱لقمه نون خداخداخداهرکسی توزندگیش مشکلی داره من نه پول میخوام نه ثروت نه ماشین هیچی فقط عشق خدارومیخوام گاهی اوقات خودموبغلم میکنم باگریه میگم ای کاش خداتوبغلم بودهروقت دلتون گرفت خداروتوآغوش بگیرید بااینکه زندگی مزخرفه مثمن بی هدف نشید

 287. هر ۶۰ ثانیه ای رو که با عصبانیت، ناراحتی و یا دیوانگی بگذرانی، از دست دادن یک دقیقه از خوشبختی است که دیگر به تو باز نمیگردد

 288. زندگی کوتاه است، قواعد را بشکن، سریع فراموش کن، به آرامی ببوس، واقعاً عاشق باش، بدون محدودیت بخند، و هیچ چیزی که باعث خنده ات میگردد را رد نکن

 289. سلام من۲۳سالمه و۵ساله که ازدواج کردم این۵سالو به اندازه ی ۵۰سال عذابم دادن همیشه تکیه گاهم اول خدابعدم بابام بعضی وقتام شوهرم …..همه ی حرفامو همیشه باخدامیگم چون میدونم همه رو میدونه وواقعا بهم ارامش میده خیلی دوستش دارم باتمام وجودم ……منم مثل شماها خیلی وقتاکم میارم وارزوی مرگ میکنم ولی اخرش بازم همه چی وهمه کس رو به خودش واگذارمیکنم……………………………….

 290. سلام ب همتون همیشه فکر میکردم باید یه غریبه پیدا کنم تا تموم حرفای دلم وبهش بگم بعدش بره که هیچ وقت نبینمش.قصه ی تلخ دل سپردن ب کسی که دارو ندارم وگرفت کسی که بویی از انسانیت نبرده بود من وتابی نهایت عاشق خودش کرد بهش خیلی وفادار بودم چیزی که تواین دوره زمونه بین زن وشوهرا پیدا نمیشه چه برسه دوست دختر پسرا هشت سال با هم دوست بودیم بعد هشت سال گفتم بیا خواستگاریم گفت ما ب درد هم نمیخوریم فقط با هم دوست باشیم تا یکیمون ازدواج کنه همین بهش گفتم خیلی نا مردی الان میگی بعد هشت سال گفت هرکی باهرکی دوست میشه قرار نیست بره بگیرش ازش جدا شدم کلی حرفای بد بهم زدو خوردم کرد ولی هرروز اس ام اس میده میگه برگرد.توگیجی این موضوع بودم که یکی از پسرای فامیل بهم ابراز علاقه کرد عشقی که من ب اون پسرهدیه میکردم اون هزار برابرش و ب من داره اما من دیگه نه دلی واسه عاشق شدن دارم نه امیدی ب زندگی تورخدا راهنماییم کنید.

  1. سلام سعیده خانم به عنوان برادرت ۱پیشنهادمیدم زندگی خیلی کوتاهه همین جریان برای منم پیش اومده فکن قراره ۲نفربمیرن تومیتونی جون یکیشونجات بدی یکیش عاشقته اونیکیش توعاشقشی کدامشونجات میدی؟خب معلومه اونیکه دوست داره چون اون حاظره بخاطرت خیلی کاراانجام بده ولی اونیکه دوسش داری شایدکس دیگرودوس داره اگه بشینی ای فرصتوازدس بدی مث من نابودمیشی پس بذاکسیکه دوست داره بیادتوزندگیت باورکن برات خوبه ارامشتوحفظ کن وباخداباش امیدوارم زندگی شادی داشته باشی

 291. هنوز هم بعد از این همه سال، چهره‌ی ویلان را از یاد نمی‌برم. در واقع، در طول سی سال گذشته، همیشـه روز اول مـاه کـه حقوق بازنشستگی را دریافت می‌کنم، به یاد ویلان می‌افتم …

  ویلان پتی اف، کارمند دبیرخانه‌ی اداره بود. از مال دنیا، جز حقوق اندک کارمندی هیچ عایدی دیگری نداشت. ویلان، اول ماه که حقوق می‌گرفت و جیبش پر می‌شد، شروع می‌کرد به حرف زدن …

  روز اول ماه و هنگامی‌که که از بانک به اداره برمی‌گشت، به‌راحتی می‌شد برآمدگی جیب سمت چپش را تشخیص داد که تمام حقوقش را در آن چپانده بود.

  ویلان از روزی که حقوق می‌گرفت تا روز پانزدهم ماه که پولش ته می‌کشید، نیمی از ماه سیگار برگ می‌کشید، نیمـی از مـاه مست بود و سرخوش…

  من یازده سال با ویلان هم‌کار بودم. بعدها شنیدم، او سی سال آزگار به همین نحو گذران روزگار کرده است. روز آخر کـه من از اداره منتقل می‌شدم، ویلان روی سکوی جلوی دبیرخانه نشسته بود و سیگار برگ می‌کشید. به سراغش رفتم تا از او خداحافظی کنم.

  کنارش نشستم و بعد از کلی حرف مفت زدن، عاقبت پرسیدم که چرا سعی نمی کند زندگی‌اش را سر و سامان بدهد تا از این وضع نجات پیدا کند؟

  هیچ وقت یادم نمی‌رود. همین که سوال را پرسیدم، به سمت من برگشت و با چهره‌ای متعجب، آن هم تعجبی طبیعی و اصیل پرسید: کدام وضع؟

  بهت زده شدم. همین‌طور که به او زل زده بودم، بدون این‌که حرکتی کنم، ادامه دادم:
  همین زندگی نصف اشرافی، نصف گدایی!!!
  ویلان با شنیدن این جمله، همان‌طور که زل زده بود به من، ادامه داد:
  تا حالا سیگار برگ اصل کشیدی؟
  گفتم: نه !
  گفت: تا حالا تاکسی دربست گرفتی؟
  گفتم: نه !
  گفت: تا حالا به یک کنسرت عالی رفتی؟
  گفتم: نه !
  گفت: تا حالا غذای فرانسوی خوردی؟
  گفتم نه
  گفت: تا حالا همه پولتو برای عشقت هدیه خریدی تا سورپرایزش کنی؟
  گفتم: نه !
  گفت: اصلا عاشق بودی؟
  گفتم: نه
  گفت: تا حالا یه هفته مسکو موندی خوش بگذرونی؟
  گفتم: نه !
  گفت: خاک بر سرت، تا حالا زندگی کردی؟
  با درماندگی گفتم: آره، …… نه، ….. نمی دونم !!!

  ویلان همین‌طور نگاهم می‌کرد. نگاهی تحقیرآمیز و سنگین ….

  حالا که خوب نگاهش می‌کردم، مردی جذاب بود و سالم. به خودم که آمدم، ویلان جلویم ایستاده بود و تاکسی رسیده بود. ویلان سیگار برگی تعارفم کرد و بعد جمله‌ای را گفت. جمله‌ای را گفت که مسیر زندگی‌ام را به کلی عوض کرد.

  ویلان پرسید: می‌دونی تا کی زنده‌ای؟
  جواب دادم: نه !
  ویلان گفت: پس سعی کن دست کم نصف ماه رو زندگی کنی

  هر ۶۰ ثانیه ای رو که با عصبانیت، ناراحتی و یا دیوانگی بگذرانی، از دست دادن یک دقیقه از خوشبختی است که دیگر به تو باز نمیگردد
  زندگی کوتاه است، قواعد را بشکن، سریع فراموش کن، به آرامی ببوس، واقعاً عاشق باش، بدون محدودیت بخند، و هیچ چیزی که باعث خنده ات میگردد را رد نکن

  امیدوارم همه انسانهای دل شکسته شادوسلامت باشن(jili5000)جلال

 292. سلام اقاجلال ازراهنماییت ممنونم اما زخم قلبم خیلی عمیقه چطوری جایه اون و بایکی دیگه پر کنم هنوز دوستش دارم هنوز به خودم امیدواری میدم که برمیگرده و میگه حرفام همه شوخی بود من بیست ویک سالمه نمیتونم با این قضییه کنار بیام تمام رویاهام و با اون ساخته بودم .چطوری به عشق خودم خیانت کنم ویکی دیگه و قبول کنم اون نخواستم من که اون ومیخوام.

 293. به جستجوی تو
  بردرگاه کوی تو می گریم
  در آستانه ی دریاوعلف
  به جستجوی تو درمعبربادها می گریم
  درچار راه فصول درچارچوب شکسته پنجره ای که آسمان ابرآلوده را
  قابی کهنه می گیرد
  به انتظار تصویر تو
  این دفتر خالی تاچند
  تاچند
  ورق خواهد خورد!
  جریان باد را پذیرفتن
  وعشق را
  که خواهد مرگ است
  وجاودانگی رازش را
  با تودر میان نهاد
  پس به هیِءت گنجی در آمدی
  بایسته باز انگیز گنجی از آن دست
  که تملک خاک و دیار آن را
  از این سان دلپذیر کرده است
  نامت سپیده دمی است
  که بر پیشانی آسمان می گذرد
  متبرک باد نام تو
  و ما همچنان دوره می کنیم
  شب و روز را
  هنز را

 294. به جستجوی تو
  بردرگاه کوی تو می گریم
  در آستانه ی دریاوعلف
  به جستجوی تو درمعبربادها می گریم
  درچار راه فصول درچارچوب شکسته پنجره ای که آسمان ابرآلوده را
  قابی کهنه می گیرد
  به انتظار تصویر تو
  این دفتر خالی تاچند
  تاچند
  ورق خواهد خورد!
  جریان باد را پذیرفتن
  وعشق را
  که خواهد مرگ است
  وجاودانگی رازش را
  با تودر میان نهاد
  پس به هیِءت گنجی در آمدی
  بایسته باز انگیز گنجی از آن دست
  که تملک خاک و دیار آن را
  از این سان دلپذیر کرده است
  نامت سپیده دمی است
  که بر پیشانی آسمان می گذرد
  متبرک باد نام تو
  و ما همچنان دوره می کنیم
  شب و روز را
  هنوز را

 295. اشک رازی ست
  لبخند رازی ست
  عشق رازی ست
  اشک آن شب لبخند عشقم بود
  قصه نیستم که بگویی
  نغمه نیستم که بخوانی
  صدا نیستم که بشنوی
  یا چیزی چنان که بینی
  یا چیزی چنان که بدانی
  من درد مشترکم مرا فریاد کن
  درخت با جنگل سخن می گوید
  علف با صحرا ستاره با کهکشان
  ومن با تو سخن می گویم
  نامت را به من بگو
  دستت را به من بده
  حرفت را به من بگو
  قلبت را به بده
  من ریشه تو را دریافته ام
  با لبانت برای همه لب ها سخن گفته ام
  ودست هایت با دستان من آشناست
  در خلوت روشن با تو گریستم
  برای خاطر زندگان
  ودر گورستان تاریک با تو خوانده ام
  زیباترین سرودها را
  زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند
  دستت را به من بده
  دست های تو با دست من آشناست
  ای دیر یافت با تو سخن می گویم
  بسان ابر که با توفان
  بسان ابر با صحرا
  بسان باران با دریا
  بسان پرنده که با بهار
  بسان درخت که با جنگل سخن می گوید
  زیرا که من
  ریشه تورا دریافته ام
  زیرا که صدای من با صدای تو آشناست

 296.  
ته قصه ی ما تلخه دوستت دار
م ولی میری آخــه این رفتن اجبـاره
 ازم چشماتو میگیری
با اینکه از همه دنیا بدونت دیگه سیرم
 من دلم میخواد دم رفتـن بخندی
 تا نمیرم من دارم این حرفا رو میگم
 خودم اشکام سرازیره بگـو راحت میری بی من
 بگو گریت نمیگیره
به این تقدیر بی انصاف تو رو با گریه پس دادم
 تو خوشبخت شی همین خوبه
 میسوزم اما دلشادم ته قصه ی ما تلخه
خداحافظ به تو گفتــن
 مثل تیره به قلب عاشق و خستم
همین که میری ازدنیـام دیگه خالی میشه دستم
 تنــم میلرزه از دوریت ولی تو قرص و محکم باش
میون خاطرات من اگه شـــد گاهی یکم باش
 ته قصه ی ما تلخه دوستت دارم
 ولی میری آخه این رفتن اجباره
 ازم چشماتو میگیری
ته قصه ی ما تلخه

  1. فدات بشم امروز جمله هاتو دیدم خدا بدونه چقد دلم برات تنگ شده انقد دوست دارم که هنوز که هنوزه میرم جاهای که با هم خاطره داریم من هیچ وقت فراموشت نمیکنم و از یادم نمیری و خیییییییییییییییییییییللللللللللللللللللللللللللیییییییییییییییییییییی دوست دارممممم

 297. بازم دلم گرفته تو این نم نم بارون/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////چشام خیره به نوره جراغ تو خیابون///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////خاطزات گذشته من و می کشه آسون

 298. میگن عشق انسانهارو قوی می کنه من و قوی که نکرد بلکه خوردم کرد.چرا عشق همیشه غم داره!چرا عاشق همیشه تنهاست

 299. من از خدا گله ای ندارم فقط یه سوال دارم
  میدونستی که میخواد تنهام بزاره پس چرا گذاشتی بیاد تو زندگیم

 300. سعیده خانم عشق مقدسه اماکسانی هستن اونودرک نمیکنن گاهی اوقات مجبوری برخلاف جریان رودخانه حرکت کنی پس به خدااعتمادکن درسته ضربه خوردی ولی به این فکرکن که خداخواسته انسان هاروبهتربشناسی فکرگذشته نباش شایدایینده ای بهترداشته باشی
  یادخداتنهاارامشی هستش که میتونی توزندگیت بهش تکیه کنیسعی کن باخدارفیق باشی وتنهاهمزبونت خداباشه
  پروازآدموخسته میکنه ولی برای رسیدن به مقصدبایدتحمل کرد
  عشق=آتش

 301. سعیده خانم اگه بخوای پای عشقت بمونی بایدمث من تنهایی روتحمل کنی میدونم سخته ولی اگه خودت نخوای برای همیشه مجبوری که شباروبه زورگریه کردن بخوابی من این دردو کشیدم خودتو نابودنکن

  1. سلام دوست خوبم ممنون بابت تموم حرفای زیبات اگه دیر تشکر کردم ببخشید واسه اینکه دانشگاه بودم
   چیزی که خیلی دلم و میسوزونه این که اشناست و بعضی وقتا میبینمش وقرار یه روزی منم جز دعوتیاش واسه عروسیش باشم چطوری طاقت بیارم

  2. میدونی چیه خیلی خوب بود خیلی دوستم داشت اما از وقتی رفت دانشگاه همه چیز عوض شد اولش گفت دوست باشیم من احمقم گفتم انقدر عشق به پاش میریزم که خودش نظرش عوض میشه اما دیدم خیلی ببخشید عوضی تراز این حرفا شده عشقم ورو حساب احمق بودن گذاشت و پیش خودش گفت اینکه خیلی دوستم داره حتما همه کاری واسم انجام میده کم کم بحث و واسه رابطه ی بد باز کرد منم تو خونواده ی با اصل ونصبی بزرگ شدم وقتی دست رد به سینش زدم شروع کرد به عذاب دادنم انقدر اذیتم کرد که با تمام عشقم کشیدم کنار حالا ذارم میسوزم ومیسازم شخصیت من وخورد کرد
   بعضی دخترا کاری کردن که پسرا دیگه مارو به چشم ابزار نگاه میکنن

   1. ازکودک فال فروشی پرسیدند چه میکنی
    گفت از حماقت انسانها تکه نانی برای خود در می آورم
    گفتند چرا حماقت!!!!!!!
    گفت آنها از منی که در امروز خود مانده ام فردایشان را میخواهند

 302. خدا جون دیگه نمیدونم چه کار کنم گیجم
  خدایا تو اگه بخوای اگه همه دنیا هم نخوان میشه ولی اگه تو نخوای اگه کل آدما رو بسیج کنی واسه شدنش نمیشه خدایا کمکم کن که راضی باشم به رضای تو.

 303. خیلی خوشحال بودم که بهم پیام دادی فدات شم نه خیال کنی سرد شدماا یا فراموشت کردم آخه یه نفر حقه باز باهات دشمنه ترسیدم اون باشه و برات بد باشم هیچ وقت هیچ وقت گرمای دوس داشتنت سرد نمیشه

 304. سلام میدونم چی میگی الان احساس پوچی میکنی نبایدباشرایطی که برات پیش اومده بجنگی سعی نکن موانعوازسر راهت برداری بایدازشون به عنوان سکواستفاده کنی تونمیتونی نظرشو عوض کنی وقتی عاشق یکی میشی اگه طرف واقعاخاطرتو بخوادهرکاری برات انجام میده ولی اگه برعکس باشه هرکاری میکنه تاازت جداشه من نمیتونم تورودرک کنم توهم نمیتونی من یاانسانهای دیگرودرک کنیزندگی اروم عاشقانه داشتن پردردسره حالا یکی کمکت میکنه وازهمه مهم ترتااخرکنارت میمونه تابه هدفت برسی یکی هم زخم به زندگیت میزنه میدونم حتی دیگه دوست نداری حرف بزنی سکوتوبیشتردوسداری پس صبورباش تواین شبای عزیز ازخدابخوابهت کمک کنه تابتونی فراموشش کنی ازخدانخواکه دوباره برگرده هروقت توزندگیت چیزی برات مهم بودودوسش داشتی واگه روزی ازدست دادیش سعی کن اونوبیشترازقبل احساسش کنی گاهی اوقات خدادوسداره سربه سربنده هاش بذاره یایه کوچولواذیتشون کنه شایدم بخوادبهت چیزی بده که باارزشترازعشقته راستی اگه عروسیشم دعوت کردحتما برو نری فکرای بیخودمیکنه روزگارهرروزدرحال تغییرکردنه به اونایی بیاندیش که وضعشون خیلی بدترازتوهستش به مکانهایی بروکه ببینی سختی زندگیروبهت کمک میکنه اسده باشی

 305. سلام من خانه به دوشم غم سیل اب ندارم اگه به کسی خوبی کنی یادوسداشته باشی همه خنده رولباشون باشه باانسانهای دیگه هیچ فرقی نمیکنی فقط یکم قلبت بی ریاست من نمیگم قلبم بی ریاست شایدسیاه ترین قلب تودنیارو داشته باشم من روچندتاقانون زندگی میکنم وعاشق تنهایی هستم همه ادمارم دوسدارم حتی اگه ازم بیذارباشن قانون اول ازتنفرنسبت به دیگران دوری میکنم چون به خودم ضرر میزنه سعی میکنم به کسی دل نبندم چون ۱بارزندگیمو این جریان دل بستن بهم ریخته سوم تاحدامکان رولبام لبخندهست چون خنده دیگرانو شاداب میکنه توهم شادمیشی چهارممن ادم عصبی بودم الانم هستم ولی دارم کاری میکنم دیگه عصبی نشم چون وقتی عصبی میشی قدرت تصمیم گیریت پایین میادوحتی ممکنه دست به کارایی بزنی که اخرپشیمون شی پنجم ادمای امروزی زورالکی برای زندگی میزنن زندگی ساده داشتن وتوقع پایین باعث میشه اسوده خاطرباشی اخرش مردنه به قول شاعرخواجه درابریشم ومادرگلیم عاقبت ای دل ماهمه درگلیم پس چراحرص الکی بزنیم ششم گاهی اوقات بایدازحق خودت بگذری یابه قول بعضی ها بخشنده باشی برای تمام لحظات زندگیت خوبه وهمیشه بارامش بااطرافیانت حرف بزن وکم حرف با دوتاگوش داری ۱زبان یعنی۲باربشنوی۱بارحرف بزنی اینارونگفتم که فکرکنی همه چی تمومم یا قمپزدرمیکنم با تمام این حرفا منفکرمیکنم هیچی نیستم وبه هیچ دردی نمیخورم یه جمله یه جاخاندم نوشته بود۲چیزوهیچوت فراموش نکن خداومرگوولی من خداروفراموشکردم برعکس همیشه به فکرمردنم من به خودم نمیتونم کمک کنم ولی شایدبتونم همدردی باشم برای کسی که بخواددرداشو کنارمن جابذاره وهمیشه اروم باشه

 306. دوستان خدایی در کار نیست. من امیدم را به کلی از دست دادم. قبلنا می گفتم که برام دعا کنید. نمی خواد دعا کنید. خدایی نیست. اگر بود این همه انسان در دنیا با این خفت زندگی نمی کردن و با این همه بدبختی می میرن. به همین سادگی .

  1. چییییییییییی میگی؟خدا به این بزرگی……..
   من اگه داغووووووووون داغونم باشم همچین حرفی نمیزنم.خودم الان دلم گرفتس!اما بازم توکل به خدا.
   الا بذکرالله تطمئن القلوب.دستتو بذار رو قلبتو اینو۳بار تکرار کن.

 307. سلام داداش علی خوبی؟اینو مینویسم شایدیه روزی بخونی علی اون روزی که بهت پیام دادم فکر میکردم خوشحال بشی لحن حرف زدنت خیلی سرد بود دلم گرفت بهت گفتم دلم برات تنگ شده چیزی نگفتی بهت گفتم دوست دارم داداشی بازم چیزی نگفتی علی من اگه اینجا پیام نمیذارم عوضش زیاد میام به این سایت سر میزنم شاید برام پیام گذاشتی نمیدونستم یه روز برات کهنه میشم منو ببخش علی که این حرفا رو زدم دوست ندارم سربار کسی باشم الان احساس میکنم سربار زندگیتم قول میدم دیگه هیچ وقت مزاحمت نشم داداشی.برات آرزوی خوشبختی دارم مواظب خودت باش.‏*‏‏*‏‏*‏آشناهای غریب همیشه زیادند

آشناهایی که میایند و میروند

آشناهایی که برای ما آشنایند

ولی ما برای آنها…

نمیدانم واقعا چرا و چگونه میشود

که همه روزی

آشنای غریب میشوند

یکی هست ولی نیست

یکی نیست ولی هست

یکی میگوید هستم ولی نیست

یکی میگوید نیستم ولی هست

و در پایان همه بودنها و نبودنها

تازه متوجه میشوی

که:
یکی بود هیشکی نبود

این است دردی که درمانش را نمیدانند

و ما هم نمیدانیم

که آن یکی که هست کیست

و آن هیچکس کجاست

کاش میشد یافت

کاش میشد شکستنی نبود

کاش میشد زیر بار این همه بودن و نبودن

خرد نشد…..‏***

  1. الهی قربون ابجی کچلوووووی خودم برم فدات شم الهی بقران یه روز به یادت نباشم اون روز برام مثل مثل جهنم میمونه تو که نمیدونی چقد دل تنگتم و دوست دارم الان که این حرفات.خوندم اشک تو چشمام جمع شده مگه تو ملکه قلبم نیستی؟ مگه کلید قلبمو ندادم خودت گفتم تا همیشه تو قلبم زندانی هستی؟ بخدا اگه سرد برخورد کردم بخاطر مکر و حیله دشمناته ترسیدم اونا باشن والکی بخوان بهت تهمت بزنن و زندگیتو خراب کنن تو که نمیدونی هر روزم شدی نمیدونی بخدا خیلی بی انصافیه دلم تنگت هست خیلی دوست دارم ولی از همه چیز محرومم تو که نمیدونی چقد برام با ارزشی بخدا دلم گرفت بااین حرفات فکر میکردم دل به دل دل راه داره میفهمی چقد دلتنگتم چقد برام مهمی مگه میشه تو برای من غریبه باشی؟ این حرفو که زدی دلم میخاد بزنمت بگم تو ابجی کچلویی خودمی میفهمی؟

 308. سلام بچه ها به دعای همتون نیاز دارم برام دعا کنید پای آبروم در میونه دعا کنید که مشکلم حل بشه بخدا حقم نیست.التماس دعا

 309. ناامیدی تو نسل ما است چه باید کرد دنبال تقصیر گشتن مهم نیست و بی فایده است مهم این که راه چاره ای بیندیشیم و فکر آینده کنیم منم۲۱ سالمه گاهی اوقات نا امید
  همیشه از خدا خواستم اونقد بی نیازم کنه که چیز های کوچیک رو ازش نخوام
  به خدا گفتم کاری کنه که چیزای بزرگ رو بخوام
  اگه خوب فکر کنین تو زندگیمون رد پایی از خدا بوده
  در ضمن آقا علیرضا پسرفت و پیشرفت آدم به نماز قرآن خوندن نیس به مقدار تلاشی که می کنه به مقدار زحمتیه که می کشه

 310. بعضی از آیات هستند که وقتی اونا رو میخونم شرمنده ی خدا میشم مثل همین آیه ی”الیس الله بکاف عبده”(زمر آیه ۳۶)آیا خدا برای بندگانش کافی نیست؟

 311. 
” پروردگارا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم ،

شهامتی ده که تغییر دهم آنچه را که می توانم ،

و بینشی که تفاوت آن دو را بدانم  “

آمین یا رب العالمین

 312. ابجی مهربون خودم زیر همه حرفات جوابتو مینویسم ولی نمیخونیشون؟اگه دیدی یه مدت نبودم گوشی نداشتم گوشیم ساده بود تازه دو روز پیش گوشی خریدم دیگه هر روز میام اینجا به انتظارت تا بفهمی که داداش علی تغیر نمیکنه جونش رو هم بده ابجی بو مشکیشو فراموش نمیکنه؟کاکا سگ بطاطه بو مشکی دست سوسکی ملکه کچلوی بشکه خرس تپلوی خواب الوی زشتوی فرشته قشنگو پاموری دلت کتک کشیده؟مگه نمیدونی وجود داداشی هستی ؟ بشکنه دستم اگه سرد برخورد کرده باشم خیلی دوست دارم ولی دشمنایی داری که منتظرن بهت ضربه بزنن بازم میگم اون روز ترسیدم همون دشمنات باشن هنوز نقاشیاتو دارم هر روز نگاهت میکنم یه دل سیر نگاه میکنم یه دختر اخمو بود عکسشو فرستادی هر روز نگاهش میکنم و قربون و صدقه ات میرم کاش با قلبت اینا رو حس کنی

 313. منم ۲۲ سال دارم.الان هم گریه کردم چو دقیقا همین حال رو دارم.خیلی مشکلات دارم.همه ی کارام به هم ریخته.آرزوی مرگ کردم.نمی دونم.گفتم همین یه بار رو فقط همین یه بار رو به خدا اعتماد می کنم.اونطور که اون میگه میشم.ببینیم چی میشه.فقط یه بار

 314. از زندگی خستم بین دوستام تحقیر شدم خدایا ینی انقد خنگم خودم نمیدونستم.دیگه بریدم ی کمکی بهم کن از این مرحله سربلند بیرون بیام بابا یکم انصاف داشته باش میبینی ک چقدر خستم از این زندگی. اعصابم خررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررده

 315. خیلی دلم گرفته اینقدر که دوستدارم جایی باشم که بلند گریه کنم وکسی صدامونشنوه .همه رودارم اما احساس می کنم جز خداهیچ کیو ندارم خداجونم تنها می تونم به توپنا ه بیارم درزندگی هیچ چیز ارزش نگرانی ندارد وقتی رویایی مثل خداساکن قلب باشد

 316. سلام داداش علی بخدا معذرت میخام به خاطر حرفهام شرمنده ام بخدا منم یه روز نشده که بهت فکر نکرده باشم راستی یه چیزی یادت رفته بهم بگی اگه یادت نیاد باهات قهر میکنم راستی یه چیز دیگه ۲۳آبان کجا بودی؟

 317. راستی جدی گفتی که نامزد کردی؟از خودت بگو چیکار میکنی؟بخدا شرمنده ام که این جور فکر کردم در موردت

 318. سلام داداشی خوبی؟تو که گفتی هر روز به این سایت سر میزنی پس چی شد من از دیروز صبح پیام گذاشتم پس چرا جواب ندادی دیدی روز تولدم هم یادت رفت همه منو یادشون رفته

 319. آواز بی صدامو به یاد تو میخونم‏‏&تو میری و من اینجا بی تو تنها میمونم‏&صدای خسته ی من سکوتتو شکسته‏&منو ببخش عزیزم منم دلم شکسته‏&سیاهه روزگارم هیچی واسم قشنگ نیست&جز دیدن دوباره ات چیزی تو فکر من نیست‏&این آخرین ترانه اس به یاد تو نوشتم‏&از تو گله ندارم همینه سرنوشتم

 320. غمگینم,غمگین تر از همیشه
دلم میخواهد بروم,به جایی که تنهایی ام را به رخم نکشند

شاید خود من دلیل تنهاییم باشم

شاید لیاقت من چنین زندگی است

شاید دنیا جایی برای من ندارد

شاید . . .

نمیدانم,فقط دلم میخواهد بروم

ولی . . . کجا . . . !

میدانم . . . هیچ جا جایی برای من ندارد

 321. سلام بر ابجی کوچولوی خودم دیروزم اومدم ندیدم نظرتو عمرم من اره نامزد کردم جدی جدی گفتم عمرم. بهت بشکه تانکر رو نگفتم چون میدونم رژیم گرفتی وووووییی هزار دفعه قربونت برم من ۲۳ ابان خونه بودم جات خیلی خیلی خالی بود بهدشم من که ۹٫۹٫۱۳۷۳ رو هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت یادم نمیرهه دیروز کلی تولد برات گرفتماااااا تازه فیلم تولدی که برام درست کردی رو هر شب نگاهش میکنم انقد دوسش دارم که نگو تولدت خیییییلللللییییییی مبارررررک خیلی خیلی خیییییلییی خوشحالمممم و دلم برات تنگ شدههه عمر داداش علی هستی بو مشکیییی

 322. اول که قهر نه و قهل دومن چند تا قهل میکنی ؟ شیکال کنم اشنی کنی؟ من همه چیز تو ذهنمه بعدشم تو تنها نیستی همیشه تو دل من ملکه قلبمی کنارمی وجودممم

 323. خدایا اگه بره چی میشه تو دنیات یه بار که شده دنیا به کام ما بچرخه خدایا تو خودت صلاح بنده هاتو بهتر میدونی کمکم کن خدا نذار احساس کنم که تو نیستی نذار فک کنم که خودم باید کاری بکنم و بس خدایا کمکم کن که از هیچ کس جز خودت چیزیرو نخوام.

 324. بچه ها من یک مشکل دارم که اگه حل بشه میتونه خیلی چیزارو واسم عوض کنه من خیلی دعا کردم ولی شما هم واسم دعا کنید شاید خدا بیشتر به حرف شما کنه تا من شاید شما دل پاک تر باشین تا من تا حالا که هر چی خواستم بهم داده چه زود چه دیر.راستی اگرایت الکرسی رو همیشه بعد نماز بخونید هم ارامش میده هم ثواب خیلی خیلی زیادی داره توی دعا ها تونم موثره.امتحان کن محشره.دعا یادتون نره واسم.همتون و میسپرم به خدای عزیزم

 325. ببین منم دقیقا وشاید خیلییییییییییییییی شرایط بدتری از تو دارم.تازه ۲۵ سالمه.
  ولییییییی تنها بخدا امید دارم.نظرات بعضی از دوستان رو خوندم.نتونستم همه رو بخونم سرسری خوندم ولی منم در اوج نا امیدی بودم ولی نظرات بعضی دوستان منو یکم امیدوار کرد.
  واسه منم خیلییییییییییییییی دعا کنید دوستان.

 326. 

دلـم عـجیب تـنگ شُده بـرای تمام لحظه هـایی که دلـت عـجیب بـرایـم تنگ می شُد …!

 327. خدایا پشت حصار تکرار خطاهایم بنویس : جوانی ……
  خدایا نا امیدم نکن خیلی خسته شدم از تکرار روزها …………..

 328. سلام خوبین من ی ماه دیگه کنکور دارم خیلی میترسم خوندم ولی باز فک میکنم هیچی بلد نیستم تورو خدا برام دعا کنین

 329. سلام تو رو به خدا برام دعا کنید. نه کسی رو دارم باهاش حرف بزنم و نه رمقی دارم که ادامه بدم. بخدا اگه خودکشی حرام نبود این کار رو می کردم.دیگه هیچکس رو بجز یه همدم نمی خوام. از بین شما هر کی دوست داره برام دعا کنه. خیلی داغونم خیلی خیلی داغونم

 330. سلام سیمین جون حالا خوبه تو خوندی من که اصلا نشد بخونم واسم ی مشکلی پیش امد نشد دیگه منم به دعای همتون نیاز دارم.

 331. هر وقت دلتون گرفت وضو بگیرید دورکعت نماز بخونید و بعدش یه دعا بخونیدو تامیتونید باخدا دردو دل کنید هر ذکری به ذهنتون میرسه بگین تا آروم شین و الودگی ها ازدلتون بره باور کنید جواب میده بعدم یه نذر قرائت قران کنید

 332. خدایاوقتی میام مطالب بندهاتومیخونم خیلی دلم میشکنه ازاین حرفامیشکنه که این حرفارودرباره تومیگن مابندهاتواین دنیاغریبیم وجزخداکسیونداریم پس چراباحرفامون دل خدارومیشکنیم ماخداروداریم ولی خداکیوداره فکرشوبکن وقتی خدادلش بگیره باکی دردودل میکنه

 333. خدایاوقتی میام حرفای بندهاتومیخونم خیلی دلم ازاین نوشته هامیشکنه که این حرفارودرباره تومیگن مابندهاتواین دنیاغریبیم وجزخداکسیونداریم پس چراباحرفامون دل خدارومیشکنیم ماخداروداریم ولی خداکیوداره فکرشوبکن وقتی خدادلش بگیره باکی دردودل میکنه

 334. من عاشقشم و لی ااااااااااااااااااااون رفت.توروخدا دعاکنیدبرگرده .خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی دووووووووووووووووووووووووووووووست دارم m.l

 335. خیلی دوووووووست دارم د لم براش یذره شده.بهم کمک کنید چطوری فراموشش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 336. درود …. من هم تنها هستم …. و دچار روزمره گی روزها … از خودم گذشتم … و تنها یه آرزو دارم خوشبختی فرزندم ….

 337. بچه ها فقط به این فکر کنین که بین اون همه نطفه یا اسپرم شما انتخاب شدین یعنی چی؟یه خرده فکر کنین؟………..
  مهرنوش جان خدا به تو هستی بخشیده یعنی تو لایق زندگی کردن هستی،پس زندگی خودتو با افکار منفی خراب نکن.هیچ انسانی بی غم وغصه نیست. شک نکن.الان تو این دنیا چندین هزار آدم با بیماری وفقر وگرسنگی و هزار مشکل دارن دست وپنجه نرم میکنن.به این فکر کن که فقط برای کمال و رشد وبالندگی خلق شدی. خدا همیشه دوست داره همیشه ی همیشه.

 338. سلام امشب دلم خیلی گرفنه بغضم ترکید و به خدا گفتم خدایا اگه ما بنده ها خواسته هامونو به تو نگیم از تو نخوایم پس از کی بخوایم.خدایا قربونت برم یه کم هوای مارو هم داشته باش مثل همیشه کمک کن که از این مشکل هم بگذرم خدایا خسته درموندم تنهام نذار که تو تنها تکیه گاهمی

 339. سلام بچه هامنم هنوز ک هنوز ناراحتم ولی دارم از هر روشی استفاده میکنم که خودم وخوشحال نشون بدم همه ماها میدونیم که خدا همیشه هست پیشمون پس نگیم چرا؟ بگیم خدایا تو که صلاح بد بندهاتا نمیخوای پس بهت ایمان داریم راضی هستیم به رضایی تو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟سعی کنیم خودمونم از استرس و ناراحتی دور کنیم به خدا دوستی با پسرو دختر به درد نمیخوره بیاین درس بخونیم و کار کنیم خودمونا با اینا سرگرم کنیم تا خدا کمکمون کنه
  خداحافظ

 340. ببینید مهسا خانم و زهره خانم
  بنده درس هم می خونم و کار هم می کنم و خدا همیشه کمکم می کنه ولی نمی دونم دلم چرا می خواد بمیرم نمی دونم
  وقتی من تو این سن و سال دلم می خواد بمیرم پس اگه زنده بمونم وای به حالم در دوران میانسالی و پیری
  من هر روز و هر شب آرزوی مرگ می کنم و مییییی دونم یه روزی هم میمیرم شما حرفات درسته ولی از نظر بنده تو این دنیا هچ چی منو خوشحال نمی کنه به جز خدا

   1. nazanin chera chera in ghadr ghamgini o ghadre khodetoo nemidooni
    منم مثل توام. تنهای تنها
    ba motaleh ketabhaye khoob music chess ye tori tanhayee ra faramoosh mikoni

 341. تو شرایطی که به خدا نیاز داشتم تنهام گذاشت اونم کی منو که به خاطر ایمانم مورد تمسخر خیلی ها قرار گرفتم اما پا پس نکشیدم ازش دلخورم تازگی به این نتیجه رسیدم که دوستم نداره عشق یک طرفه هم که فایده نداره از تمام کسانی که این نوشته رو می خونن خواهش دارم که برای مرگ من دعا کنن چون زندگی من چیزی جز عذاب نیست.

  1. امیر عزیز اگه واقعا” خدا رو دوست داری و بهش اعتقاد داری باید پای عشقش هم وایسی نه اینکه فقط رفیق خوشیهاباشی…شاید داره امتحانت میکنه. سعی کن تو این امتحان سربلند بیای بیرون.تازه باور کن امتحان سخت مال شاگرد خوبهاس. اینو شنیدی که:
   هر که در این بزم مقرب تر است
   جام بلا بیشترش میدهند
   تو هنوز راه زیادی در پیش دای. میدونی امید به خدا یکی از بهترین راهای نیایشه و هر لبخندی که بهش میزنی یک جور سپاس و شکره؟ و ناامیدی هم یک جور قهره… آدم که با کسی که دوستش داره که قهر نمیکنه..آره؟
   من هم هزاران مشکل دارم ۵ ساله که منتظر یک چیزی هستم و هی خودم رو آروم میکنم..اما من فک کنم هر کی بیشتر عاشق خدا باشه بیشتر هم بهش توکل میکنه و صبر میکنه. من میگم صبر میکنم تا ببینم چی میخواهد و چی عشقش کشیده.
   به عبارتی ”
   حلقه ای بر گردنم افکنده دوست
   می برد هر جا که خاطر خواه اوست.
   عزیز شاد باشی و امیدوار

 342. اقا امیر ما دیونه نیستیم که واسه مرگ ی بنده خدا دعا کنیم کلآ خنده دار ی پسر ۱۵ ساله آرزوی مرگ داره بابا یکم ظرفیت داشته باش

 343. خدایا نمیدونم چرا اینروزا اینقد داغونم خدایا اگه ی ذره برات ارزش دارم دعامو مستجاب کن خدایا التماست میکنم خدایا دیگه واقعا تحمل ندارم کمکم کن خدایا کمکم کن خدایا کمکم کن….

 344. من یه عاشقم… اما یه عاشق تنها… خیلی تنها… خیلی سخته تنهایی اما سخت تر از اون اینه که در عین تنهایی *عاشق* باشی…

 345. داستان این خواهر برادر و خوندم خیلی عجیب و جالبه که خواهر برادری اینقدر همدیگرو دوست داشته باشند. واقعا عجیبه

 346. راستش منم الان دارم روزهای بسیار سختی رو میگذرونم شاید سخت ترین روزهای زندگیم ۲۱ سالمه وقتی به گذشته ام فکر میکنم میبینم که چه کمبود ها و مشکلاتی داشتم و در واقع به هیچ کدام از آرزوهای زندگیم حتی نزدیک هم نشده ام اون چیزی که در تصورم بود با ین چیزی که الان هستم ۱۸۰ درجه فرق داره از خودم میپرسم چرا و اینکه تقصیر چه کسی بوده خودم یا خدا و یا به نوعی شرایط زندگیم قطعا خداوند همه انسانها را با یک قدرت ذهنی خلق نکرده و انسانها ضریب هوشی های متفاوتی دارن و حتی نوع هوش های مختلفی اما قطعا خداوند به همه انسانها فرصت و استعدادی در یک زمینه خاص داده و هر انسانی میتواند به ستاره زندگی خودش تبدیل شود. اما قطعا همه ما در راهمون به مشکلاتی بر میخوریم آن وقت است که به سراغ خدا میرویم وشاکی میشویم که چرا خواسته های ما را اجابت نمیکنی و چرا مرا نمیبینی و از این حرفها اصل موضوع در هر صورت خوب است انسان به هر نحوی که با خدا حرف بزند و اظهار نیاز کند خوب است اصلا انسان یعنی نیاز ولی باید گهگاهی هم یک نگاه به پشت سرمون بندازیم که ایا ما به خواسته های خدا توجهی کردیم که الان اینقدر خواسته داریم و میخواهیم همین الان هم براورده شود.قطعا توجهی نکردیم که الان به این حال روز افتادیم قطعا همه ما فرصت های فراوانی را که خدا در اختیار ما قرار داده سوزاندیم. ولی باز هم خدا رحمان و رحیم است و این رحمیت خداست که اینجا نمایان میشود که ما از هر لحظه ای که بخواهیم میتوانیم مسیر زندگیمان را تغییر دهیم و بنده واقعی خدا شویم حرفهایش را به گوش جان بسپریم وبدون هیچ شرط شروطی بپذیریم ودر برابر فرمان او تسلیم باشیم و بر طبق قران زندگی کنیم آن وقت است که خدا را میبینیم و میتوانیم بزرگترین مشکلات زندگی را هم به زانو در آوریم.

 347. امروز هفتم اسفند ماه انقدر خوشگل شکستم که دیگه نفسی برام نمونده کاش هرگز گول محبتش و نمیخوردم

 348. سلام مهرنوش جان… بهتری بعد این همه نظری که بچه ها واست گذاشتن ؟؟؟ دیدی تو تنها کسی نیستی که توی این دنیا به مشکل رسیدی و آخرش به قول خودت به ناامیدی ؟؟؟؟ من ۳۰سالمه دقیقا” وقتی که ۲۱ سالم بود ودانشجو بودم ازدواج کردم اونم چه ازدواجی از سر لج و لجبازی اونم با کی ؟؟؟با یه پسری که حتی فکر کردن بهش حالمو بد میکرد…هنوز یه هفته نشده بود که رفتم دادگاه و درخواست طلاق دادم و جدا شدم … وبه همین راحتی دختری که کلی خاطرخواه داشت و همه از زیبائیش حرف میزدن ایراد دار شد… روزای سختی بود خیلیآ مسخرم کردن گفتن حقت بود ،گفتن نتیجه ی غرورته… اما حالا بعد این چند سال وقتی به اونروزا فکر میکنم می بینم خیلی بچه بودم واسه همچین غمی اماامااما خدارو شکر میکنم که خدا هرگز ابهتمو کم نکرد ،حمایتم کرد، اگه بدونی چه خونواده ای دارم به خدا همیشه حمایتم کردن … همیشه پشتم بودن …خب این همون چیزیه که باید میداشتم تا با غم روزآی جوونیم کنار بیام من بچه بودم اما بخاطر خونوادم خم به ابرو نیاووردم … گرچه تو این سالها دیگه خسته شدم از خیلی چیزآ اما هنوزم مطمئنم خدا منو تنها نمیذاره… نمیدونم غم تو از چیه یا از دست کیه ولی به اونی پناه ببر که حلاله مشکلاته ،ارحم الراحمینه … وقتی رفتی سراغش واسه منم دعا کن …نیس بچه تری دل پاکتری … ندیده دوست دارم چون سادگی حرفآت به دلم نشست…التماس دعا

 349. من چیکار کنمممممممممممم؟از خدا بدم میاد بخدا ازش بدم میاد .دیگ اسمشم نمیخوام تو زندگیم بیارم همه گریه هامو دید و کاری نکردهمه هی اشک هامو دید بازم کاری نکرد.بدم میاد ازش همین

  1. سلام تارا .این چه حرفیه لطفا دیگه تکرار نکن منم غم دارم ولی عاشق خداهستم .اخه دلت میاد درمورد خدا اینطوری بگی شما خانمها که ذاتا مهربون هستید .خدایا تمام مشکلات taraخانم رو به زودی حل بفرما.

 350. بابا این مهرنوش سال ۸۸ دلش گرفته یهو اونم واسه اینکه ۱۰۰% شوهر میخواسته بعد شماها از سال ۹۱ تا الان دارید جوابشو میدید.ولش کنید دیگه.فکر کنم تا الان دیگه شوهر پیدا کرده.

 351. یک شعر اگر بسازم هر شب برای تو باز همان حس را دارم. یک شعر اگربسازم هرشب از دوری تو تنم اتش دارد .ای بی کران دنیای من بشنو صدای مرا در غم نوشت هایم.

 352. سلام به هم….نمیدونم چی بگم ،فقط میتونم بگم مثل خیلیاتون از زندگی خستم …خیلی زیاد .۲۱سالمه اما هیچ خوشی تو زندگی ندیدم .همش خودم و گول میزنم میگم یه روز خوب میاد اما پس کو؟؟؟؟؟؟کی؟؟؟؟؟؟کجا؟؟؟؟کاش یکی پیدا میشد فقط به خاطر خودم منومیخواست نه زیبایی ظاهرییم میفهمی خدا فقط به خاطر خودم …

 353. تاراجان تف توذاتت ک تن سالم بهت داده وازش بیزاری
  سعیدجان دمت گم داداش حرف دلموزدی
  دپرس بازی درنیارین بابادنیادوروزه
  هه روحیروداری……
  ازهمه داغون تر منم

 354. ولی بچه ها واقعا با حرفای همتون خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم…منم دلم گرفته بود ولی حرفاتونو که خوندم به زندگی امیدوار شدم..مرسی

 355. سلام به همه
  به زندگی هر طور نگاه کنی و یا هر چی ازش بخوای همونو بهت میده. خدا خیلی مهربون هیچ وقت بد بنده هاشو نمیخواد مشکل فقط نحوه دید ما به زندگی

 356. منم خیلی وقته دلم گرفته واسم دعاکنید که خدا حاجتو خواستمو براورده کنه فقط خدا میتونه منم واسه همتون دعا میکنم

 357. عزیزم غصه نخور همه چی درست میشه.
  من دارم همهدار و ندار و خانوادمو از دست میدم
  بیماری دارم
  بدهکاری دارم
  ولی خدارو شکر که میگذره.

 358. اگر به اضافه خدا باشی ، منهای همه جیز می توانی زندگی کنی …..
  خداجونم خدای مهربونم کمکم کن که توزنگی هیج وقت ازت دور نشم حتی واشه یه لحظه …..خدایا خوبه که تو کنارمی .دوست دارم وهیج وقت تنهام نزار.

 359. دیکه از این زندگی لعنتی خسته شدم خدایا من گه هیچ سودی واسه تو نداشتم واسه چی خلقم کردی من از این زندکی خستم تا حالا شده از ته دلت بخوای بلند یغ بگشی اما نتونی تا خالا شده صبح که از خواب پامیشی ارزو گنی دیگه بابات اخ اخ نکنه تا حالا شده مامانت یک طرف درد بکشه بابات یگ طرف تا حالا شده گریه گنی اونم بی صدا گه مبادا مامانت متوجه شه تا حالا شده ………………..خدایا کودوم بندت مثل منه کدوم……………………..بی معرفت لااقل یکی یکی

 360. یلدا جون این جوریا هم که فکر میکنی نیست زندگی زیبایی های خودشو داره یادت باشه زندگی ادامه داره امیدت به خدا باشه مشکلاتت بالاخره تموم میشه

 361. سلام دوستای گلم توروخدا کمکم کنید نیاز به پول دارم اونم ۵ میلیون هیچکی نیس کمکمون کنه خونوادم وضعشون خوب نیست چیکار کنیم با این بدهی تورو خدا ی راهی جلوی پام بزارید خدایا بخاطر نداری حاضری آبروی بندت بریزه تورو خدا کمکمون کنید تا ی عوضی از خدا بی خبر طلبکاریشو نکنه چوب بزنه به سر زندگیمون آبروی خونوادمو نبر خدا بخاطر نداری خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا .

 362. سلام بچه ها شاید باور نکنین من حدود ۴ سال نامزد بودم و۱٫۵ساله عروسی کردم هردفه به شوهرم گفتم بریم سرخونه زندگیمون یه بهونه آورده یه بار۶ماه ولم کرد رفت دوسال پیش الانم حدود ۷ماهه رفته بهش زنگ زدم گفت تمایل به زندگی باتوندارم روز تولدش پیام دادم جوابمو نداد بعد فهمیدم تو ویچت عضو شده منم مهرمو گذاشتم اجرا وکیلم میگفت گفتن براش خونه اجاره کردیم نیومده و دروغای بزرگی که شنیدنش نفرتمو بیشتر کرد الان تو وضع بد روحی هستم میگن اگه تو دادگاه گفتن ما طلاق نمیدیم تو باید باهاشون بری و میدونم اونقد ازشون متنفرم که نمیتونم باهاش بمونم چون دروغاش و حقه بازیاشون یادم نمیره موندم سر دوراهی از خدا خواستم مشکلمو خودش حل کنه چون من دیگه اونقد ازلحاظ روحی ضعیف شدم که نمیتونم درست فکر کنم دعام کنین

 363. بچه ها من از دنیا از مردا از مردونگیا ازمحبتای دروغی از عشقای الکی متنفرم اونی که عاشقونه دوسش داشتم دروغگو وبی غیرت بود اولا باحرفای عاشقونه و دروغ گولم زد اونقد عاشقش شدم که دیگه خودمو فراموش کرده بودم فقط فکرو ذهن وقلبم مشغول دوس داشتنش بود اونقد که دروغاشو باور کرده بودم تا اینکه مطمئن شدم بخاطر پول بابام با من ازدواج کرده بود گرچه اونقد پولدار نیستیم ولی وضع زندگیمون از اونا خیلی بهتر بود ولی فکرنمیکردم اینجوری کنه وبا بهونه های الکی ۶ سال زندگی با من و عشقمونو گذشته ها و خاطره هامونو فراموش کنه

 364. کاش الان بودین تا احساس تنهایی نمیکردم حرفام تودلم باد کرده ای خدا انگار باز جز تو کسی حرفامو نمیشنوه عیب نداره با خدا حرف میزنم خدایا تورو به حرمت وآبروی حضرت زهرا تورو به امام حسین قسم هوای دخترارو داشته باش دخترا هرچقد زرنگ باشن باز عاطفی هستن و زود گول میخورن خدایا شکایت شوهره نامردمو برات ایمیل میکنم خودت کاری کن که به صلاحمه کمکم کن خدا اگه تنهام بزاری میشکنم آخه جز تو وخونوادم کسیرو ندارم خدایا انصاف نیست یه بی غیرته هوسباز به همین راحتی آبروی یه دخترو ببره سرنوشتشو عوض کنه و با خیال راحت بره سراغ یکی دیگه به تنهاییت قسم انصاف نیست لا اقل اگه درست نمیشه از دلم بیرونش کن

 365. خدایا کسی جز تو نمیدونه چقدر دلم شکسته مگه تو نگفتی تو دل شکسته جاداری مگه نگفتی آرزو کنین دعا کنین خدایا صبر ما بنده هات به اندازه ی صبر تو نیست پس تنهامون نذار خدایا تو ارحم الراحمینی تو قادرمتعالی خدایا تو مهربونترینی پس کمکمون کن خدایا تو از دل همه با خبری تو همه رو میبینی و میدونی که اونا برای من نقشه کشیدن که اذیتم کنن ولی میدونم که تو با دلای پاک وساده همراهی میدونم که بار کج به مقصد نمیرسه و به امید تو اونا کم میارن ولی نذار اونقدر طول بکشه که من نا امید شم وناشکری کنم نذار حالم اونقدر بد شه که ندونم باحرفام دلتو میشکنم نمیخوام ازم نا امید شی نمیخوام منو از درگاهت برونی نمیتونم تحمل کنم منو بیخیال شدی به دادم برس خدای من به داد همه ی دخترا برس به داد همه ی حاجتمندا برس خدایا اگه با حرفام ناراحتت کردم ببخش و کمک کن راه درست رو انتخاب کنم.شاید گاهی فراموشت کنم ولی تو منو فراموش نکن چون تو خدای ما هستی و ما بنده ی ناچیز و گناهکار تنهامون نذار بهت نیاز داریم به کمکت نیاز داریم.

 366. خیلی تنها نشته بودم و زار می زدم و وقتی این مطلبارو واسه اولین بار خوندم اروم شدم دیدم پس من تنها تنها نیستم من تنها شکست خورده ی عشق نیستم چون میگذرد غمی نیس

 367. وقتی از کل ادمای دنیا خسه می شی وقتی زار می زنی هیچ کس حرفتو نمی فهمه وقتی که اگه پیش کسیم دردودل کنی حواسشون جای دیگست اون وقته که می فهمی فقط و فقط خدا درمون دردتو اونه که فقط می بینتت و اشکاتو پاک می کنه ۵ساله که منتظر ی تلفنشم اما ……من ۲۸سالم شد سر قرارمون موندم که ازدواج نکنیم توچی تو سر قولت موندی وقتی رفتی تو کما نذر کردم خدا دوباره امیرم خوب شه دیگه خبری ازش نمی گیرم ……توخوب شدی و دیگه بعدش خبری ازت نگرفتم……رفتی و رفتم و فقط منتظر ی خبر …..

 368. سلام
  سلام خدا جونم …خدا باز اون بنده رو سیاهت اومد اونی که تو خوشیاش حتی یادش نیست بگه خدایا شکرت همونی که هر وقت به در بسته ای می خوره و در به روش باز نمیشه میاد سراغت بعد که درست شد یادش نیست بگه خدایا شکرت یادش نیست ….خدا جونم من باز به در بسته خوردم خودت که داری میبینی واقع حال و روزمونا خدا پشیمونم
  خدایا خیلی جالبه بنده هات بعد که به در بسته میخورن میان سراغت خدا جون داداشم داغونه خدا تو رو به بزرگیت به عظمتت قسم خوش کن
  بچه ها داداشم ۳سالش بود جفت کلیه هاش از کار افتادن یه کلیه بهش پیوند زدن و الان که ۲۴ سالشه آزمایششاش رفتن بالا و خطرناکه پارسال براش زن گرفتیم زنش طلاق گرفت و رفت بدون دلیل و فردا میخوان بستریش کنن من تو دار دنیا یه داداش بیشتر ندارم اونم داره از دست میره تو رو خدا دعاش کنین سر نمازاتون دعاش کنین
  خدا بهترین نعمتا سلامتیا داده بهتون قدرشا بدونین و ازش سپاسگذار باشین نه هی مونه بیارین برا تحقیر کردن خدا خدایا خیلی دوست دارم

 369. اقا کامران توکلت به خدا باشه فقط و فقط خدا.خدایا به حق بزرگیت خدایا به حق همه ی خوبات همه ی مریضا رو شفا بده .اللهم صل علی محمد و ال محمد.

 370. خدا جونم خیلی دلم گرفته نمیدونم چی بگم چجوری بگم . شاید تقصیر خودمه ولی چرا انقد حساسه چرا انقد بهم شک داره میدونه ک چقد دوسش دارم انقد حرفاش برام سنگینه نمیدونم چطوری فراموششون کنم دارم خودخوری می کنم ک شاید گریه هامو کسی نبینه داغونم خیلی داغونم نمیفهمه ک بخاطر زندگیمون دارم تلاش میکنم خدایا هر چی دلش خواست بارم کرد دیگه احترامی بینمون نمونده خوب اگه منو نمیخاستی چرا زندگیمو نابود کردی یعنی خدا بین اینهمه آدم فقط من باید به این سرنوشت شوم دچار بشم ک حتی جرآت نکنم به کسی چیزی بگم مردم از بس تو خودم ریختمو خفه خون گرفتم ک مبادا سرکوفت بشم مبادا تنها تر از این بشم ک هستم. همه ی فکر و ذکرمه ولی انقد راحت لهم میکنه فقط واسه اینکه زندگی به نام اونه و من فقط غلام حلقه به گوش. آخه با انصاف یکم فکر کن بعد توهین کن. خدایا چرا انقد تنهام چرا وقتی داشتم همه چیو تموم میکردم نذاشتی چرا دوباره اسیرم کردی چرا انقد بدبختم چرا انقد باید تو زندگی زجر و تحقیرو تحمل کنم دیگه بسههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه خواهش میکنم خواهش میکنم خواهش میکنم.

  1. سلاله جون منم عاشق ی نفر بودم عاشققققققققشششششش بودم اونم من و دوست داشت ولی هیچ وقت نمیتونستیم بهم برسیم الان ۱ساله ازدواج کرده اولش واسم زجر اور بود خیلی از خدا خواستمش ولی نشد میدونی چرا چون با زور از خدا میخواستم نذار غرورت و له کن نذار شخصیتت و خورد کنه میدونیستی یکی از دلایلی ک شخصیتت و خوردت میکنه واسه چیه؟واسه اینه که تو این اجازه و بهش دادی تو باید جدی باشی حتی اگه از دستش دادی ترکش کن بدون اگه بخوادت میاد اگه نخواد ۱۰۰سالم صبر کنی رفتارش درست نمیشه برو از زندگیش ک بفهمه رفتنم بلدی برو حتی اگه تا اخر عمر تنها موندی هرادمی ک واسه خودش رزش قائل بشه طرف مقابلشم واسش ارزش میذاره

 371. اینکه همه فکرکنن دورت خیلی شلوغه واینجوری نباشه.همه بغضاتو بریزی تودلتو به هیچکسی نتونی بگی.من فقط یه دوست میخواستم که باهاش حرف بزنم.همین.ولی اونم پیدانشد…خدایا دوست دارم.چون تنهام نزاشتی.هنوزم امید دارم به تو….خداجونم تنهام نزار.خداجونم توکه اراده کنی همه چیز درست میشه.به همه آدماکمک کن…دوست دارم خدا.

 372. راستی دوستان دعادرحق همدیگه زودمیگیره.خداهم خیلی مهربونه.خدا اگه درد رومیده درمانش روهم میده.البته ایناامتحانه نه درد.آقاکامران برادرتون به امیدخداخوب میشن.یادتون نره که خبر سلامتیشون روبدی…

 373. زهره جونم؛طاهره گلم…دنیا اگه همه روزاش مثل. هموخوب بودکه دیگه انگیزه ای نبود.دعایی نبود…لحظات شادی وقتی معنی پیدامیکنن که لحظات غمگین هم باشه…منم خیلی دردوتنهایی کشیدم…امابه خداقول دادم بهش توکل کنم.تاجایی ک میشه گناه نکنم.تاجوابموبده…توکلتون به خدا دوستان….دوستتون دارم…خدابزرگه…

 374. سلا م خدا جون ببخشید دیر اومدم خداحون معذرت میخوام میدونم اشتباه کردم رازامو به همسرم گفتم دارم میبینم داری یه جورایی آدمم میکنی خدا جون به شوهرم گفتم بابا داشتم ولی انگار نداشتم گفتم هم همسرم باش هم داداش هم بابا خداجونم اشتباه کردم وقتی خدا هست حرم امام رضا جونم هست که میتونی جای باباو داداشو واسم پر کنه چرا به بندت گفتم خداجون امشب تو جمع خونواده شوهرم عجیب دلم شکست همونایی رو که مثل خواهرای خودم میدیدم و شو هری که پشتیبانم بشه عجیب منو ضایع کرد خدایا خورد شدم خیلی بهم فهموندی با من باش تا همیشه باشی خدایا شوهرم چرا این کارو با من کرد دلممممممممم خیلی گرفته دوس دارم برم حرم آقا میخوام برم مولای یا مولای سماواتی گوش کنم تا آروم شم.

 375. من از همه تنها ترم سن زیادی ندارم ولی دلم خیلی پیره خدااا منو نمی بینه بهم توجه نمیکنه انگار که من اصلا وجود ندارم هیچ کس حرفامو باور نمی کنه چون منو درک نمی کنه خدا اگه واقعان منو میبینی پس مشکلاتمو حل کن دیگه صبر ندارم ترو خدا خدایا مشکلاتمو حل کن و آرزوهامو برآورده کن من خیلی تنهام کلی هم غصه دارم خدایا ترو به بزرگیت قسم میدم که مشکلاتمو حل کنی ببین چقدر اشک ریختم پس رو سفیدم کن شمارم قسم میدم که واسم دعا کنین ترو خدا واسم دعاکنین نزارین نسل جدیدم درد تنهایی رو بچشه.

 376. خدایا ۴ ساله باهات درد دل کردم از عشق و همه چی برات گفتم خدایا مونسم شدی باورم امیدم شدی خداحالا که اومدم طرفت دستمو بگیر و کمکم کن خدا
  من دیگه طاقت ندارم خدا اخه چقدر صبر کنم خدا
  خدا راضیم برضایت خدا

  1. سلام خدای خوبم اومدم ازت گله کنم چرا چرا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هرچی صدات میزنم به طرفم برنمی کردی چرا خدا جونم صدای التماسامو نمیشنوی من همیشه گفتم اگه بنده بدی هستم که حاجتام قابل براورده شدن نیست خودت جونمو بگیر نذار بیشتر از این خار وخفیف بشم می دونم که حتی لیاقت یه مرگ خوبم ندارم ولی تو این دنیا انقدر قصه خوردم که دیگه از این زندگی سیرم انقدر دلم شکسته که دیگه تیکه هاش قابل چسبوندن نیست الهی هیچکس دلش نشکنه خدامن تو سن ۲۷ سالگی از این دنیا بریدم هر چی خواستم بر عکسش شد نمی دونم چرا مگه من چقدر بدم سر نماز کلی التماست کردم ولی خدا نگامم نکردی همش تو استرس وتشویشم خدا هیچ کس نمی دونه من چقدر داغونم همه فکر میکنن خیلی خوشم خبر از دلم ندارن خبر از خنده های تلخی که پشتشون غصه همو دردامو توش قایم کردن ندارن افسرده شدم گاهی موقع ها شک کردم خدا که هستی وجود داری> اگه هستی چرا با من اینجوری میکنی کسایی رو میبینم که نه خدا رو میشناسن نه قبول دارنو چه کارا که نکردن اونوقت اون به همه ارزوهاش رسیده خوشحال زندگیشو می کنه من در تعجبم چراخدا هر چی من التماش میکنم حتی نگام نمیکنه چرا همش منو امتحان میکنه می دونم دیگه دوسم نداری خدا پس بیا خودت جونمو بگیر من تسلیمم می خواستم خود کشی کنم ولی خودت میدونی چقدر ترسوام خدایا اینا رو به حساب ناشکری نذار من می گم وقتی ادم بی فایدهای هستم به درد هیچی نمی خورم وبودو نبود من فایده ای برای این دنیا ندارم چرا جای دیگری رو اشغال کنم با نبود من اب از اب تکون نمی خوره خدایا د وستت دارم خواهش می کنم خار و زلیلم نکن خانوادمو خیلی دوست دارم فقط به خانوادم صبر بده مخصوصا به مادرم دختر خوبی براش نبودم امیدوارم حلالم کنن

  2. گاهیوقتا ی چیزایی رو با التماس از خدا میخواییم ک چند سال دیگه مجبوریم التماسکنیم ک ازمون بگیرتش همیشه بدونید اگه سنگ و پستی و بلندی جلوی حرکت اب نباشه صدای اب هیچ وقت انقدر زیبا نمیشه

 377. داستان من واقعا بعضی وقتها خنده دار به نظر میرسه من سمت هر کاری می رم یک مشکلی تو کار به وجود میاد اصلا انگار قرار نیست من یک کار را به صورت نرمال انجام بدم خوبیش اینه که جدیدن دیگه می دونم کارها برام به این راحتی انجام نمیشه اینه که کمتر ناراحت میشم

 378. سلام خدای خوبم اومدم ازت گله کنم چرا چرا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هرچی صدات میزنم به طرفم برنمی کردی چرا خدا جونم صدای التماسامو نمیشنوی من همیشه گفتم اگه بنده بدی هستم که حاجتام قابل براورده شدن نیست خودت جونمو بگیر نذار بیشتر از این خار وخفیف بشم می دونم که حتی لیاقت یه مرگ خوبم ندارم ولی تو این دنیا انقدر قصه خوردم که دیگه از این زندگی سیرم انقدر دلم شکسته که دیگه تیکه هاش قابل چسبوندن نیست الهی هیچکس دلش نشکنه خدامن تو سن ۲۷ سالگی از این دنیا بریدم هر چی خواستم بر عکسش شد نمی دونم چرا مگه من چقدر بدم سر نماز کلی التماست کردم ولی خدا نگامم نکردی همش تو استرس وتشویشم خدا هیچ کس نمی دونه من چقدر داغونم همه فکر میکنن خیلی خوشم خبر از دلم ندارن خبر از خنده های تلخی که پشتشون غصه همو دردامو توش قایم کردن ندارن افسرده شدم گاهی موقع ها شک کردم خدا که هستی وجود داری> اگه هستی چرا با من اینجوری میکنی کسایی رو میبینم که نه خدا رو میشناسن نه قبول دارنو چه کارا که نکردن اونوقت اون به همه ارزوهاش رسیده خوشحال زندگیشو می کنه من در تعجبم چراخد